Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

14 minutes ago, Miki28 said:

Sunsi lagano rutinirali Majami, zajebana ekipa nema sta.

Ovo je za mene a statement win. Iskreno pribojavao sam se ovog meča. Em je Miami bio u dobroj seriji od 6 pobjeda u 7 utakmica em nas zadnjih godinama redovito dobijaju u Phoenixu i još je bio back to back a oni imali dan odmora nakon vrijedne pobjede u Portlandu. Bottom line je da je klupa  donijela prevagu. 30+ je bila razlika u korist Sunsa. @SteveFrancis#3 nadam se da si napokon zadovoljan našim izdanjem 🙂

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, bodo said:

Ovo je za mene a statement win. Iskreno pribojavao sam se ovog meča. Em je Miami bio u dobroj seriji od 6 pobjeda u 7 utakmica em nas zadnjih godinama redovito dobijaju u Phoenixu i još je bio back to back a oni imali dan odmora nakon vrijedne pobjede u Portlandu. Bottom line je da je klupa  donijela prevagu. 30+ je bila razlika u korist Sunsa. @SteveFrancis#3 nadam se da si napokon zadovoljan našim izdanjem 🙂

 

20 razlike protiv vladajuceg sampiona istoka, a book, cp3 i bridges su postigli tipa 15 poena ukupno, jos i b2b. 

 

ayton postaje sila od igraca pred nasim ocima, a vaskolika nba javnost (cast vrlo malom broju izuzetaka) se i dalje pravi da sunsi ne postoje. nevermind, I sleep at night just fine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Denver da pojuri MVP nagradu za Jokića, to će im uz pozitivno iskustvo koje prenosi Gordon pomoći u FA.

Lejkersi su za ovu regularku stvoreni, mislim da imaju 80% pobeda bez AD i LBJ i to protiv dobrih timova čime ona hajka da LBJ bude MVP još više dobija na besmislu.

Finiks top, baš lepo za gledati, kao što rekoh pre par meseci, Ajton je Gober 2.0 plus može da napreduje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, sunset rubdown said:

 

20 razlike protiv vladajuceg sampiona istoka, a book, cp3 i bridges su postigli tipa 15 poena ukupno, jos i b2b. 

 

ayton postaje sila od igraca pred nasim ocima, a vaskolika nba javnost (cast vrlo malom broju izuzetaka) se i dalje pravi da sunsi ne postoje. nevermind, I sleep at night just fine.

ajde još za naše to i mogu shvatiti. dugo nas nema na mapi ozbiljnih ekipa. deset godina nismo primirisali PO. jedino Kingsi više od nas, 14 pa iza nas Knicksi 7 i Hornetsi 4. ali zato Phoenix ipak ima neki status u ovoj ligi. dva velika finala protiv velikiog Bostona i jedne sjajne dinastije  Bullsa te 7 konferencijskih finala i 9 polufinala. Head-to-head record imamo slabije od samo 4 ekipe Boston,LAL,Detroit i Washington. ali nikako ne mogu shvatit da jedna Utah ima sličan status u tim istim očima a imaju hell of a team. gledao sam ih dosta puta uz naravno naše i svaki put me je njihova igra oduševljavala. ali neka kao što rekoh u jednom prethodnom postu neka nas samo ignoriraju. to je bolje za i za jedne i druge.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ja sam odavno rekao da mislim da Juta izlazi sa zapada, preozbiljan su tim, top trener. Prošle godine ih je dobio Denver na ludilo

Iako sam veliki navijač Sunsa bilo bi mi skoro podjednako drago za Jazzere jer igraju paklenu i dopadljivu košarku

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Od povrede Brona, LAL ima skor 6:7 sto i nije tako lose kako se mislilo da ce biti. Sada ide Boston, x2 Juta i  x2 Dalas. Tu kada bi se ukrale dve pobede to bi bilo vrh vrhova. Kasnije dolaze Orlando Vasington, Sakramento i Toronto sto je dosta laksi raspored i ne bi trebalo forsirati Brona i AD u tim mecevima. To je do 2. maja i odmah sledece vece pocinje tezak raspored pocevsi od Denvera i do tada bi morao da se vrati elitni dvojac. Trebalo bi juriti taj Denver u prvoj rundi, u drugoj rundi Juta.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Marvin said:

Bogi u aprilu: 21.6p, 4.6reb, 4.1ass za 36min uz 51.7% 3p

 

 

 

i 7-1 Atlante u tom periodu... 

 

35 minutes ago, Drakaris said:

Od povrede Brona, LAL ima skor 6:7 sto i nije tako lose kako se mislilo da ce biti. Sada ide Boston, x2 Juta i  x2 Dalas. Tu kada bi se ukrale dve pobede to bi bilo vrh vrhova. Kasnije dolaze Orlando Vasington, Sakramento i Toronto sto je dosta laksi raspored i ne bi trebalo forsirati Brona i AD u tim mecevima. To je do 2. maja i odmah sledece vece pocinje tezak raspored pocevsi od Denvera i do tada bi morao da se vrati elitni dvojac. Trebalo bi juriti taj Denver u prvoj rundi, u drugoj rundi Juta.

 

Odlično igraju do sada, mogli bi sada malo da zaređaju sa kojim porazom 😄

 

Ovako, ispada da Lebronom uticaj nije baš toliki :default_coffee:

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 said:

Toni Delk ubacio 53 poena? Dzenings 55? Brewer 52 itd itd.

Andre Miller dao 52 poena😁

Onako iz glave bez da provjeravam. Jel' to Delk za Sunse ubacio 53 protiv čini mi se Kingsa ili se varam?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bodo said:

Onako iz glave bez da provjeravam. Jel' to Delk za Sunse ubacio 53 protiv čini mi se Kingsa ili se varam?

Da, za Sunse protiv Kingsa. Nesto je tu bilo da su ga Kingsi otpustili, tako nesto. Zaboravio sam sad

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

To su sve napadački masteri univerzuma za Dorta, osim možda Brewera.

Pa nije ni Delk bas neki napadacki master univerzuma😁

Poenta je da je uvijek bilo da svake sezone bude neki dibidus da zatrpa kos

Link to comment
Share on other sites

Dort je u NBA postao iskljucivo def sepcijalac, spletom okolnosti i to je bio nacin da dobije vise minuta jer je na tom nivou nerealno bilo nesto vise odmah. Inace je na ASU kao frosh bio najveci potrosac lopti i prva opcija u napadu, skupio 10ak 20+ partija i mada nikad nije bio dobar suter za 3, imao je midrange i drajv vise nego solidan za NCAA konkurenciju. Bez dileme i tada + defanzivac, ali daleko od nekog goat stoppera, sto mu nikad nije ni bila uloga jer je bio prva violina.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bas sam se skenjao zbog povrede Mareja, izgubice covek 2 sezone. Takodje, nista od sampionskih ambicija Denvera, osim ako MPJ ne krije neki Durant+mod. 

Uzeo da odgledam Bogija, pa pustim onu rapsodiju sa 32 poena, pre nego sto sam ukljucio mislio sam da su bile otvorene pozicije, ono skoro sve u facu, a jedna i sa 9 metara. Svaka cast na jinxovanju... 😄

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...