Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 hours ago, Drakaris said:

Kao sto se i ocekivalo, niko nece da uzme njegov ugovor.

Ja sam ga, nazalost, gledao puno puta ove sezone zbog tog ranog termina Pistonsa i neke potrebe Arene/NBA TVa da ih prenodse i..wtf..na sta lici taj covek?!?!

 

On nije za prvu petorku Detroita. On ne moze da postuje bekove (pisali smo cak o situaciji gde ga je Harden lagano odbranio), on vise ne moze da uzme skok pored igraca iste visine, jaaako lose se krece, uglavnom je celu sezonu kampovao na 6.75 (to je jos jedino solidno pogadjao).

 

Ko god da ga uzme - epic fail!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, leki bg said:

Ja sam ga, nazalost, gledao puno puta ove sezone zbog tog ranog termina Pistonsa i neke potrebe Arene/NBA TVa da ih prenodse i..wtf..na sta lici taj covek?!?!

 

On nije za prvu petorku Detroita. On ne moze da postuje bekove (pisali smo cak o situaciji gde ga je Harden lagano odbranio), on vise ne moze da uzme skok pored igraca iste visine, jaaako lose se krece, uglavnom je celu sezonu kampovao na 6.75 (to je jos jedino solidno pogadjao).

 

Ko god da ga uzme - epic fail!

Ja sam ga ove godine pogledao 2-3 puta i mogu reci da se delom i slazem sto si napisao. On danas moze igrati samo strec cetvorku, sto se tice atletskih sposobnosti, on je to izgubio jos poodavno, ali ga nije sprecilo da igra izvrsnu kosarku pre dve godine pre povrede, njegova igra se sada vise bazira na sutu, da stoji sa strane, s tim da zna i da proigra. E sad ne mogu se sloziti da ne bi bio koristan nekim ekipama, nije bas da je postao odron, ja mislim da se on samo zasitio kosarke u Detroitu i da on igra samo na leru. On je s druge strane i znao pre ove sezone da ce doci do ovoga, jer se videlo po izjavama da ce biti mentor mladim igracima, poducice ih, bla bla, a svi znamo kuda to vodi, Detroit otvoreno tenkuje.

 

Verujem da se zazeleo prave kosarke i ja nikako ne bih potcenjivao kvalitet Blejka koji je jos donekle u dobrim godinama sa puno iskustava i on ce biti u stanju da pomogne svim ekipama. Bruklin je sada najozbiljniji za potpis Blejka, a i verujem da ce otici tamo, jer njima fali dosta kvalitetnih igraca u rotaciji, a on bi mogao tu dobiti solidnu ulogu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

Bruklin je sada najozbiljniji za potpis Blejka, a i verujem da ce otici tamo, jer njima fali dosta kvalitetnih igraca u rotaciji, a on bi mogao tu dobiti solidnu ulogu.

Ja stvarno, stvarno ne vidim cime moze da doprinese, osim da pogodi otvorenu trojku i da 3-4 assts.

Braca Moris su, nazalost,  trenutno Melouni i Garneti za njega.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, leki bg said:

Ja stvarno, stvarno ne vidim cime moze da doprinese, osim da pogodi otvorenu trojku i da 3-4 assts.

Braca Moris su, nazalost,  trenutno Melouni i Garneti za njega.

Videcemo, ipak bi igrao sa Hardenom u timu koji ima elitan plejmejking i po mom misljenju bi odlicno saradjivao sa njim. Malo mi je smesno sto ovo moram naglasiti, ali Grifinovo razumevanje kosarke je mnogo bolje od brace Moris koji ipak dobri igraci, ali nisu ta klasa, Grifin je neuporedivo bolji skorer od njih, sve sto sam video od njega ove sezone uzimam sa velikom rezervom, jer ko bi se previse cimao kada i on sam zna da pobeda nije imperativ. Takodje, daleko je jul mesec, lako ce on kroz fitnes proces da se vrati donekle u formu koju je imao pre dve godine, ali sada jeste da deluje ocajno, ali ne sumnjam da ce se popraviti do borbi u plej ofu. Grifin moze zaista biti tas na vagi u ekipama koja se bore za titulu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Videcemo, ipak bi igrao sa Hardenom u timu koji ima elitan plejmejking i po mom misljenju bi odlicno saradjivao sa njim. Malo mi je smesno sto ovo moram naglasiti, ali Grifinovo razumevanje kosarke je mnogo bolje od brace Moris koji ipak dobri igraci, ali nisu ta klasa, Grifin je neuporedivo bolji skorer od njih, sve sto sam video od njega ove sezone uzimam sa velikom rezervom, jer ko bi se previse cimao kada i on sam zna da pobeda nije imperativ. Takodje, daleko je jul mesec, lako ce on kroz fitnes proces da se vrati donekle u formu koju je imao pre dve godine, ali sada jeste da deluje ocajno, ali ne sumnjam da ce se popraviti do borbi u plej ofu. Grifin moze zaista biti tas na vagi u ekipama koja se bore za titulu.

Ne verujem, ali let's see. Voleo sam taj tandem Blejka & CP3a, sad mi deluje kao pre 2 veka.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Ja sam tek sad vidio ucesnike🤦‍♂️ ovo Steph i da sutira kontra rukom dobija. Bas neki teski raspad treba da se desi

Booker je opasan protivnik, sjećam se da je na jednom contestu ubacio gomilu. LaVine šutira vanserijski ove sezone. Ostala tri takmičara nemaju neke šanse.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Betolingar Misdongard said:

Booker je opasan protivnik, sjećam se da je na jednom contestu ubacio gomilu. LaVine šutira vanserijski ove sezone. Ostala tri takmičara nemaju neke šanse.

Nema Bookera, povreda. Mislim da Mika Konli Junior uskace i za 3ke umesto njega

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Griffin je raspad. Ne verujem u tu priču da mu se nije cimalo u Detroitu. Zar ne bi za njega bilo bolje da je odigrao muški ako može i nabio statistiku da bi postojala neka šansa da se neko zajebe i uzme njegov ugovor? Lik više ne može, džaba što u principu kapira košarku al ne može da sprovede zamisli na terenu, a onaj pravolinijski nabiflan šut ako mu je glavno oružje danas, i to nešto govori. Nebitan je on bilo kome danas.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Za mene su to gluposti, na all star apsolutno ne treba da se ide na osnovu skora ekipa, posto je kvalitet igraca samo jedan od vise faktora koji na taj skor uticu. Ove varijante gde najbolji glueguyz imaju zagarantovano ucesce su tesko sranje i za svaku su osudu. 

 

AS bez dileme jeste postao irelevantan i dosasan kao celina poslednjih x godina, ali to ne znaci da nije debilan nacin na koji se do ucesca dolazi. 

 

Ligaske pocasti su all-nba petorke, dpoy, roy, mvp i slicne nagrade gde se itekako kvantifikuje uspeh igraca sa ekipama i njihov impakt na ostvareni rezultat. AS nije i ne treba da bude utakmica izmedju postava prethodnih ili buducih NBA finalista ili finalista konferencije (njuzfles - tih tekmi imamo vise komada u jednoj sezoni i imaju prvorazredni takmicarski znacaj), vec smotra individualno najboljih i najatraktivnijih igraca, bez obzira iz koje fransize dolazili.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...