Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

8 hours ago, gggggggg said:

niko ni reci sto je nekompletni brooklyn dobio kompletni milwaukee.

 

ako ostanu zdravi bice mnogo zajebani. verujem njihovom napadu vise nego da protivnicki napad nadje odgovor protiv njihove odbrane.  irving, durant, harris na liniji za tri poena, ulaz do kosa nikad otvoreniji za hardena...

 

sedmog februara igraju sa sixersima. da vidimo kako ce izaci na kraj sa embiidom.

 

Gledao sam ja tekmu i strasno je dobro izgledao napad Bruklina kada su fokusirani, uz ovu dvojicu monstruma imaju vertical spacing u DeAndreu i odlican spacing zbog njih dvojice + Harrisa, ne smem da zamislim kako ce to izgledati sa Kajrijem u napadu.

Ipak, i pored toga zamalo da izgube od Milvokija, da glupi Middleton nije jurio 2 za 1 u poslednjih 35 sekundi, pa uzeo 2 ocajna suta umesto jedan normalan napad da su imali. 

Edited by Magia
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, bodo said:

gde da potpisem za taj bandwagon?

djimi nije uspeo da opravi KAT-a, ali mozda bi cp3 mogao

ayton je soft ass mf, koji ce se pamtiti po tome sto je biran pre luke

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

najbolji deo teksta

 

Ipak, iako je teško povjerovati kako bi se mogli odreći hrvatskog reprezentativca, ako se krene u napad na velika ostvarenja, ništa nije nemoguće, kako to već biva u NBA ligi… 

 

Da, u slučaju ovog posla, sigurno bi plakali za njime.

 

 

  • Like 5
  • Ha-ha 7
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

gde da potpisem za taj bandwagon?

djimi nije uspeo da opravi KAT-a, ali mozda bi cp3 mogao

ayton je soft ass mf, koji ce se pamtiti po tome sto je biran pre luke

 

super je towns ofanzivno ali nije kao da je on za razliku od aytona neki tough guy. verovatno bi to trenutno, u vreme cp3a bio upgrade u odnosu na aytona ali meni lično se aytonov potencijal u oba smera jako sviđa. možda ga nikada neće ispuniti ali ako uspe, biće možda i bolji od townsa, zbog defanzivnog dela, gde je sad već puno bolji.

 

inače, nigde nisam pročitao nešto o ovom rumoru.

 

takođe, postoji ta tiny-winy stvarčica oko love, gde je ayton u 3 od 4 godine puno puno jeftiniji od townsa a mislim da to sa paulovim ugovorom nije zanemarljivo.

Link to comment
Share on other sites

Just now, realno *w said:

Ali ok, ima li smisla pričati o parama u vezi ekipe koja je uzela ugovor CPa.

 

po meni ima, zato što sunsi nisu franšiza za koju možeš da se zakuneš da će preko capa i to značajno. 

ne kažem da se neće desiti ali mi je malo verovatno. pogotovo što sa tom zamenom nije da samo puno dobijaš, već i solidno gubiš pozadi.

 

opet kažem, tekst koji počinje sa "nekoliko nba izvora" a ne daš link koji su to izvori, ne mogu da shvatim ozbiljno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma jasna mi je ta logika, ali ne znam gde im je bila kad su dovodili CPa.

 

Plaćaju 13p 8a i 30% 3pt 45 miliona. Kolike će brojke biti sledeće godine?

 

 

 

Inače gledam raspored, sledi b2b Finiks - Denver, za vikend. Mislim da će biti baš dobre tekme.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, realno *w said:

Ma jasna mi je ta logika, ali ne znam gde im je bila kad su dovodili CPa.

 

Plaćaju 13p 8a i 30% 3pt 45 miliona. Kolike će brojke biti sledeće godine?

 

 

ja sam pisao i na konto knicksa pre nego što su dogovorili deal sunsi da je to steep price u ovim paulovim godinama. opet, mislim da se paulov učinak ne gleda isključivo kroz statistiku.

