Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Malo mi je nejasan ovaj plan Vogela da mu Caruso i Harrell igraju nesto sto nije njihova igra tj Caruso da izigrava CP3 a Harrell da izigrava nekog point forwarda.

Kuzma ne pipa loptu a jedini u ovoj oetorci moze da donosi poene iz nicega👍

Sve u svemu, ocekivano da ce ih Juta demolirati. Sto vise na pol pa nek odmori Lebron

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

Cist faul nad Bookerom na ovom sutu za 3 za izjednacenje

 

 

Čist faul, nema dileme. jošse tu i ne vidi najbolje . ja sam gledao uživo i prikazali su nekoliko puta.točno ga udara po podlaktici šuterske ruke. ali da budem pošten do kraja mada sam ovde već bio ismijavan od strane pojedinih forumaša u vezi suđenja Sunsima akcija koja je prethodila tom šutu, znači zadnji aut iako je bio under review zaista nisam siguran da je loptu izbacio zadnji čini mi se Hayword. Iako su dugo viječali do konačne odluke čini mi se da je Šarić zadnj dirao loptu.Pa ako važi ona '' lopta ne laže'' onda je ovo i najpravedniji ishod. A što se tiče same utakmice oet su Sunsi prosuli +17 sa sredine druge četvrtine. Monk je ubacivao bijelu tehniku ceo meč. A odmah za njim i Boll. Sve u svemu sjajan meč za gledanje po pitanju neizvjesnosti. Booker je izvrsno krenuo ,16 već u prvoj a onda je taj momentum preseklo nekoliko brzih ličnih zbog čega je morao duže odmarat. Osim njega nitko nije bio nešto posebno raspoložen , možda još donekle CP3 ali ipak premalo za solidnu ali ne nešto više od toga ekipu Hornetsa.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Ali obraz da staviš dvojicu iz Bostona na all star. Užasno.

 

Mislim, nije stvarno užasno, boli me uvo za all star. Samo, nekako je super što se noćas Trejo sprdao sa goblinima i dao više negoli all star dvojac zajedno. 

Edited by zorex
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Miki28 said:

Malo mi je nejasan ovaj plan Vogela da mu Caruso i Harrell igraju nesto sto nije njihova igra tj Caruso da izigrava CP3 a Harrell da izigrava nekog point forwarda.

Kuzma ne pipa loptu a jedini u ovoj oetorci moze da donosi poene iz nicega👍

Sve u svemu, ocekivano da ce ih Juta demolirati. Sto vise na pol pa nek odmori Lebron

Utah zasad igra neku drugu dimenziju košarke. Do kada će to tako ne znam. Nisam baš nešto optimist da mogu do samog kraja ovako. Snaći će i njih period slumpa kao što to prolazi svaka ekipa tijekom regularnog dijela sezone. Vi ste zaista strano hendikepirani u ovom trenutku i ovaj rezultat za mene i nije neko iznenađenje. Ali postoji u Engleza ona ' when the going gets tough the tough get going'. Stoga na kraju se broje mrtvi.

16 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Kazah im lepo juce da je trap game i opet nista....

Evo vidiš imaš dobar špurijus. A da kreneš u kladionicu 😁. Na Pho je bilo mislim -430 i -9,5 spread

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, zorex said:

Ali obraz da staviš dvojicu iz Bostona na all star. Užasno.

 

Mislim, nije stvarno užasno, boli me uvo za all star. Samo, nekako je super što se noćas Trejo sprdao sa goblinima i dao više negoli all star dvojac zajedno. 

 

 

maxresdefault.jpg

 

maxresdefault.jpg

 

 

 

DpwLilcWwAAy9xN.jpg

 

 

 

PAMETNOM DOSTA.

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Čekajte jel' to All Star tekma ili izbor za mistera univerzuma. Malo je deplasirano rugati se nekome izgleda radi. Nikad nisam shvaćao zbijanje sala na taj račun. Ajde da kritiziramo nečije ponašanje ili narav ali ismijavati nesto što  je Bogom dano je baš ono "lame"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, bodo said:

Čekajte jel' to All Star tekma ili izbor za mistera univerzuma. Malo je deplasirano rugati se nekome izgleda radi. Nikad nisam shvaćao zbijanje sala na taj račun. Ajde da kritiziramo nečije ponašanje ili narav ali ismijavati nesto što  je Bogom dano je baš ono "lame"

 

torimaux, pa gde si video allstara ovako procelavog a fura se na trep hibsteraj? ne ide to, moras biti uzor mladima. zamisli neko zavedeno cheljade stavi poster na zid, baka ili deka udju u sobu i strefi ih neka srcka ili sl? danas vise nego ikada moramo paziti na frizure i zdravlje, jer je to preduslov za odbranu koja nije sramotna

 

ja razumem da trae ima mnoge allstar skillove, siguran sam da ume da zonglira i vise lopti odjednom. al da se osisao na vreme kao arkan cecu, sad bi bio tu gde i pripada. na allstar tekmi.

10 minutes ago, Drakaris said:

Njegovoj karijeri, vidis da nije izabran za ol star. Da izgleda kao Luka, bez dileme bi isao na ol star, jos bio i starter.

 

sve je lakse kad su ljudi lepi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...