Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

10 minutes ago, Miki28 said:

Brutalan dvojac, 2 nevjerovatna napadaca👌 nista im Irving ne treba, ko sto sam pisao njega da utope za neka 2 role playera i milina.

 

 

naravno da nece i ne mogu. nikada nisu imali ni blizu ovakve zvezde (četvrta najveća je jason kidd) i sada će da urade nešto što bi depoertovalo jednu a drugu tj prvu zvezdu naljutilo.

 

uostalom, harden i durant su igrali sinoć po 40 minuta i imali učinak kakav su imali da bi pobedili solidnu ali povredama osakaćenu ekipu

 

njima zapravo i treba irving da mogu da budu svi na nekim razumnim minutima i da im ne pada igra.

počnu sva trojica a onda jedan za drugim na klupu, da bi većinu tekme igrala dvojica dok se jedan ladi

 

stefan je pomenuo dedmona. nije loš ovaj ruki ali im treba još jedan centar na 15ak min. te neke arize i slično će naći do trade deadlinea za dž

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

...i da, iz ove perspektive je vizionarski ili strateški dobro planiran potez menjaža bruce wayne bobby browna za musu. baš im je idealan takav uporan krljač na pg/sg da radi težak defanzivni posao a da ubaci nešto kad mu se ukaže prilika. kao idealan branko lazić iz prajma, jer ume i u napadu nešto

Link to comment
Share on other sites

@đubrivo. Ne slazem se, trebaju im role playeri koji ce da se uklope uz ovu dvojicu. Neki Covington tio igraca na 2 i 3 i naravno centar jer DJ ce biti poslastica za AD, Jokica i ostale.

Za KD i Hardena mozes da kazes da su 1 i 2 opcija ili ajde 1a i 1b dok je Irving br 3 ooga ce pustiti s vremena na vrijeme da se izigra ali taj nema sanse da prihvati da bude br 3 tako da mislim da ce im to biti veliki problem.

Uglavnom istok je njihov i sa svim nekim manama, nema tu ekipe koja moze ofanzivno da parira

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

@đubrivo. Ne slazem se, trebaju im role playeri koji ce da se uklope uz ovu dvojicu. Neki Covington tio igraca na 2 i 3 i naravno centar jer DJ ce biti poslastica za AD, Jokica i ostale.

Za KD i Hardena mozes da kazes da su 1 i 2 opcija ili ajde 1a i 1b dok je Irving br 3 ooga ce pustiti s vremena na vrijeme da se izigra ali taj nema sanse da prihvati da bude br 3 tako da mislim da ce im to biti veliki problem.

Uglavnom istok je njihov i sa svim nekim manama, nema tu ekipe koja moze ofanzivno da parira

 

ja jedino mogu da prepričam ono što sam već napisao gore. durant nakon acla da igra ovoliko u kontinuitetu je čist rizik. harden je izdržljiva konjina ali smo dovoljno puta videli koliko omane u plej ofu jer je potpuno istrošen sezonom. nije ovo pitanje ko je prvi a ko treći već smisleno raspoređenih minuta a za to ti treba i irving.

 

takođe, ako su durant i irving u paketu došli u bruklin, kako ćeš da objasniš durantu i irvingu da hoćeš da trejduješ ovog drugog? 

 

---

covington tip igrača je covington. ne postoji 10 takvih u ligi, pogotovo dostupnih. već sam rekao verovatno mogu da probaju da se dogovore za arizu da igra 10-15min 

 

ne možemo gledati na nba kao na fantazi. 

uglavnom, videćeš kada dođe irving pa prođe neko vreme, kakva će to glavobolja da bude za protivnike. on se trenutno mnogo potcenjuje jer je dečko na svoju ruku ali kada je fokusiran, to je nadrealna mašina od trpača.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, đubrivo. said:

 

ja jedino mogu da prepričam ono što sam već napisao gore. durant nakon acla da igra ovoliko u kontinuitetu je čist rizik. harden je izdržljiva konjina ali smo dovoljno puta videli koliko omane u plej ofu jer je potpuno istrošen sezonom. nije ovo pitanje ko je prvi a ko treći već smisleno raspoređenih minuta a za to ti treba i irving.

 

takođe, ako su durant i irving u paketu došli u bruklin, kako ćeš da objasniš durantu i irvingu da hoćeš da trejduješ ovog drugog? 

 

---

covington tip igrača je covington. ne postoji 10 takvih u ligi, pogotovo dostupnih. već sam rekao verovatno mogu da probaju da se dogovore za arizu da igra 10-15min 

 

ne možemo gledati na nba kao na fantazi. 

uglavnom, videćeš kada dođe irving pa prođe neko vreme, kakva će to glavobolja da bude za protivnike. on se trenutno mnogo potcenjuje jer je dečko na svoju ruku ali kada je fokusiran, to je nadrealna mašina od trpača.

KD nije glup decko, igrao je sa boljim igracima od Kyrie. Dosao je da uzima titule a ne da se zabavlja sa Irvingom tako da ako mu prodas pricu, da ovom timu sad treba role playeri koji ce da cepaji odbranu i trojke jer vec imaju 2 britalna trpaca u njemu i Hardenu onda ce i skontat neke stvari. A sta ima Kyrie da se objasnjava? Pa ne trejduju KD vec njega. Decko ode u sred sezone na party, to je bas super leglo kod KD i ostalih. Treba KD da objasnis tj da mu ukazes sta je bolje za njega i za tim. Mislim, ako mu je do flash poteza onda nek igra sa Kyrieom a ako mu je da uzme vise titula od Lebrona, trejdujes Kyrie za igrace koji ce biti komplementarni sa KD i Hardenom.

