Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Sad me podseti Marko... 

 

 

Maltene nikad ne gledam ovaj top10, ali u nedelju ujutro sam pogledao neki klip na TVu i autoplay pusti top 10, klinci gledaju i ajde ja sa njima.

 

Uglavnom, uspeli su u tih 10 poteza da ubace 2 koša Embida, kao fazon veliki povratak...  Kakvo guranje jbt.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Wesley Sneijder said:

Jbg, nije ni on robot, sve ima svoju granicu. 

možda nije robot al prima ogromne novce pa, npr. roboti smo mi, sve je ofucakis ovde,u zemlji zvanoj država,, meka prostitucija, urušen moral, pa ćutimo ko roboti, a još i ne primamo pare...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Alex_Serbia said:

Opet Kajri ne moze bez Hardena. Obrnuto radi sasvim dobro.

 

Pa nije to ni cudno. Postoji jasna razlika u klasi. Hardena ne volem, ali je on u top 5 igraca lige, a Kajri je top 15 recimo...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bogdan Bogdanovic’s first season in Atlanta hasn’t gone as planned, with struggles and missed time due to the injury. However, he’s been trending up this past month and has gone boom since being inserted in the starting lineup after the trade deadline.

In the three games prior to Sunday’s win over Golden State, he averaged 25.3 points and six assists while perfectly complementing Trae Young. When Bogdanovic shares the floor with Young, he primarily plays off the ball. But when Young is on the bench, Bogdanovic runs a healthy dose of pick-and-rolls.

During that three-game stretch, Bogdanovic ran 34.9 pick-and-rolls per 100 possessions without Young on the floor compared to only 15.1 when they’re in the game together, according to Second Spectrum. This differential is obviously by design. Without Young, Bogdanovic is able to lean more into his playmaking skills to help boost bench units. When they’re together, the hope is that Young will develop more off-ball scoring skills to provide even more variety to their already-potent offense.

 

Ceo tekst

 https://www.theringer.com/nba/2021/4/5/22367524/nba-power-rankings-jazz-nets-bucks

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Umalo da Netsi prodaju dobijenu tekmu, izvukao ih Jeff sa ofenzivnim i pogodjena 2 bacanja. Randle je imao solidan sut za produzetak, ali je promasio. Povratak Rouza oznacilo je manju ulogu Burksa sto je uvreda za kosarku. Dosta vise da ovaj klosar koji se vucara i vuraca od kluba do kluba igra iz sazaljenja, Burks ti je treci igrac tima posle Juliusa i RJa , to je bila winning formula. Mogli su ovo da dobiju, Harden je odigrao valjda samo 4min, nisam video kako se povredio...  

 

  

Link to comment
Share on other sites

Tacno je da je Utah ozbiljno izciglarila sinoc, ali ima nesto i do Dalasove odbrane. U poslednjih 7 meceva drze rivale na najmanjem fg% u ligi, posebno je ta razlika izrazena od kada Kristaps ne igra i kada je Meli na terenu. Tada je i dobra odbrana neophodna da bi se dobila utakmica i svi postaju svesni toga i igraju mnogo koncentrisanije.

Ali naravno, glavni razlog je Luka koga takodje niko ne spominje, a u poslednja dva meseca je digao procenat suta za 3 na 43% a valjda svi znamo kakve sve suteve uzima. Potpuno je preuzeo skorersku ulogu na sebe dok oseca da mu ide (a ja bih rekao i da je zaista napredovao po pitanju suta) i to rezultira sa nesto manjim brojem asistencija i TD-ova ali Mavsi igraju mnogo bolje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...