Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

12 minutes ago, gggggggg said:

 

jel moze neko zamisliti davisa da vodi denver kao sto jokic radi sa svim pacijentima koje ima u ekipi? ja bas i ne mogu. a jel se moze zamisliti jokic uz jamesa da budu najbolji u ligi, to mogu.

 

da dodam argument za ovo u vidu lebronovog svedocenja

 

LeBron James on Marc Gasol: “Certain guys see plays before they happen. He's one of those guys” LeBron James has been impressed by the versatile playing style of his teammate in the Los Angeles Lakers, Marc Gasol. James praised Gasol for his high basketball IQ and said the Spanish center 'sees' the game like him.Dec 28, 2020

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, delgado said:

Pa uvek navijas protiv LBJ nevezano za njegov tim / protivnicki tim koji je

 

ne bas. druga stvar je sto je lebron uvek birao tezi put pa sam ja morao da navijam za one koji su lagani. 

mislim, ne gotivim lebrona u mnogo cemu ali bih navijao za njega da igra protiv kelta ili lakersa sigurno. verovatno i trejoa zato sto je brondzo lep.

Edited by đubrivo.
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Davis je u Pelikanima imao za klasu losiji tim od ovoga sto Jokic ima u Denveru. Imao je iole ozbiljan tim samo onu jednu sezonu kad su pomeli Portland u prvoj rundi PO, ostalo je sve bilo Bogu plakat. 

 

to je cinjenica ili ipak tvoja percepcija?

 

pricamo o bugiju pre povreda, rondu koji je bio cetvrti najbitniji faktor u tituli i tako dalje

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, greenenvy said:

E jbg, pricas sad bas kao da Jokic u Denveru igra sa saigracima koji su ranga Borca iz Cacka. 

 

Jokic ima mnogo bolju ekipu oko sebe nego sto je to AD u bilo kom trenutku imao u Pelicans-ima. 

 

Kocovic je sasvim ok igrac. Plus zna da pogodi u clacu. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, đubrivo. said:

 

ne bas. druga stvar je sto je lebron uvek birao tezi put pa sam ja morao da navijam za one koji su lagani. 

mislim, ne gotivim lebrona u mnogo cemu ali bih navijao za njega da igra protiv kelta ili lakersa sigurno. verovatno i trejoa zato sto je brondzo lep.

 

 ovo me podseca na onu BB pricu "Navijacu jednom i za LBJ pred kraj karijere" a sad je vec u fazonu "NBA je neozbiljan, pratim UFC" modu. Ne naravno ovaj drugi deo gde su njega LBJ uspesi oterali od pracenja NBA-a, to nema nikakve veze sa tobom, ali ne verujem ti da bi ni u jednoj situaciji navijao za njega ikad & sve vreme si true hejter samo prosle sezone si to bas bas pokazao vise nego ikad do sad. Upao si u Wookov slot koji nas je napustio. Nista lose, nista licno, samo primecujem

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, delgado said:

 

 ovo me podseca na onu BB pricu "Navijacu jednom i za LBJ pred kraj karijere" a sad je vec u fazonu "NBA je neozbiljan, pratim UFC" modu. Ne naravno ovaj drugi deo gde su njega LBJ uspesi oterali od pracenja NBA-a, to nema nikakve veze sa tobom, ali ne verujem ti da bi ni u jednoj situaciji navijao za njega ikad & sve vreme si true hejter samo prosle sezone si to bas bas pokazao vise nego ikad do sad. Upao si u Wookov slot koji nas je napustio. Nista lose, nista licno, samo primecujem

 

ajde da probam da pojasnim i da ne trolujemo više temu jer nikoga ni ne zanima:

- lebron je strava igrač, jedan od 2-5 iza mikelea po meni ikad. 

ja ne volim njegov stil igre. ne volim njegov pristup igri i ne volim njegov advertising effort od srednje škole pa do danas..

- veoma cenim njegov vankošarkaški nastup i trud.

-----

lejkerse ne volim. jedino celticse manje volim. to su bili super-timovi kada sam bio klinja i ostali su tokom celog mog praćenja nba lige.

