Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ako ako, nek se polako kompletiramo. Mnogo vise je vukao moj nego tvoj, tvoj se uglavnom "vukao" 😄  

AL samo polako, da mi kompletiramo tim kockicu po kockicu, zategnuo je Vogel ovo i samo se cekaju poslednja 2 srafa da se oprave i da se masina ponovo pokrene na najvecem broju obrtaja..

 

  #LAbaby

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ječmendo said:

CP3 je bukvalno pola Sunsa, on i samo on je taj koji je podigao kvalitet ekipe do ovog nivoa. Bez njega ovakvi Sunsi su, u najboljem slučaju, granična plej-of ekipa.

 

Ne znam meni je glavni utisak kad gledam Sunse sto svaki put neka budaletina sa klupe koja do ove godine nije bila na NBA mapi tipa Carter,Payne, Kaminsky saspu po 4-5 trojki. 

 

Ili to ili prednost mistriozno stalno raste kada su rezervisti na terenu...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odlicno prvo poluvreme u NYC, prste kosevi, Niksi vrh suterski raspolozeni ali i Atlanta ima dosta municije. Rose razbija, Randle sutira trice kao possessed, jedino sto je Solomon Hill zveknuo Taj Mahala pa je ovaj otisao u svlacionicu, inace sve ide dobro kod Nixa, moze da se dobije ovo. Neverovatni su Rose i Gibson koliko ginu za Tibodoa... 

 

  Toronto ipak resio Bruklin, iako su dosta gubili.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt na 0.8 do kraja Finiks imao 2+ i 2 bacanja za Cp3.

 

Prvo pogodi, drugo naravno promasi i Embidu upadne lopta pravo u ruke da ispali projeketil preko celog terena i od tablu maltene do pola usla i izadje... 

 

A peeezda Booker bio pod svojim kosem iz nekog razloga i ostao da gleda u neverici jos pola minute u kos...

 

.

 

 

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

Noel se vratio

Quickley krenuo da palija sa parkinga

 

 EDIT : Randle pogadja za +3, Bogdanovic izjednacuje trojkom , nereseno, 6s i lopta za Nixe

 

  Julius za pobedu iii nista... OT

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Ala im je usio tricu major bogdanovich

 

Razbise ih ipak Niksi u produzetku, sutirali su trice 54% total. Randle 6/7, zatvaraj radnju. 


Baret ima genericku facu ko da je izasao iz video igre. 

 

Kapela krut i drven, usamljeni baobab
 

 

Edited by Kido from Junkovac
Link to comment
Share on other sites

Ples Nixa u produzetku, laganih 8-0 za sada

Randle probio ponovo granicu od 40p, drugi put protiv ATL ove sezone, opasne partije ima protiv njih ove sezone, i treca je bila 1A do td

 

 Noel igra ozbiljan basket za Nikse ove sezone, nista bolji nije MichLob, cak bih rekao obrnuto

Link to comment
Share on other sites

Quickley cepio exclamation point tricu

Bravo momci, velika pobeda, kao sto vec rekoh, top4 i neki 1st round klanje pa cak i prolazak su ove sezone u opticaju, ozbiljna odbrana se igra i ozbiljan igrac (MIP definitely) ih predvodi

 

  Na kraju tekme veliki Mike Woodson dobija dres od Rendla, lepo lepo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...