Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

41 minutes ago, Manu said:

 

Mislim da je Kostina poenta kako je prosle sezone imao bolju statistiku na nivou sezone nego ove

Jeste to poenta, ali je da prostis glupa 🙂

Jer je Bogdan upropastio prosek prilikom povratka iz povrede, plus na pocetku sezone je igrao u novom timu, pod novim trenerom, treba vremena da to sve legne

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

 

 

Jeste, otkrio je košarku sa 28 godina.

 

Prošle godine 3 poena po meču Sakramentu, a sad ovako kida...

Ili nisi skuzio sarkazam ili nisi dobar u matematici.

Prosle godine 15.1 ppg u Sactownu, ove godine 14.4 u Atlanti. Astronomski napredak, vaistinu.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Barkley#34 said:

Žalosno je što do sada nisi naučio kada bi trebalo stati.

Zalosno je sto do sada nisi naucio da nisi ti taj koji odlucuje kada treba stati neko ko, zamisli, ima drugacije misljenje od tebe 😉

Ovo je forum, pobogu. Razmena misljenja i stavova, kapiras?

Link to comment
Share on other sites

Da bi random naređane reči postale mišljenje ili stav potrebno je da iz njih stoje neka logika i argumenti. Svi se mi zeznemo u bacanju ocena ili procena, složimo se ili ne, ali kada tvrdoglavo nastavimo da insistiramo na istima uprkos argumentima onda se to ne može nazvati stavom. 

 

Nastavi da ispadaš smešan, neću ti više smetati u tome.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Da bi random naređane reči postale mišljenje ili stav potrebno je da iz njih stoje neka logika i argumenti. Svi se mi zeznemo u bacanju ocena ili procena, složimo se ili ne, ali kada tvrdoglavo nastavimo da insistiramo na istima uprkos argumentima onda se to ne može nazvati stavom. 

 

Nastavi da ispadaš smešan, neću ti više smetati u tome.

Znaci, i za tebe je 14.4 bolje od 15.1? Krasno. 🙄

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam sinoc Oklahominu celu utakmicu, meni je glavni utisak da je u ovom sastavu bez SGA Poku najbolji kosarkas. Menjanje ritma, fake-ovi, pasovi preko cele odbrane i citanje su cista perverzija. U odbrani takodje par puta odlicno pracenje nogama, pomaze mu tu i dobra anticipacija. Ne sumnjam naravno da bi se raspao u kompetitivnoj kosarci zbog svog tela, ali sam samo jos jednom potvrdio sebi da za njega plafon ne vidim.

 

Inace, iako sam branio njegov sut i izbacaj, morace i na tome ozbiljno da se radi, ali i samim dobijanjem na snazi ce i to biti dosta bolje. Strasan posao Prestija i Oklahome po pitanju rada na njegovom razvoju.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Drakaris said:

Izgubise i Portland i Dalas veceras. Lejkersi beze prvima 3 pobede, a drugima 5. Velike sanse da se Klipersi izbegnu do finala, oni ce do tada da coukuju.

 

 To je i moja pomisao, ali neka ih , nek dodju, trebalo bi videti tu LBJ+Davis vs PG+Kawhi seriju, a okruzeni su fantasticnim igracima okolo, sve bi prstalo... 

 

 @Miki28 Prekasno igramo vcrs brate moj, od sutra radim od pola11 ujutru, moraces da ih bodris za mene 😄 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, delgado said:

 

 To je i moja pomisao, ali neka ih , nek dodju, trebalo bi videti tu LBJ+Davis vs PG+Kawhi seriju, a okruzeni su fantasticnim igracima okolo, sve bi prstalo... 

 

 @Miki28 Prekasno igramo vcrs brate moj, od sutra radim od pola11 ujutru, moraces da ih bodris za mene 😄 

 

Cik zore brat moi :lol_2: uz tebe sam!

 

Edited by Čvarkov
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čvarkov said:

 

Cik zore brat moi :lol_2: uz tebe sam!

 

 

 Hah, radim od kuce i najranije mogu da pocnem od 9h ujutru, a najkasnije mogu da radim do 1 nocu. Mada, najcesca je ta jutarnja od 9-5, i ima tu i pomeranja , u sustini moze bilo koje vreme u tom intervalu od pola H razmaka (9,9.30.... 15.30....) pa 8h... Uvek vise volim druge smene koje redje dobijam zbog nba, ali mene ni ovo radno vreme ne sprecava da pratim bar do 3-pola4... mada moram ipak pola H ranije da ustanem da skuvam kafu, doruckujem i popalim sve siteme.

 

   Mada ako sam igrao tiket ili igra LAL, uvek se nocu budim da proveravam rez, pa nekad i sagledam deo tekme sa telefona ako je gusto... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma bila je neka prica pitali ga kojih je 5 najboljih saigraca s kojima je igrao i on je pobrojao IRving, Curry, kLay, Dray i njega valjda stavio na peto mesto,sto je u sustini sasvim legitimno, definitivno je najlosiji od svih pobrojanih...  Dokle vise liga da se dodvorava raspalom i bahatom Russu... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...