Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 hours ago, threepwood said:

 

Boles' 

Gotivim ja Jrue-a, ali ovo je previse

 

Izgleda nije 160/4 vec 135/4.

 

Tih 25m "viska" su "incentives" koje mozda Jrue zaradi...

 

Velika para u svakom slucaju, ali Milvoki nema mnogo izbora.

Link to comment
Share on other sites

I ja sam se iznenadio kad sam video Wanamakera tamo pre neki dan kad sam gledao protiv Finiksa 😄 

Danas jedino HortonFucker i Trezz nesto odigrali, ostatak tima bas bas uzas, ali ocekivano. Sruder me razocarao, pegla on dobru odbranu, ali nije uspeo da povuce napadacki dovoljno od kad se King skrsio.

 

  Valjda ce se bar Dre brzo vratiti. 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, bodo said:

Baš loš basket u LA

 

skoro sam ovde pravio kao retrospektivu omiljenih suns timova i malopre mi pade na pamet da sam zaboravio  meni vrlo dragu ekipu iz 97/98. 

 

i u to ime tekma iz el-eja, kidd, dice, rex chapman, kj, uncle cliff... protiv shaqa, van exela, eddieja jonesa, kobea, foxa... nije bas hd snimak ali vredi... mozda ce i mikiju28 biti zanimljivo da odgleda lakerse iz tog perioda...

 

 

Edited by sunset rubdown
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo poceo Ker da jede govna sa nabijanjem Wisemena u psecu kucicu.

 

Razumem sve da ocajan u odbrani i da juris pobede i da hoces da zavrsis sa nekom small ball postavom ali ako ce da mu daje 2x9 minuta na startu prve i trece cetvrtine onda bolje da su ga trejdovali...

Link to comment
Share on other sites

Ovo je jebena sramota sta sudije rade Jokicu, kako je Embid dobio onu povredu covek ne moze da sutne 2 slobodna na mecu...cisti faulovi se ne sviraju, kriterijum kao da je 13 igrac u rosteru a ne superstar lige.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

I pored svega, ne smije sebi da dozvoli ovakve ispade, jednostavno nema potrebe. Ekipa igra bolje nego ikada, protivnik nije ništa posebno - naprotiv, najmanje što ti treba je beskorisna nervoza i potpuno gubljenje fokusa, čime dovodiš u pitanje timsku pobjedu koja je ovdje jedino bitna. :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...