Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Bogdanovic limited na pocetka campa posto je primio PRP u kolenu. Naravno da ne bi igrao oi.

 

"Bogdanovic recently said he's fully healthy entering the season after receiving a PRP injection in his knee during the offseason, but the Hawks will still bring him along slowly to open camp". 

 

"But the Serb, victim of a bone tearing, managed to avoid the operation by relying on immobilization for nearly two months to consolidate the fractured bone, in order to make his return to the prosecution in March. Problem, the Atlanta player once again felt pain in his right knee during the Hawks’ playoff campaign, raising fears of the specter of surgery.

To replace it, Bogdan Bogdanovic finally received an injection of PRP (plasma rich in platelets) at the end of last season in order to make the pain disappear."

 

Slicne povrede su imali hronican tok, tako da Atlanta to pazljivo prate i realna opcija da blokiraju nastupe za naciju.

Edited by zastotako
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, L0shMi said:

emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png
 
Nema šta, vakcina ili ne može da igra. Baš me zanima dokle će ići Vigins.
Na kraju će uštedeti Lacob-u 150 miliona ove godine (ugovor i porez). Da sam ja Lacob, unajmio bih nekog da lozi Wiggins-a da se ne vakciniše.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 

Biće ovo interesantno, videćemo da li će Vigins da se sagne pred ljudima koji vladaju ovim svetom. Realno, ja bih završio karijeru i pokazao neki princip. Para već ima dovoljno, ako je religiozan kako govori, onda ne verujem ni da gleda sve kroz novac ili sledi uverenja samo dok se ne udari po džepu.

 

Ako se nekada bude uvela vakcinacija kao obaveza svakog građanina i ne bude moglo da se izbegne ni putem novca sa kojom bi se platila kazna, a ne može živeti u gradu, ja ću otići u neko selo jedva 50 stanovnika, uzgajam boraniju, grašak, žitarice i živeo veoma skromno.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miki28 said:

 

Malo bi me stvari usrecilo trenutno da Morey za Simmonsa dobije neke raspade i protected pikove nakon citave ove sprdnje oko Simmonsa. Coeku agent Rich Paul, kojeg igraci specijalno angazuju kad oce da se nedje maknu iz trenutne fransize (iako ga od pocetka zastupa), i ti glumis neko ludilo nakon svega sto je Doc Rivers i njegova ekipa iz medija ucinjela prvo sa Georgeom nakon raspada onog u plejofu, pa onda sa Simmonsom ove godine i nekako ga niko ne pomenu kao jednog od krivaca za to sto su ih ovi razjebali u oba smjera jos sa HCA. Tako da ovom ocigledno ne smeta da ga kazne koliko god bude trebalo dok ga ne trejduju nedje. Dal je to ispravno ili nije moze se razglabati al je cinjenica da igraci danas imaju mozda i previse moci da se neko ovako zajebava kao sto Morey radi ovog ljeta. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MrTwister said:

Malo bi me stvari usrecilo trenutno da Morey za Simmonsa dobije neke raspade i protected pikove nakon citave ove sprdnje oko Simmonsa. Coeku agent Rich Paul, kojeg igraci specijalno angazuju kad oce da se nedje maknu iz trenutne fransize (iako ga od pocetka zastupa), i ti glumis neko ludilo nakon svega sto je Doc Rivers i njegova ekipa iz medija ucinjela prvo sa Georgeom nakon raspada onog u plejofu, pa onda sa Simmonsom ove godine i nekako ga niko ne pomenu kao jednog od krivaca za to sto su ih ovi razjebali u oba smjera jos sa HCA. Tako da ovom ocigledno ne smeta da ga kazne koliko god bude trebalo dok ga ne trejduju nedje. Dal je to ispravno ili nije moze se razglabati al je cinjenica da igraci danas imaju mozda i previse moci da se neko ovako zajebava kao sto Morey radi ovog ljeta. 

