Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Šta se dešava sa pričom oko sina Ostina u Denveru? Smešno deluje, ali neophodno im je pojačanje, Monte neće brzo nazad, a Kampaco je prosto grozan igrač za NBA, beskoristan je u napadu Denvera ako ne može da stavi par otvorenih šuteva, izrazito smešan u odbrani.

Link to comment
Share on other sites

Kampaco izrazito smesan u odbrani? Gledamo drugacije meceve onda, Kampaco je ubedljivo najbolji defanzivac na bekovima ove sezone. I danas je imao odlicne poteze, iznudjen ofanzivni faul od Moranta u produzetku, na +3 za Memfis, pri kraju regularnog dela na +5 odlicno je ispratio Moranta i iznudio izgubljenu... 

Edited by Wesley Sneijder
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Kampaco izrazito smesan u odbrani? Gledamo drugacije meceve onda, Kampaco je ubedljivo najbolji defanzivac na bekovima ove sezone. I danas je imao odlicne poteze, iznudjen ofanzivni faul od Moranta u produzetku, na +3 za Memfis, pri kraju regularnog dela na +5 odlicno je ispratio Moranta i iznudio izgubljenu... 

Gledao sam jutros, imao je neke dobre momente u finišu i teško bi Denver dobio bez njega. Isto tako, samo u dva produžetka je preko njega palo 10 poena. Faku je hrabar igrač, ima muda, ali je kockar u odbrani, a to u Nba ne prolazi. Kao starter u plejofu, kada se ekupe spreme za njega, biće jezivo.

Link to comment
Share on other sites

Barton je imao 5/6 za tri i 3/13 za dva, masa toga oko koša. Morao sam da pogledam tu zbirku zaletanja na zid. 

 

U čemu je fora sa rotacijama pa je MekGi odlblejao na klupi ceo meč? Umesto da Meloun proba da sačuva svaki gram Jokićeve snage, pušta ga da pegla 45 minuta.

 

Gledam nešto raspored, biće fešta od 3. do 9. maja. Lejkersi igraju sa DEN, @LAC @PTB i PHO. Baš za dobrodošlicu dvojcu na odsustvu. :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, delgado said:

 

 Hah, radim od kuce i najranije mogu da pocnem od 9h ujutru, a najkasnije mogu da radim do 1 nocu. Mada, najcesca je ta jutarnja od 9-5, i ima tu i pomeranja , u sustini moze bilo koje vreme u tom intervalu od pola H razmaka (9,9.30.... 15.30....) pa 8h... Uvek vise volim druge smene koje redje dobijam zbog nba, ali mene ni ovo radno vreme ne sprecava da pratim bar do 3-pola4... mada moram ipak pola H ranije da ustanem da skuvam kafu, doruckujem i popalim sve siteme.

 

   Mada ako sam igrao tiket ili igra LAL, uvek se nocu budim da proveravam rez, pa nekad i sagledam deo tekme sa telefona ako je gusto... 

Pa ti imaš klizno radno vreme, pa to je privilegij samo tako :87:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ječmendo said:

Kakav faul suđen na Booker-u!? :ajme: :ajme: :ajme: A challenge potrošen na glupost... :ajme:

kakav time out suđen za Buckse a da nisu bili u posjedu lopte na nesto manje od tri sekunde do kraja regularnog dela i nakon toga još imaju šut za pobedu, Middleton. kako ti je to promaklo? i na kraju Bucksi su se vračali trojkama i u regularnom i u overtimu. nije baš da nije zasluženo

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

sunsi po prvi put u postsezoni od wcf run-a 2010.

 

vise od decenije, jbt, ako svaki pravi die-hard suns' fan nije zasluzio jednu (sta jednu, vise njih!) ovakvu sezonu onda stvarno ne znam.

 

(ceka se nas purple bro frensis da nam se popiski na paradu i baci neki hejtic).

Edited by stoudemire
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Barkley#34 said:

Mislim da bi Jokić i Stefan Karić trebalo da se nađu negde uz alkohol i podele iskustva na temu kako je nositi tim na leđima. 

 

Mogu i lebrona da pozovu taman danas da im donese tacose on taco tueeesday

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Barkley#34 said:

Mislim da bi Jokić i Stefan Karić trebalo da se nađu negde uz alkohol i podele iskustva na temu kako je nositi tim na leđima. 

Zaboravio si Brona u Cleveland danima. 

 

Inače obožavam da gledam Stefa kada je u elementu, nema mnogo lepšeg od toga. Mada ipak mislim da Green poprilično utiče na Steph-ovu efikasnost.

 

And last but not least ... Jokić MVP :s_d:

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...