Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Oni su dobili svog plejof Ronda 😛

 

 Realno, mislim da bi po zakonu trebali omoguciti ljudima da gledaju barem jednu zajednicku LBJ-Curry sezonu, pa makar i u ovim poznim Kingovim godinama. Ne postoji savrseniji tandem u kosarci, u teoriji

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, delgado said:

Oni su dobili svog plejof Ronda 😛

 

 Realno, mislim da bi po zakonu trebali omoguciti ljudima da gledaju barem jednu zajednicku LBJ-Curry sezonu, pa makar i u ovim poznim Kingovim godinama. Ne postoji savrseniji tandem u kosarci, u teoriji

Mozemo se nesto dogovoriti ali ce skupo to kostati Warriorse, dosta pikova i neke igrace da gledaju taj tandem u dresu GS

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

Haha, good one. King ne ide iz LA, ovo je njegova kuca.

 

  AKo sa KCP nije nista ozbiljno i igra sledecu, mogli smo opet da drmnemo Jutu. Donovan svakako nece igrati

Dobar je Steph ali on treba da zavrsi karijeru u GS.

 

Sto se tice KCP, bili su samo grcevi tako da ce igrati sledecu.

 

Ako biram koju ekipu u plejofu onda bih volio sa Jutom odmah da igramo u 1 rundi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma naravno, al bila bi fora gledati LBJ&Curry vs Irving&Durant 😄  

 

 Uf, pao mi je kamen sa srca sto je sve ok sa KCP, ono je bilo pri kraju bas statement polaganje i steta bi bila da se povredio, a igra u brutalnoj formi + da ne pricamo o strasnoj odbrani koju doprinosi i dok se suterski raspada. Sruder me takodje odusevljava tu, pokusao Clarkson pri kraju tekme da ga postuje, popio rampcugu.  Starno brutalna ekipa samo da sacekamo zdrave Obrvu i Kinga i potezi

 

  

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Dobar je Steph ali on treba da zavrsi karijeru u GS.

 

Sto se tice KCP, bili su samo grcevi tako da ce igrati sledecu.

 

Ako biram koju ekipu u plejofu onda bih volio sa Jutom odmah da igramo u 1 rundi

 

 Moze prvo Denver sa 4th mesta, pa onda Juta. Denver bez Mareja prosto nema cime da pripreti ovako dubokoj ekipi Lakersa koja je popunjena na svim pozicijama, a izmedju Jute i Finiksa biram jutu (mada je u sustini svejedno, al eto kontam da PHX moze malo vise fajta da pruzi Clippsima zbog konstrukcije ekipe) -> a posle cekamo CLippane, koji su zbrisali sa megdana prosle godine. 

 

  Ali naravno, korak po korak, zdravlje nam je kljuc, kako nama tako i drugim ekipama, tako da bi bilo pametno za sve sada  da pricuvaju svoje zvezde ako nema potrebe da se cimaju. Domaci teren ce imati jos manje uticaja, nije bas kao u bubbleu ali znamo da hc ne znaci u nba vise kao nekada... 

 

  Finale zapada izmedju zdravih Lakersa i Clippersa moze biti u najavi jedna od najbojih serija u poslednjih 4-5 godina..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Kako?

 

pa meni se cini da je prvih sest vec sigurno kao i ostatak ekipa za playin. petnaestak utakmica do kraja, sumnjam da ce biti nekih velikih promena. posto ce lakersi i clippersi biti na razlicitom delu kostura, nema previse logike oko cimanja i namerno gubljenja utakmica npr.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Mi cinimo ali oni nece ili ne umiju😂

 

Otrese ih SA bez pola tima laganica

ladno su nas pregazili ko plitak potok :ajme:. vama svaka čast stvarno kolegijalno nema šta ali ovi naši bili valjda na Carl Coxu noć prije i ne znam šta su konzumirali tamo 😁

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, gggggggg said:

 

pa meni se cini da je prvih sest vec sigurno kao i ostatak ekipa za playin. petnaestak utakmica do kraja, sumnjam da ce biti nekih velikih promena. posto ce lakersi i clippersi biti na razlicitom delu kostura, nema previse logike oko cimanja i namerno gubljenja utakmica npr.

Dalas ima 2. najlaksi raspored do kraja, dok Portland ima najtezi, vrlo je moguce da Dalas udje u 6, a Portland da zavrsi u playin-u. 

 

Denver i LAC je mala razlika, gde tek treba da se odigra tiebraker match, moguce je da Denver zavrsi ispred njih i posalje ih na LAL u prvoj rundi. 

Link to comment
Share on other sites

Moguca je i ta solucija, nije da je Dzamal nesto posebno razvljivao ovu sezonu koju je igrao konstantno povredjen. Sada imaju i pojacanje u vidu Gordona i sasvim je realno da napadnu to 3. mesto, posebno ako Kavaj bude duze odsustvovao, posto ima nekih problema sa stopalom.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...