 

KD je u GS eri bio fenomenalan defanzivac, sad vise nece biti u mogucnosti da bude na tom nivou a da napad ne trpi. Harden u odbrani, ako se potrudi mozda i moze nesto u kojem posjedu a Kyrie? Ima da ga napadaju non stop a nemas Klay, Draymond tipa igraca koji ce to da pokriva kao sto su radili u GS sa Stephom a Steph>Kyrie sto se tice defanzive.

 

Da, tako je. Nije fantasy niti 2K NBA tako da Kyrie ce biti glavobolja jer nema trika da se taj decko zrtvuje za tim ala Bosh ili Klay.

 

Bice zabavni za gledanje, svakako ali brzo ce medeni mjesec da predje u nevjerovatan pritisak jer ce svi gledati pa vidjecemo. I ovakvi kakvi su apsolutni favoriti su za istok, osim ako neka ekipa ne dovede pojacanje.

 

Cak i u finalu bi bile egal sanse sa Klipanima ili Lejkersima ( zbog godina Lebrona )

Link to comment
Share on other sites

Nego, niko da napise kakva kradja Netsa u trejdu za Hardena.

Doveli jednog od najboljih ofanzivnih igraca ikada i za njega dali Allena ( bice cool Gobert ), dali Laverta ( valjda nije nista ozbiljno i da ce igrati kosarku, trejd mu je mozda i spasio zivot jer su otkriveni ti problemi ) i pikove. Za jednog Hardena, covjeka koji vec TD na debiju odradi. 

Bez da me neko pogresno razumije, jos trejd prodje i pored ovih problema Laverta. 

@delgado zamisli price da su to Lejkersi i Lebron uradili😀 vec smo kidnapovali Dejvisa

 

 

Edited by Miki28
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

To sam i ja Miki hteo napisati, ali ne bih da kvarim ljudima zurku. 

 

Pokosice ih Bron, ne brinem se ja, igrace Karuzo jaku odbranu na Irvingu.

 

Bron ce da cuva Durenta, a AD Hardena.

Malo bolje kad razmislim Milvoki ako malo doradi ekipu mislim da bi mogao da im parira na istoku u slucaju da se sretnu. Nemaju oni cuvara za Janisa trenutno, KD ce se skrsiti ako bude igrao odbranu nad njim. Boston da je Turnera doveo uz malo bolju klupu bi im isto bio opasnost.

 

Ma bilo bi vrhunsko finale sa Lejkersima, Lebron da je mladji 5 godina bi sam se nosio sa njima a ne sa AD pride.

 

Ono sto bi mogao biti problem Netsa jesu mediji. Kod Lejkersa nema drame, pravi tim a mediji ce se prebacit sad u Bruklin, gdje ce imat stosta da se vidi i pise, nesto kao Big3 nekad u Majamiju. Vidjecemo kako ce se nositi sa tim

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Dobra asistencija👌

ovo je bas sramno za profesionalnog kosarkasa, i to beka po vokaciji

ja sam bio ubedjen da ce simmons nabaciti neki kakav takav sut, cisto da ga ne ostavljaju bezobrazno samog

bukvalno samo na tome treba da radi izmedju sezona

ali sad sam vec skeptican...njemu je to izgleda veci problem 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Referent said:

Kako biste rasporedili minutažu Bruklinove trojke? Ja bih KD i bradu stavio zajedno, Kajrija kao vođu 2nd unita i da zajedno igraju poslednjih 6-7 minuta.

Q

 

mislim da su minimalne do nikakve šanse da bude nešto osim 

- startuju sva trojica 

- nakon 6-7 minuta jedan po jedan idu na klupu u nekim razmacima, tako da makar jedan bude u završnici prve četvrtine. 

 

nije ni važno, mislim da će najveći deo tekme imati 2 od 3 na parketu. 

 

mislim da je i irving plus harden super duo (pošto jedino to nismo ni jednom još videli), kao lilly - makoluma na steroidima, tako da, imo, međusobni fit neće biti nikakav problem. a tada možeš hardena da staviš na SF u odbrani da bruce brown pokriva irvinga 

 

ne znam da li će napraviti rezultat ali su u najavi najatraktivnija ekipa za gledanje. još kad dantoni završi seminarski na temu.. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ovo je bas sramno za profesionalnog kosarkasa, i to beka po vokaciji

ja sam bio ubedjen da ce simmons nabaciti neki kakav takav sut, cisto da ga ne ostavljaju bezobrazno samog

bukvalno samo na tome treba da radi izmedju sezona

ali sad sam vec skeptican...njemu je to izgleda veci problem 

Trebali su da pitaju Hjuston sta hoce sve uz Simmonsa i da oni plate troskove😀

22 minutes ago, Referent said:

Kako biste rasporedili minutažu Bruklinove trojke? Ja bih KD i bradu stavio zajedno, Kajrija kao vođu 2nd unita i da zajedno igraju poslednjih 6-7 minuta.

Q

Vidjecemo, bice tu raznih komb.

Ja bih KD vadio prvog, nesto poput Dirka ili sad Lebron kako Lejkersi koriste

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mile1 said:

miki sta se desava sa horton fuckerom nesto slabo igra

Dubok tim, Matthews kad je zdrav onda ima prednost i THT dobija na kasicici minute ( nezasluzeno ali dobro ).

Odlican je za imati ga u slucaju da neko fali, nebitno koja pozicija, odmah dobija veci broj minuta jer Lejkersi imaju dosta igraca za vise pozicija

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...