Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 hours ago, delgado said:

E da, zaboravih da ispricam jedan zanimljiv dogadjaj, izlazim popodne do prodavnice i ispred kapije vidim dete mazi kornjacu, pita me "Je l vasa kornjaca" -> ja reko nije, i dete je odnese. 

Da li mi to univerzum nesto porucuje, da prihvatim Kornjacu ? Dosla mi bukvalno u sobu (u ime Russa, pretpostavljam)

 

kraelju. mislim da je izvesno da ti se uskoro pojave casna sestra (nunn) i monah (monk) koji sviraju neku predivnu melodiju*

 

*Combining form. French mélo-, from Greek melo-, from melos limb, musical phrase, melody, song.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Mori će ga izgleda morati trejdovati, nema igrarija kao sa Hardenom. Sada je samo pitanje koja ekipa će da ponudi najviše za njega.

 

Očekujem da Vulvsi posebno zagrizu, ali ne verujem da će Fila pristati bez da se da bar Rasel.

 

Ostaju ti koji su zainteresovani su Blejzersi i Kingsi.

 

Blejzersi ne daju više od CJ, dok Sakramento može u teoriji da odvali ponudu 3 pika prve runde i Haliburton&Hild.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ne vidim neki problem. Drugo je kada neko iz čista mira zatraži trejd, kao Irving 2017. Na kraju je Klivlend u povratu gledajući iz današnje perspektive dobio jedno veliko ništa.

 

Oni su posle eliminacije svalili svu krivicu na njega. To mi je nije moralno uopšte, jer su tako hteli na njegov račun da se operu od poraza od Atlante. Ne može jedan igrač biti kriv za sve.

 

Stoji da je Simons igrao loše, ali nije uopšte u redu da se na konferencijama govori tako nešto i po pitanju toga, Simons ima moju punu forumsku podršku.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

windhorst je toliko rekao na podcastu pre par nedelja

 

Quote

“If they wanted to fine him, for every week, he could be fined about $1.3 million,” Windhorst said. “The Simmons side has told me ‘we are prepared for that ramification.'

 

Simmons can face a fine of $227,000 for every work day that he doesn’t show up to the Sixers’ camp.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Ja ne vidim neki problem. Drugo je kada neko iz čista mira zatraži trejd, kao Irving 2017. Na kraju je Klivlend u povratu gledajući iz današnje perspektive dobio jedno veliko ništa.

 

Oni su posle eliminacije svalili svu krivicu na njega. To mi je nije moralno uopšte, jer su tako hteli na njegov račun da se operu od poraza od Atlante. Ne može jedan igrač biti kriv za sve.

 

Stoji da je Simons igrao loše, ali nije uopšte u redu da se na konferencijama govori tako nešto i po pitanju toga, Simons ima moju punu forumsku podršku.


Ma naravno da je tad Rivers ispao slepac. Ali ti valjda imas neku vrstu licne odgovornosti jer ceo tim/organizacija nije ta jedna osoba, pa iako se ne slazes sa tom osobom mozes da probas da to resis ili da zatrazis trejd tajno a ne ovako da se ponasas kao razmazeno deriste a pritom imas jos 4 godine ugovora gde poslodavac izvrsava sve obaveze prema tebi.

Link to comment
Share on other sites

ako se dobro secam pitanje riversu je bilo nesto tipa da li simmons moze biti playmaker sampionske ekipe, na sta je ovaj rekao da nije siguran. i to sve nakon sto ga je hvalio tokom cele sezone.

embiid je isto imao izjavu na toj kzs kako je utakmica izgubljena onog trenutka kada je simmons dodao loptu thybulleu umesto da zakuca.

 

jasno je zasto simmons nakon ovih izjava ne zeli igrati za sixerse. ne treba ni zaboraviti da ga je morey hteo trejdovati cim je stigao u philadelphiu, pa i zbog toga je sigurno uzrujan™.

 

rivers, simmons, embiid, nijedan nije bez krivice za moze se reci debakl prosle sezone.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Alex_Serbia said:

Na par mesta se pise o Simmons-Wall trejdu.

 

Nadam se da je laz. Ne zato sto se po svaku cenu gadim Bena, vec bi Hjuston morao da istrese xy mukom vracenih frp's. Valjda nisu toliko maloumni. To se radi za igraca oko koga mozes da zidas, a ne za 1 Simonsa.

 

ma to je izmisljotina i glupost. 

jedino sto je moguce je da fertitta zajebava moreya.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Dracarys said:

Mori će ga izgleda morati trejdovati, nema igrarija kao sa Hardenom. Sada je samo pitanje koja ekipa će da ponudi najviše za njega.

 

Očekujem da Vulvsi posebno zagrizu, ali ne verujem da će Fila pristati bez da se da bar Rasel.

 

Ostaju ti koji su zainteresovani su Blejzersi i Kingsi.

 

Blejzersi ne daju više od CJ, dok Sakramento može u teoriji da odvali ponudu 3 pika prve runde i Haliburton&Hild.

 

 

 

Pominje se da bi SAC dao Badija i MBIII i neki pik.

Ipak, ja bih pre dao Halibarija, MBIII i pikove, jer ako das Badija, u timu sa Foxom i Simonsom nema ko da potegne trojku na ozbiljnom procentu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...