Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Samo da kazem za javnost da sam uzivao kao prase kad je Nick Wright spalio Rasheeda Wallacea rekavsi mu da je doofus jer se nalupetao nesto o tome kako Bron ne bi bio jednako uspjesan u Sheedovoj eri 😄😄😄

Sheed, smijesan si. 

Edited by Kosta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, DameTIme said:

 

Ovo sam baš htela da prokomentarišem... Koliko sam ispratila o njemu se baš pisalo u Evropi poslednjih mesec dana, u smislu koji EL ili EC klub bi ga mogao potpisati. Ali on ipak odlučuje da se oproba u NBA, što samo po sebi govori o uticaju lige odnosno njenoj veličini. Svaki igrač želi da se oproba na najvećoj sceni, bez obzira na godine i realan kvalitet. A mogao je bez problema da bude prvi plej neke evroligaške ekipe. Kladio se na sebe... videćemo.

 

Pre nego što se pominju godine i realni kvalitet, da se možda ipak držimo onoga da je uzeo ono šta može/šta hoće. Tako da njegov potpis za Cavse može da bude za neko čuđenje, samo ako sigurno znamo da je istu ili bolju ponudu imao u EL. "Kladio se na sebe" 😁 Mislim, svakako se kladio na sebe u smislu da je otišao tamo gde će više zaraditi. I još nešto, ne samo da će se konačno oprobati u NBA, nego je Cleveland najbliža moguća destinacija njegovom rodnom kraju u York, Ontario (ako izuzmemo Raptorse naravno). 

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Miki28 said:

Melo odavno nije izgledao mrsavije, sprema se zestoko za ovu sezonu👍

Kad krene da 🔥🔥🔥

 

melo je mršav još od 2011e, samo nikoga nije briga dok ne dođe u lejkerse

31 minutes ago, DameTIme said:

 

Ok I will say this... Najbolji frajer u ligi 😄 🙈

 

posle frenkija ali pošto ne znamo da li je ntilikina u ligi i dalje, jeste.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Miki28 said:

Gdje si bila kad je bio niko ( Denver, NYK, OKC, Hjuston, Portland )?🤣🤣🤣

 

Miki ne paziš na času, otkako sam na forumu ja ističem kako gotivim Mela. 😄 

26 minutes ago, oubrevo. said:

 

melo je mršav još od 2011e, samo nikoga nije briga dok ne dođe u lejkerse

 

posle frenkija ali pošto ne znamo da li je ntilikina u ligi i dalje, jeste.

 

Znala sam da ćeš me ti podržati!

12 minutes ago, freethrow said:

 

Mislim trenutno. 😉 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Marko said:

 

Pre nego što se pominju godine i realni kvalitet, da se možda ipak držimo onoga da je uzeo ono šta može/šta hoće. Tako da njegov potpis za Cavse može da bude za neko čuđenje, samo ako sigurno znamo da je istu ili bolju ponudu imao u EL. "Kladio se na sebe" 😁 Mislim, svakako se kladio na sebe u smislu da je otišao tamo gde će više zaraditi. I još nešto, ne samo da će se konačno oprobati u NBA, nego je Cleveland najbliža moguća destinacija njegovom rodnom kraju u York, Ontario (ako izuzmemo Raptorse naravno). 

 

Sa njegove tačke gledišta, pričamo o tome da je on uzeo ono što želi. I da, kladio se na sebe u smislu da će uzeti dobru kintu + ko zna, može da zabode još jedan dobar ugovor. O godinama i kvalitetu možemo da pričamo na konto ove moje priče o tome da svaki igrač želi da se oproba u NBA, pa makar i u najgorem timu lige. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, DameTIme said:

A mogao je bez problema da bude prvi plej neke evroligaške ekipe. Kladio se na sebe... videćemo.

 

10 hours ago, Milos 3.14 said:

Nije se kladio na sebe

 

 

Zavisi kako na to gledate. Mozete i oboje biti upravu. 

 

Recimo Panter bi rekao da se kladio na sebe. Rekao je da mu je ovo izazov, da je time uradio nesto sto neko drugi na njegovom mestu ne bi, jer bi se mozda plasio... Dakle uveren je u sebe. OK, i pare su tu, ali to je manje bitno. 

