Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

11 minutes ago, LordOfTerror said:

Simmonsu je mesto u Detroitu, to im dodje kao neko karmicko cistiliste i poslednja stanica, NBA Crna Reka.

 

pistonsi će za par dana uzeti cade cunnighama, zatvaraju prihvatilište

ali može u boston, čak bi i imalo smisla za obe strane osim što su stvoreni jedno za drugo

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTIme said:

Niko ne može Lejkersima da zabrani da pokušaju, nude ono što imaju. Za to što nemaju praktično ništa se treba obratiti na drugoj adresi... 👀  Ne može se franšiza staviti na leđa ni Beglija ni Badija, a još uvek im nije vreme da se rešavaju Foksa, tako da je meni ok ovo što Kingsi rade. S druge strane, bez obzira na sve mane i hejt koje je zaslužio nakon ove sezone, verujem da je Simonsu mesto u nekom timu sa boljom budućnošću.

Morao sam 2x da procitam ovo jer mi se prvi put ucinje da napisa ne moze da zabrani niko Lakersima kako ce da se zovu jos kad i adresa se nadje u recenici moze se svasta pomisliti 😄

Kad su Kingsi u pitanju  pominje se da bi oni najradije trejdovali taj 9 pik za nekog startera samo ne znam koga, mozda Hawksi #20+Reddish za taj 9 pik. Hawksi ne mogu svakog da zadrze i plate, Kingsi dobiju startera na krilu.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, MrTwister said:

Morao sam 2x da procitam ovo jer mi se prvi put ucinje da napisa ne moze da zabrani niko Lakersima kako ce da se zovu jos kad i adresa se nadje u recenici moze se svasta pomisliti 😄

Kad su Kingsi u pitanju  pominje se da bi oni najradije trejdovali taj 9 pik za nekog startera samo ne znam koga, mozda Hawksi #20+Reddish za taj 9 pik. Hawksi ne mogu svakog da zadrze i plate, Kingsi dobiju startera na krilu.

Nemam više reakcija da bih ti udelila (požaliću se bome kao @oubrevo. što je uradio 😏  ), te evo ovako - 😄

 

Usput, nisi baš morao da odaš moju inspiraciju za te rečenice... 😛 

 

Što se tiče Kingsa i tog trejda, pa gde baš Rediša da uzmu Atlanti majka mu stara, on im je najbolji odbrambeni igrač na spoljnim pozicijama. 😞 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

@delgado raspitujemo se za Buddy-a kod Kingsa? Kuzma i pik 2 runde i pakuj?😁

 

Raspitujemo se za pola lige - i za Vestbruka, CP-a, Laurija i Demarvelesa u paketu... u sustini nama je bitan samo zdrav AD, do titule se moze/mora sa ovim timom, pa ko god dosao na mesto Srudera... a i njega bih produzio ako hoce neku razumniju sumu novca. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, DameTIme said:

Nemam više reakcija da bih ti udelila (požaliću se bome kao @oubrevo. što je uradio 😏  ), te evo ovako - 😄

 

Usput, nisi baš morao da odaš moju inspiraciju za te rečenice... 😛 

 

Što se tiče Kingsa i tog trejda, pa gde baš Rediša da uzmu Atlanti majka mu stara, on im je najbolji odbrambeni igrač na spoljnim pozicijama. 😞 

Nije presa stvarno ako je do reakcija.

Roster Hawksa ce uskoro postati dosta skup pa zato ne mogu da zadrze svakoga, a i on je bio nezadovoljan ulogom obzirom da je Hunter bio ispred njega dok se nije povrijedio. Tako da odje svako dobija ono sto zeli, Hawksi tu fleksibilnost za nove ugovore Traea i Collinsa, Reddish startnu ulogu i vjerovatno novi ugovor od Kingsa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, MrTwister said:

Nije presa stvarno ako je do reakcija.

Roster Hawksa ce uskoro postati dosta skup pa zato ne mogu da zadrze svakoga, a i on je bio nezadovoljan ulogom obzirom da je Hunter bio ispred njega dok se nije povrijedio. Tako da odje svako dobija ono sto zeli, Hawksi tu fleksibilnost za nove ugovore Traea i Collinsa, Reddish startnu ulogu i vjerovatno novi ugovor od Kingsa.

☺️

 

Da, da, svesna sam da ne mogu zadržati sve, dali su već dobre parice Bogdanu i Galinariju, dolazi The Baptist na naplatu, uskoro bi trebalo i Trae... Nego nekako mi je baš krivo da se "rastura" ovako talentovana ekipa, makar odlaskom samo jednog igrača. A ako baš mora neko, Rediš bi mi poslednji pao na pamet, on je vrlo zahvalan. Baš bezveze. 

 

Edit: Kavaj će produžiti ugovor s Klipersima, trebalo bi da ozvaniče to uskoro.

