Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 minutes ago, realno *w said:

Nego, jedna stvar mi upada u oči poslednjih dana, koliko je G. Hejvord dobar igrač, samo kad nema problema sa povredama. Zadnjih 10 dana 28ppg +5+3   uz neverovatne procente 54/50/84.

 

Jedan od potcenjenijih igrača u ligi, možda zato što igra na poziciji na kojoj su godinama u ligi najveće zverke. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stefan81888 said:

 

Jedan od potcenjenijih igrača u ligi, možda zato što igra na poziciji na kojoj su godinama u ligi najveće zverke. 

 

ja nemam takav utisak (da je potcenjen). celticsi su ga doveli da bude sa tatumom taj duet nosioca, što ipak govori nešto. teška povreda ga je sjebala na par sezona, sad je opet na nivou iz jute. 

---

što se tiče tog rumora da se netsi raspituju za kevin lovea, meni to zvuči više kao lozenje cavsa da malo podignu awareness ligi da je dostupan za trejd. on praktično igra na durantovoj poziciji i sve što može da ponudi netsi već imaju (poene, trice, kreaciju, lošu odbranu), osim defanzivnih skokova a zbog toga se ne uzima ugovor od 90 miliona / 3 godine. 

 

nisam video ovde na temi ali info je da se interesuju za javale mcgeeja (4milona /1god), što itekako ima smisla. iskusan igrač da štiti reket i hvata promasaje pod oba koša na 15ak + min 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, đubrivo. said:

 

ja nemam takav utisak (da je potcenjen). celticsi su ga doveli da bude sa tatumom taj duet nosioca, što ipak govori nešto. teška povreda ga je sjebala na par sezona, sad je opet na nivou iz jute. 

 

Možda je potcrnjen prejaka reč ali svakako mi se čini da nije respektovan koliko zaslužuje. 

 

Ne s Tatumom nego s Kajrijem. 

Link to comment
Share on other sites

Sa jedne strane. igrač koji sa 29 godina završi u Šarlotu, mora biti potcenjen. Sa druge, pretpostavljam da niko ne sumnja u njegov talenat, nego u zadravlje. 

 

****

 

Žao mi je što nisam gledao Dalas - Denver. Deluje da Denver hvata ritam, 4 vezane pobede, ukupno recimo 10-3 u poslednih mesec dana, gde su porazi bili kod Jute, Bruklina i Dalasa, što svakako nije kiks.

 

MPJ pokidao, mislim da je on jedini x faktor koji zaista može da prevagne da Denver ima neku vrhunsku sezonu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ova sezona je velika sansa za Kingov 5MVP sezone.

Od 2012/13 nije uzeo, a uvek je skoro u top3-5 na trci na kraju.

Lakersi imaju dubok roster i sansu da zavrse kao prvi overall, ispred Djane i Keeja. 

Kawhi sa njegovim load managementom ako ga bude forsirao tesko da moze da bude mvp , iako ce biti u razmatranju jer ce i Clippsi imati visok skor

Jokara svakako legit kandidat ali ono tesko da mogu biti ispred LAC/LAL (mada ko zna)

Doncic isto ko Jokic...

BKN ima ovu trojicu, nece im skor biti bas tolko mocan, mada opet to je istok...

 

   Ali definitivno je naprzen da pojuri taj 5. MVP. Skracena sezona, igra svaku, moze da kulira kad su blowouti i odmara...

 

   

 

 

Edited by delgado
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Elem, moram reći da ja ovoj Fili i pored odličnog otvaranja sezone, ništa ne verujem.

 

12-6 jeste lep skor, ali kad pogledam te pobede: 2x Šarlot, 2x Vašington, 2x Majami bez 10 igrača, 2x Boston kao možda i najbolji rezultat, ali Boston bez Tejtuma. Porazi od Bruklina i Atlante, evo sinoć i Detroita mrtvog.

Sa zapadom su na 0-2, a igrali su sa Denverom i Memfisom.

 

U suštini, deluje mi kao da je recept za njihovu pobedu: ne preterano jak protivnik + 35 poena Embida.

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, đubrivo. said:

realni, mislim da nema ozbiljne ekipe koja od početka sezone nije izgubila makar jednu tekmu od neke truleks ekipe. nije sezona u kojoj to treba biti merodavno, pogotovo u prvom delu.

 

 

 

Ma jasno, ali ovde imam utisak da nisu dobili nijednu baš jaku tekmu.

 

Pri tome mislim na PO ekipe sa zapada, te recimo Milvoki, Indijanu, Bruklin sa istoka. I naravno Majami sa više od 3 upotrebljiva igrača. Igrali su sada b2b sa Detroitom, prvu jedva dobili na jednu loptu, iako je Embid pokidao, drugu lagano izgubili. 

 

Videćemo u narednom periodu, slede im recimo Lejkersi, Indijana, 2x Portland, Sansi, Juta, 2x @ Toronto.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Betolingar Misdongard said:

Ne ide Fila daleko, prva runda, druga max.

 

zavisiće to od puno faktora. ja nisam neki fan 76ersa ali ne vidim puno nekih ultimativnih ekipa trenutno

 

možda se nakon trade deadlinea iskristališu još neki nedodirljivi odim dua iz LA-a na zapadu i bucksa i netsa na istoku

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...