Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

41 minutes ago, stefan81888 said:

Kevin Durant’s MVP season vs. this season:

-2013-14: 32.0 PPG - 7.4 RPG - 5.5 APG - 1.3 SPG - 0.7 BPG - 50 FG% - 39 3P% - 87 FT%

-2020-21: 31.3 PPG - 7.5 RPG - 6.0 APG - 0.8 SPG - 1.3 BPG - 53 FG% - 46 3P% - 86 FT%

(Via thehoopcentral/tw)

Za sada najozbiljniji u prici za MVP KD i Jokic a tu je uvijek i Lebron.

 

KD igra brutalnu sezonu i ti nakon teske povrede. Fenomenalno

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Ne razumem Milvoki i Janisa, koji insistiraju da on u zavrsnicama ne cuva jednog od 2 najbolja igraca. Isto se desavalo i u PO, sinoc ostavlja Lopeza na AD i Lebron normalno odmah kaznjava. 

 

cuva se faulova i snage rekao bih. ideja je da middleton cuva jednog a holiday drugog od tih najzajebanijih napdaca dok lopez i antetokounmpo sa strane pomoci dolaze do zastite obruca ili u pola koraka do sutera za tri.

 

bili su najbolja odbrana u istoriji sa bledsoem umesto holidaya sto znaci da je donosilo rezultate u regularnoj sezoni. a u playoffu im je veci problem napad imo.

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Miki28 said:

@delgado jesi ti ovo pisao?😀

 

 

 

 

Haha, ma ne brinem se ja za Anthonyja. Treba ionako sad integrisati Herela (odlicno se snasao) i Srudera (nesto slabije) u rotaciju i pruziti im prostor da nam rasterete nosioce. KCP ocekivano deluje dosta dobro i spremno, a Kuzminho je pretvoren vise u hustlera nego u scorera. Samo polako, ide to za sada sasvim ok

 

5 hours ago, gggggggg said:

top4 ekipe na zapadu, lakers, jazz, clippers i phoenix su jedine u toj konferencije bez znacajnijih povreda i virusa. lakersi nisu imali taj problem ni pre i tokom bubblea. zamisljam kako james celu ekipu drzi u kavezu izmedju utakmica.

 

na istoku druga prica, tu nije bilo postedjenih.

 

  Cita im knjige pred spavanje Dulo Vujosevic style

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gggggggg said:

 

cuva se faulova i snage rekao bih. ideja je da middleton cuva jednog a holiday drugog od tih najzajebanijih napdaca dok lopez i antetokounmpo sa strane pomoci dolaze do zastite obruca ili u pola koraka do sutera za tri.

 

bili su najbolja odbrana u istoriji sa bledsoem umesto holidaya sto znaci da je donosilo rezultate u regularnoj sezoni. a u playoffu im je veci problem napad imo.

 

Pa da, razumem da  je to generalna ideja, ali kod pika AD-LBJ nerealno je da ostane Lopez na Dejvisu, kad je razlika jedan posed. Mislim, Lopez je nepotreban na terenu u tom trenutku, Janis bi morao da igra na 5 kad se lomi utakmica. 

Link to comment
Share on other sites

Šalu na stranu, ovaj skrinšot Drejmonda koji se namešta na šut na twitteru sve govori. Jebem ti život, slobodno mogu da kažem da je skoro pa genijalan odbrambeni igrač, divno dodaje u tranziciji, čita i viče sve akcije u napadu i odbrani, imam utisak i da najbolje poznaje šeme u napadu. I onda ovako šutira loptu... Pa jebemti život. Kao fudbaleri kad dođu na termin u školsku salu pa između upucavanja lopte o zid poneku (fudbalsku) i šutnu na koš. Ista tehnika, isti položaj tela. For Christ's Sake.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, freethrow said:

Jeste, ali mu ta juniknes uglavnom nije nešto pozitivno. Više bih i ja a i Steven voleli da je plain run of the mill pereniall all star...

 

nisam čuo izjavu ali sam pomislio kako je thibs mislio upravo na taj kombo stvari koje si pomenuo u postu iznad. 

 

meni i dalje ne ide u glavu kako je on tako brzo i tako naglo pao fizički. stalno guglam da proverim jer znam da nije mator ali sam ubeđen da ima makar 32 godine a on 30. još čudnije mi je pošto nije da je krenuo da igra sa 18 u ligi pa kao kilometraža n stuff

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...