Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, Alex_Serbia said:

Nije on generalno mrsav, ali ova slika desno je skroz nerealna 😆

 

Ma nema brige sa Bradom, to je takva konstitucija. Video sam par kretnji, nije izgubio na brzini. Jednostavno taki je, i Deki Milojevic je bio okrugao, pa je prstalo od snage i ekplozuvnosti.

 

Doncicu je to veci problem jer je i ovako bio na ivici. Mora mnogo da pazi, njega bi jos par kg bas usporilo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

 

Jel ovo mislimo i za Jokica svake sezone?

 

Da naravno, Jokić je prošle godine bio kreten, kada je prvo došao u repku sa 15kg viška, a onda mu je i u NBA trebalo 2 meseca da se dovede u red i počne da igra.

Ako ove godine ponovi isto - da kreten je.

 

Za Bradu ne bih dodatno komentarisao, dok ne vidim kako to izgleda, moguće da je neko malo korigovao fotku. Ali ako stvarno izgleda tako , onda je jasno da je u pitanju njegov bunt protiv ekipe koja ga plaća 45m godišnje.

 

 

 

1 hour ago, Miki28 said:

Imao sam svoj upis za vecinu timova pa sam htio editujem post jutros i da dopunim neke stvari, da dam azurnije informacije jer je @gggggggg pisao prije 15tak dana ali nisam znao da je kratak rok za editovanje i onda sjebao.

Jedino da otvorim novu temu sa ispravljenom verzijom a da admini ovu obrisu?

 

Ma druže odlično je, komentarišem samo. Nemoj ništa dirati.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zdrav KD je nerešiv za svakog u ligi, on i Lenard su najbolji igrači lige, ali da vidimo kako će izgledati. 

 

Kee ima bolji roster nego prošle godine i uz BKN na papiru jesu 2 najbolje ekipe na istoku ali bez mečeva ne bih smeo da se zakunem da neće npr. Majami da ih izbaci. 

 

Fila mi je meh, Boston ima kratak roster, ne znam šta sad od Indijane da očekujem a Toronto je izgubio Ibaku ali je u mojoj knjizi napredovao rotacijom Bejns-Gasol. Ipak, ne verujem da mogu da izađu. Wash je zanimljiv i može u PO ali ne verujem u ozbiljan run. Atlanta deluje lepo skockana za napad, mogu u PO. Orlando možda može opet. 

 

U svakom slučaju, hoću da kažem da ima dosta ujednačenih ekipa i kao što pričamo pre neki dan, dosta, dosta upitnika. 

Edited by stefan81888
Mrtvi autocomplete
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, stefan81888 said:

Zdrav KD je nerešiv za svakog u ligi, on i Lenard su najbolji igrači lige, ali da vidimo kako će izgledati. 

Ae KD jer cekamo da vidimo kakav ce se vratiti ali Kawhi nije, jednostavno koliko god da je uzdignut posle Toronto epizode toliko je vracen u realnost nakon 3-1 vodjstva i ocajnih partija.

Lebron je najznacajniji igrac lige a sto se tice najboljeg tu vise igraca puca, Lebron, AD, Janis, Harden, Kawhi, KD, Steph

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stefan81888 said:

Da, sad je AD posle jedne sezone najbolji a Lenardu se sve briše. 😄

Nit sam rekao da je AD najbolji nit da se Kawhiju brise vec da je vise igraca u igri za najboljeg igraca lige. Ne mozes napisat najbolji igraci lige su KD koji je propustio prethodnu sezonu usled teske povrede i Kawhi koji je napravio taj neki oreol robota oko sebe posle titule sa Torontom.

Pokazao je znake ranjivosti u seriji sa Denverom, imao je 2 keca gdje se bas raspao a jedan od njih je game 7. 

Koliko je bio hvaljen u seriji sa Filom i kasnije u Torontu toliko zasluzuje kritike ha seriju sa Denverom.

Zna se moje misljenje za Lebrona ali opet kazem, on je najznacajniji igrac lige a ujedno u krugu najboljih iako je sad 18 njegova sezona

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Miki28 said:

Mislim da AD moze koliko toliko nesto uraditi ali svakako da je KD problem. Uhh to bi bilo vrhunsko finale

 

šta tačno može davis da uradi protiv duranta? ja mislim ništa

 

vrhunsko finale je svako finale bez celticsa i lakersa ali to sam samo ja i milioni drugih hejtera

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, đubrivo. said:

 

šta tačno može davis da uradi protiv duranta? ja mislim ništa

 

vrhunsko finale je svako finale bez celticsa i lakersa ali to sam samo ja i milioni drugih hejtera

Da mu oteza sut sa poludistance/distance, moze da ga isprati na ulazu i moze da ga saceka ispod obruca i opet oteza sut.

Za takve igrace nije pitanje broj poena vec broj posjeda. Mislim da bi u plejof seriji otezao posao KD u smislu da bi imao vise posjeda da bi dao tih nekih svijih 28-30 poena nego inace.

Nisam rekao da ce ga limitirat na 10 poena jer je to nemoguce. Ne sjecam se dal je MWP ili Kobi rekao, mozes probati da mu otezas sut i da se molis Bogu da promasi

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...