 

pa onda jednostavno nece napraviti trejd, ako morey ne dobije ono sto zeli tj. ono sto on misli da je vredno za 1 simmonsa.

 

ja sam pre neki dan predlozio trejd brogdon+lamb za njega i to je verovatno jedan od boljih paketa koje bi mogli dobiti za njega, kada vec nema nista od russell+beasley pakete za sada. vidim komentare navijaca pacersa da ga ne bi zeleli i ono standardna prica kao da je neki petnaesti igrac na rosteru ali u jednoj stvari su verovatno u pravu a to je da bi i paul i simmmons zeleli ekspresno brzo ici iz indiane, tako da iz tog nekog razloga pacersi ne bi uradili taj trejd.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, oubrevo. said:

kakav je to moralan nacin zivota koji promovise? verujem na rec, nego nisam cuo 

 

twister rece pre neki dan da dotira neku opskurnu TV stanicu, koja fura te neke sadrzaje teorija zavere 

 

nisam ni to uspeo da nadjem ali svakako nije moralno a ni normalno, ako je tacno. 

Dovoljno što je antivakser i što se generalno u ovom današnjem svetu ne boji reći da to radi iz religioznih ubeđenja, a pored toga je i veliki humanitarac i pomaže ljudima. Živi život porodični sa 25-26. godina sada kada je maltene trend da se neko smatra zaostalim iliti staromodnim.

 

Što se tiče teorija zavera, to frazu su Ameri izmislili da bi svaku istinu povezali sa neistinom i klasifikovali ih u istu grupu, tipa teorija ravne zemlje ili čipovi, što nema veze s vezom.

 

Moje je mišljenje da će se vakcinisati, jer će ipak želeti taj novac.

Edited by Dracarys
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, gggggggg said:

 

pa onda jednostavno nece napraviti trejd, ako morey ne dobije ono sto zeli tj. ono sto on misli da je vredno za 1 simmonsa.

 

ja sam pre neki dan predlozio trejd brogdon+lamb za njega i to je verovatno jedan od boljih paketa koje bi mogli dobiti za njega, kada vec nema nista od russell+beasley pakete za sada. vidim komentare navijaca pacersa da ga ne bi zeleli i ono standardna prica kao da je neki petnaesti igrac na rosteru ali u jednoj stvari su verovatno u pravu a to je da bi i paul i simmmons zeleli ekspresno brzo ici iz indiane, tako da iz tog nekog razloga pacersi ne bi uradili taj trejd.

Guzva bi bila sa Sabonisem. Kat je idealan C za njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dracarys said:

Dovoljno što je antivakser i što se generalno ne u ovom današnjem svetu ne boji reći da to radi iz religioznih ubeđenja, a pored toga je i veliki humanitarac i pomaže ljudima. Živi život porodični sa 25-26. godina sada kada je maltene trend da se neko smatra zaostalim iliti staromodnim.

 

Što se tiče teorija zavera, to frazu su Ameri izmislili da bi svaku istinu povezali sa neistinom i klasifikovali ih u istu grupu, tipa teorija ravne zemlje ili čipovi, što nema veze s vezom.

 

Moje je mišljenje da će se vakcinisati, jer će ipak želeti taj novac.

 

prvi put cujem da je biti antivax = moralno. covek se uci dok je ziv. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Vigins je retardiran lik uvijek bio. Sva nesreća je krenula na GSW otkad su preuzeli njegov famozni ugovor. Generalno je bolje da ne igra, manju će štetu praviti, ali ovaj anti-vakserski stav pokazuje da se o radi jednoj zaostaloj osobi. Nije kriv on, kriv je Myers što je dovukao ovu igračku i ljudsku bijedu.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

e bravo, sad sam hteo da pejstujem link, ostavicu samo ovo

 

Irving, who serves as a vice president on the executive committee of the players’ union, recently started following and liking Instagram posts from a conspiracy theorist who claims that “secret societies” are implanting vaccines in a plot to connect Black people to a master computer for “a plan of Satan.” 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...