Link to comment
Share on other sites

Offtopic. Amerikanci koji su toliko opsednuti statistikom i koji su stvorili naprednu statistiku - jedno pitanje. Zbog čega nije opšteprihvaćena disperzija, na primer poena, kao relevantna metrika. Meni bi super bilo da mogu na kraju sezone da vidim da li je baja sa 20ppg do toga došao učincima 22,23,17,18 ... ili 0, 0, 45, 38,... you get the point?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, bodo said:

 

trejd za KAT-a je samo vlazna zelja ovakvih likova s twittera koje je Francis oznacio i par njih s realgm. drugim recima, nisam cuo nijedan kredibilan izvor u USA koji pominje ovo.

 

Towns se u poslednjih par godina pretvorio u revolverasa koji samo prangija za 3, a kao sto Uini rece Deandre Ayton je vec sada bolji u defanzivi.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, sunset rubdown said:

 

trejd za KAT-a je samo vlazna zelja ovakvih likova s twittera koje je Francis oznacio i par njih s realgm. drugim recima, nisam cuo nijedan kredibilan izvor u USA koji pominje ovo.

 

Towns se u poslednjih par godina pretvorio u revolverasa koji samo prangija za 3, a kao sto Uini rece Deandre Ayton je vec sada bolji u defanzivi.

Ovo za defanzivnu se slažem sa obojicom u potpunosti. Moram priznati da nisam puno gledao Minnesotu samo onu prvu sa Spursima što je otišlo u produžetak. I imaš pravo KAT samo stoji na liniji za tri i prangija. Ne znam da li bi to bio neki Upgrade. Nisam baš primijetio da je jak na postu i ne sjećam se baš nešto da su vratili p'n'r mada opet kažem da sam gledao samo tu jednu tako da ne znam da li je to pravi pokazatelj stanja.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, AgroLaki said:

Na kraju ce da se spoje Booker i KAT, a Diandjelo ce da ispusi u Mineaopolisu? 😄

kao sto vec rekose ljudi, verovatno nema nikakvog osnove za pricu o ovom trejdu

ali da ima...snitch je tu nebitan lik, neka prangija u miniju

 

KAT jeste underachiever u odnosu na ono sto mu je projektovano, zato i mislim da bi mu promena sredine godila

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

 

KAT jeste underachiever u odnosu na ono sto mu je projektovano, zato i mislim da bi mu promena sredine godila

 

KAT je sve kao topina top i onda neka stativa, kad bi ovakvu Minesotu vodio u PO na istoku mozda bi drugacija percepcija bila. 

Steta da ne zaigra sa nekim pravim superstarom, tipa Kari, Kavi, Lebron, Djani ili Durant.

Link to comment
Share on other sites

KAT je po talentu bara bar sa najboljim igračima u ligi. Ja jednostavno odbijam da poverujem da je tako krakat i pokretan centar nepovratno izgubljen za ozbiljnu defanzivu. Njega doživljavam kao neku veliku emotivnu bebu koja je od starta karijere uglavnom u dosta lošem kontekstu i koja prosto nije izgradila pobednički ili barem ratnički mentalitet. Ima dosta osnova poverovati u priču da bi mu promena sredine godila jer ne deluje kao lik koji je mentalno sposoban da samostalno preokrene stvari u svoju korist u Minesoti. Ipak, Sunsi imaju sasvim dobrog mladog centra koji možda napadački nije ono kako su mnogi pobornici tankovanja predstavljali dok nije ušao u ligu, ali defanzivno napreduje konstantno i već sad se apsolutno ne libi da se prihvati prljavog posla pod koševima. Ja bih rekao da Sunsima treba baš takav profil a ne još jedan veliki potrošač.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

ayton koliko god limitiran ofanzivno, ima meku ruku, što je danas ipak lebac, pogotovo kada se spoji sa defanzivom 

 

slažem se za kontekst deo, opet mi je alarmantno da kod thibsa nije napredovao u tom smislu, čak i freakin randle igra dobru defanzivu ove sezone a priglup je i nema wingspan. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...