Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

27 minutes ago, Milos 3.14 said:

Denver je doveo Tarika Bleka i Kornelija iz Evrope, sa onim što već imaju deluje da su prenatrpani na C i KC, možda spremaju neki trade ?

 

 

za trening kamp ekipe mogu da imaju 20 igraca, za sezonu 15 ili 16, tako da ne mora da znaci da su potpisani duze od priprema

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Nadam se da ce Stix ove sezone pokazati da je u stanju da postane bar neki 9,10. igrac u rotaciji. Nece valjati ako se ispostavi kao neupotrebljiv, treba nam neko ko doprinosi sa R ugovora. Ne znam ko ce ovo sve na rosteru poplacati kad dodje ubrzo vreme...

Ne može se uvek dobro pogađati na draftu. Imate Kamerona Džonsona koji postaje polako veoma dobro krilo, pravi 3D igrač. Još 2 godine na ruki ugovoru. Pejn je realno plaćen malo u odnosu kakvi slepci dobijaju velike ugovore. Šta reći za GS, 5-6 godina ne mogu da ubodu dobrog igrača na draftu, pa i sad kada su imali drugog pika. Videćemo ove da li će biti promašaji Kuminga i Mudi.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gggggggg said:

brogdon i lamb za simmonsa uz naravno neke pikove. pitam se ko bi vetovao trejd od ove dve ekipe.

Lamb je bivši igrač. Moralo bi ići Brogdon+Levert i možda pik prve runde za Simonsa i još nekog mladog igrača.

 

Brogdon-Kari-Levert-Heris-Embid je super postava za Filu. sigurno bolje recimo od samog CJ, Bizlija iliti Badija/haliburtona plus kusur i pikovi. Embid je igrač koji traži relevantnost u narednim sezonama, inače bi mogao i on da pobegne.

 

Brogdon ima 28 godina, Levert ima 27. U najboljim su godinama, ali je takođe činjenica i da oni ne mogu bolje od ovog što mogu sada.

 

Sabonis je nekim čudom malo poradio na šutu i sada ima skromnih 32% za 3, dakle neće biti baš toliko očajan, a i moći će se svakako trejdovati narednih sezona, ako ne popravi šut još malo, makar nije preplaćen, a koristan igrač svakako. Tarner je tu kompatibilan skroz sa Simonsom.

 

1 hour ago, Miki28 said:

@delgado

 

 

Ko te jednom izda, izdaće te opet!!!

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

As reported by Rusty Simmons in the San Francisco Chronicle, "[T]here is increasing concern among the franchise that the 2014 No. 1 overall pick will not relent in his stance against vaccination." League-wide there is a 90% vaccination rate, according to Shams Charania of The Athletic, but Wiggins doesn't seem willing to budge. The Warriors recently connected him with a doctor "who understands issues surrounding vaccine hesitancy," yet Wiggins was reportedly "unmoved in his [anti-vaccine] decision." To play in the Warriors' home opener, Wiggins would need to be fully vaccinated by Oct. 7.

:roflmao::roflmao::roflmao:

 

Nema šta, vakcina ili ne može da igra. Baš me zanima dokle će ići Vigins.

Link to comment
Share on other sites

As reported by Rusty Simmons in the San Francisco Chronicle, "[T]here is increasing concern among the franchise that the 2014 No. 1 overall pick will not relent in his stance against vaccination." League-wide there is a 90% vaccination rate, according to Shams Charania of The Athletic, but Wiggins doesn't seem willing to budge. The Warriors recently connected him with a doctor "who understands issues surrounding vaccine hesitancy," yet Wiggins was reportedly "unmoved in his [anti-vaccine] decision." To play in the Warriors' home opener, Wiggins would need to be fully vaccinated by Oct. 7.
[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Nema šta, vakcina ili ne može da igra. Baš me zanima dokle će ići Vigins.
Na kraju će uštedeti Lacob-u 150 miliona ove godine (ugovor i porez). Da sam ja Lacob, unajmio bih nekog da lozi Wiggins-a da se ne vakciniše.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...