 

Od ostalih vesti:

 

 

Edited by DameTIme
dodatne info
Link to comment
Share on other sites

Memphis (No. 17), Oklahoma City (16+18), New York (19+21), and Houston (23+24) are some of the teams NBA executives think will be the most active on draft day exploring moving up. Memphis and New Orleans look like potential trade partners. New ESPN mock: https://t.co/VEdy8p5uV6

— Jonathan Givony (@DraftExpress) July 25, 2021

 

NBA teams point to Sacramento (No. 9), New Orleans (No. 10) and Indiana (13) as the "most available" picks in the lottery. All are looking for immediate contributors. New Orleans may look to shed salary to pursue free agents, sources say. New ESPN mock: https://t.co/VEdy8p5uV6

— Jonathan Givony (@DraftExpress) July 25, 2021

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, BartonFink said:

Nije loš ovaj mali iz Dallasa, možda se probije i u NBA. Argentincima za sada oko 50...

Nije los, bice nesto od njega😁 Jokic ispada iz price, on nije ni blizu da da 50 u narednih par mjeseci.... Janis vs Luka ( 50 vs 48 ) borba za najboljeg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Nije los, bice nesto od njega😁 Jokic ispada iz price, on nije ni blizu da da 50 u narednih par mjeseci.... Janis vs Luka ( 50 vs 48 ) borba za najboljeg

Zvati ga da čisti patike obojici, a i to mu je previše. 😬

Link to comment
Share on other sites

Dobro, ovde ce uvek biti prisutan FIBA-sentiment i klasiranje/rangiranje igrace prema tom takmicenju

ajde Olimpijada je relevantna i treba je ceniti, ali sveCkoEvropska prvenstva hmmmm.....

imali smo price da je Bodiroga bolji igrac od Entonija i mnogih, pa i razne druge, no dobro

 

Ali da, Popa smeniti. Nije USA reprezentacija krava muzara  , uvek smo bili dobri, osim kada su se sa kljucevima svetinje igrali Dankan kao glavni igrac, Pop, hm....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba ceniti sva reprezentativna takmičenja, ali ne mešati sa kontekstom uspeha u NBA. Ono što je lepa stvar jeste to da OI, SP i EP pružaju priliku igračima da se dokažu i pokažu u novom svetlu, što je u dosta slučajeva dovelo do toga da naprave i bolje NBA karijere. Ipak, mislim da mi više polažemo na sve to i uz više senimentalnosti jer imamo manje vrhunskih igrača koji ulaze u rotaciju za takmičenje nego npr. USA.

 

Bodibond i Melo se obojica nalaze na mojoj listi najdražih igrača ikada. ❤️  Karmelo je jedan od najboljih napadača koje smo gledali, dok je Bodirogin uticaj ovekovečen ne samo u titulama i priznanjima, skillsetu, liderstvu, već i inspiraciji koja je bio mnogim dečacima koji su želeli da se bave profesionalno košarkom (pa i dalje je). Za mene lično najbolji košarkaš kog smo imali. Ne mogu nikako da ih uporedim jer Bodiroga nikad nije otišao u NBA i to je šbbkbb priča, zasnovana na tome što je jednom poslao Mela po burek...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fiba pravila su takođe nešto što izdvaja one najveće i one kojima treba određeni kontekst. Manji teren (koji ne pogoduje zaletačima u meso), manje faulova na raspolaganju, manje vremena na raspolaganju, pravilo polaska u dribling, nepostojanje superstar statusa pri dosuđivanju faulova itd. Najvećim igračima ni to ne smeta da izdominiraju. 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Reprezentativna takmicenja su prilika da igrac pokupi dodatnu slavu i upise se u istoriju (Gasol, Nowitzki).

 

Nije dovoljno samo se pojavljivati (Jokic, Vucevic, Janis), treba i nositi svoj tim tamo do medalja. Upravo gorepomenuti Melo je uvek odlicno igrao za reprezentaciju.

 

Luka je vec sad ispisao istoriju, sa osvojenim EP i izborenom OI, sve sto sledi je samo bonus.

Edited by goldberg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, goldberg said:

Reprezentativna takmicenja su prilika da igrac pokupi dodatnu slavu i upise se u istoriju (Gasol, Nowitzki).

 

Nije dovoljno samo se pojavljivati (Jokic, Vucevic, Janis), treba i nositi svoj tim tamo do medalja. Upravo gorepomenuti Melo je uvek odlicno igrao za reprezentaciju.

 

Luka je vec sad ispisao istoriju, sa osvojenim EP i izborenom OI, sve sto sledi je samo bonus.

Pa i Joksa ima srebro sa olimpijade, nije ni to malo, s obzirom da se igralo protiv USA u finalu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sa koliko ja ljudi u RL morao da vodim rasprave i ubedujem ih da Bodiroga nije bolji od Karmela 😄  (vini bi bio ponosan)

Ja se stvarno nadam i da ce se KD i Lillard sabrati i odvesti ovo do titule, u suprotnom cu morati ozbiljno da preispitam neka svoja shvatanja i da bezim od pojedinih na ulici

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, delgado said:

U vaznijim vestima, King je postao prvi aktivni sportista sa zaradjenih milijardu dolara od sporCkih plata i sponzorskih ugovora valjda

Svaka cast GOATe!!! 

 

Msm su od aktivnih tu jos Federer, Ronaldo, Mesi i Mejveder ako se jos takmici. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...