 

Meni deluje da je Pangos samo sebi ispunio NBA zelju, ma gde da igra, ko god da mu je konkurencija. Plus novac koji bi mozda i u Evropi dobio (dobio bi 1.5mil po sezoni sigurno ali su ovde manji porezi). Plus je u USA. Plus, nekako je tamo lezernije igrati basket, barem do PlayOff-a. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

 

 

Zavisi kako na to gledate. Mozete i oboje biti upravu. 

 

Recimo Panter bi rekao da se kladio na sebe. Rekao je da mu je ovo izazov, da je time uradio nesto sto neko drugi na njegovom mestu ne bi, jer bi se mozda plasio... Dakle uveren je u sebe. OK, i pare su tu, ali to je manje bitno. 

 

Meni deluje da je Pangos samo sebi ispunio NBA zelju, ma gde da igra, ko god da mu je konkurencija. Plus novac koji bi mozda i u Evropi dobio (dobio bi 1.5mil po sezoni sigurno ali su ovde manji porezi). Plus je u USA. Plus, nekako je tamo lezernije igrati basket, barem do PlayOff-a. 

 

 

 

Što bi rekao moj profa na faksu, odgovor je uvek ”zavisi”. 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Indiana je nekako najbaksuznija ekipa sto se tice povreda, svakom se neko sjebe, al njima svake godine multiple igraci

 

3 hours ago, oubrevo. said:

 

posle frenkija ali pošto ne znamo da li je ntilikina u ligi i dalje, jeste.

 

Frenchi + Bredli to LA, gde da potpisem ? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

 

 

Zavisi kako na to gledate. Mozete i oboje biti upravu. 

 

Recimo Panter bi rekao da se kladio na sebe. Rekao je da mu je ovo izazov, da je time uradio nesto sto neko drugi na njegovom mestu ne bi, jer bi se mozda plasio... Dakle uveren je u sebe. OK, i pare su tu, ali to je manje bitno. 

 

Meni deluje da je Pangos samo sebi ispunio NBA zelju, ma gde da igra, ko god da mu je konkurencija. Plus novac koji bi mozda i u Evropi dobio (dobio bi 1.5mil po sezoni sigurno ali su ovde manji porezi). Plus je u USA. Plus, nekako je tamo lezernije igrati basket, barem do PlayOff-a. 

 

 

Koncept opklade je jasan, ako nemaš šta da izgubiš nisi se kladio.

Za Pengosa je bukvalno win win situacija. Proba u NBA uspe do jaja , ne uspe vrati se gde je bio bez problema i gubitaka.

Šruder se kladio na sebe , Bogdan isto itd. Mnogo je primera.

Edited by Milos 3.14
Zamislite rulet gde stavite 1000 dinara pa ako pogodite boju imate dve hiljade, a ako promašiti ostaje vam vaša tisuća
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Milos 3.14 said:

Koncept opklade je jasan, ako nemaš šta da izgubiš nisi se kladio.

Za Pengosa je bukvalno win win situacija. Proba u NBA uspe do jaja , ne uspe vrati se gde je bio bez problema i gubitaka.

Šruder se kladio na sebe , Bogdan isto itd. Mnogo je primera.

 

Jao brate mili. Strah od gubitka je uvek jači od želje za dobitkom. To je naučno pokazano. Tako da rizik baš ne funkcioniše ovako kako si ti naveo u edit-u...

 

Drugo, kako nema šta da izgubi? Čovek ima 28 godina ili koliko već, i sa toliko godina prvi put odlazi u ligu koja je fizički daleko zahtevnija od onih u kojima je do sada igrao. Da li će njegovo telo to izdržati? Šta ako sjebe ligamente na pola sezone?

To što ti pišeš bi imalo smisla ako bi on imao garanciju da će se vratiti “bez problema i gubitaka” u istom stanju u kakvom odlazi. A on za to nema nikakvu garanciju.

 

Šruderov, Bogdanov i njegov primer se ne mogu porediti ni svesti na isto, ali u biti se sva trojica jesu kladila na sebe. 

Edited by DameTIme
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...