 

lejkerse volim više nego boston zato što je grad boston white supremacy gnezdo a danny ainge kk partizan lik, koji stalno stavlja klub iznad igrača i zato mu niko ni ne dolazi (osim što crnje neće u maga city)

 

 

nije da sve ima veze sa lebronom ali lebron se guzi da bude tamo gde meni nije simpatično pa onda stalno navijam za protivnika. 

i mavsi sa dirkom i spursi sa duncanom i drugarima i dubsi sa stephom i durantom su mi draži od lebronovih ekipa.

 

nije to nikakav hejt nago brate volim dobre šutere, ne volim siledžije koje idu ramenom na vilicu kao lebron ili giannis.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Alex_Serbia said:

Procitah malopre na internetima, momenat kada samo zastanes i shvatis koliko je accurate 😆

 

"I've never seen a player eats his way out of a team"

 

mislim da viski može da te nagoji daleko bolje nego npr pečenje i ćevapi feat ruska

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, greenenvy said:

E jbg, pricas sad bas kao da Jokic u Denveru igra sa saigracima koji su ranga Borca iz Cacka. 

 

Jokic ima mnogo bolju ekipu oko sebe nego sto je to AD u bilo kom trenutku imao u Pelicans-ima. 

 

dosta questionable to da jokic ima mnogo bolju ekipu. ne znam samo na osnovu cega. holidaya bih uzeo pre murraya uvek.

 

cak i da jeste 'mnogo' bolji tim jokic imao pored sebe. jedan od razloga zasto je to postao toliko dobar tim je jokic pored kojeg su igraci napredovali svake godine. ko je pored davisa napredovao u pelicansima svih tih godina? holiday ako cemo njega racunati...i ko jos? naravno, jasno je da postoji razlike u upravi izmedju dve fransize ali bar je mogao neko tu da izadje od mladjih igraca pelicansa.

davis je jedini od tih top10 igraca koji nije napravio nikakav uspeh u playoffu prethodnih godina. jedna dobijena serija i nista vise od toga.

 

na kraju ako bih morao birati izmedju jokica i davisa kao igraca sa kojim bi pocinjao fransizu uvek bih izabrao jokica jer u danasnjoj ligi napad > odbrana.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Holiday može samo da sanja o onim partijama koje je Marej pružio u bablu. Pelikani su svakako bili trash ekipa, njima je Moore igrao startnog SF-a. Dje je taj lik sad? Igra li basket? Darius Miler isto imao fine minute.

 

Nagetsi imaju dosta duboku ekipu već par sezona. Njihova klupa je uvijek jaka otkad je Jokić tamo.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, gggggggg said:

na kraju ako bih morao birati izmedju jokica i davisa kao igraca sa kojim bi pocinjao fransizu uvek bih izabrao jokica jer u danasnjoj ligi napad > odbrana.

 

nije napad vs odbrana ovde tema, nego clutch vs non-clutch & podizanje igrača na viši nivo vs ništa.

 

isto tako bih radije birao ajdebaju nego townsa, radije bih uzeo luku nego giannisa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, realno *w said:

 

Mada, očekivao sam da AD krene u malo laganije ritmu, pa da onda pojačava, zbog svih napora od prošle sezone.

Pa i nije bas imao nesto puno vise napora u odnosu na Jokica. AD ima samo dva meca vise u plej-ofu u Bablu.

 

Moze se o tome diskutovati ko je bolji, ali detaljnu sliku videcemo kada AD bude vodio ekipu kao Jokic i da se siba citave sezone da uvede ekipu u PO. Ovako sada igra na leru i ostavlja sav posao Bronu i ekipi, sto se moze primetiti i po statsima. Isto kao i Lenard.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alpaka Bereta Sida said:

Davisu su razni Solomon Hillovi, E'Twaun Mooreovi i slicni poluigraci godinama igrali ozbiljne minute u startnoj petorci. Jokic je na kraju klupe imao boljih igraca od ovih.

 

mrzi me sada da kopam po rosterima ali osećam da nisi u pravu

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Pa i nije bas imao nesto puno vise napora u odnosu na Jokica. AD ima samo dva meca vise u plej-ofu u Bablu.

 

Moze se o tome diskutovati ko je bolji, ali detaljnu sliku videcemo kada AD bude vodio ekipu kao Jokic i da se siba citave sezone da uvede ekipu u PO. Ovako sada igra na leru i ostavlja sav posao Bronu i ekipi, sto se moze primetiti i po statsima. Isto kao i Lenard.

 

Pa to smo videli u NO kako je vodio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...