Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Kakva statement partija Janisa, za sve koji mu saigrače uzdižu u nebesa, zvižde mu tokom izvođenja slobodnih bacanja i ostalo. (F)MVP!

 

Nisam kladioničarski tip, ali sad mi je žao što ne poslušah gut feeling da će šampion doći sa Istoka, i da će to biti Baksi. 😄  Potpuno zasluženo, pokazali su kako još uvek odbrana osvaja titule. Nakon svih ovih godina građenja ekipe, osporavanja, pitanja da li je Janis taj igrač koji ih može dovesti do prstena, konačno su oni ta ekipa u plej ofu koja je čvršća kad se lomi rezultat.

 

Sa druge strane, Sansi sramotni u G5 i G6, tj. određeni njihovi pojedinci. Delovalo mi je kao da su se samo predali ili su ostali bez gasa, nemam pojma. U svakom slučaju, biće da su zaista prokleti, ili je CP3 proklet da nikad ne uzme prsten. 

 

Odlična finalna serija, odlična sezona uprkos kovid situaciji i još jednom sve moguće poštovanje za Janisa! 🙌  Coach, I've already been at the bottom. The only way from here is up! Konačno je na vrhu. :)

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

PJ Tucker Nba sampion, krvavi radnik. I vcrs odradio sav prljav posao, pravi timski igrac.

 

Jrue se jeste raspadao u napadu sa losom selekcijom suta ali odbrana fenomenalna.

 

Bobi Portis ludak, kakav lik👍

 

Bravo za Buckse jos jednom. Drago mi je da su oni sampioni posle Lejkersa i da je Janis dokazao neke stvari. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Poslednje 2 titule uzimaju fizikalne ekipe uprkos ovom 3pts narativu koji vlada ligom. Jasno je, kad je stani pani mora se ići u rudnik. Dobro finale, ova utakmica je bila dosta loša (izuzev Janisove brutalne partije) ali bilo je i vrhunskih utakmica, npr prethodna, koja se pokazala ključnom. Bilo je i mnogo lošijih finala. 

 

Janis sad već ulazi u besmrtne, nikad neću biti njegov fan ali do ovoga je došao krvavim radom. 

 

Nisu Bucksi imali lak put, odmah u prvoj rundi Majami koji im je uzimao meru ranije a sad su ih razneli. Jeste ovde kumovala povreda bitnih igrača Netsa ali toga je bilo oduvek i biće zauvek u sportu. Zaslužena titula.

 

O Sunsima kad se slegnu utisci, nije ovo neuspeh, izgubili su od fizički moćnije i duže građene ekipe. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ova Janisova partija je legendarna, ne znam kada sam zadnji put video ovakvu dominaciju u ovakvo velikoj utakmici. Ajde 50 poena, nego odbrana koju je igrao, čuvao je sve i svakoga. I to 2 nedelje posle onakve povrede! Od klinca koji je prodavao svakojaku robu na ulici do NBA šampiona, a nije uzimao prečice. Respekt do poda. 

 

Nadam se da je Ben Simmons gledao ovo. 

Edited by Darko
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Ne kaže se bez razloga da je 90% uspeha u životu rezultat krvavog rada. Otprilike 10% možete dobiti na talenat i improvizaciju, u nekim sferama čak i manje. U psihologiji je jedna od najkomentarisanijih dilema ta šta znači biti nadaren (talentovan) za nešto - je li to samo potencijal da se naprave veliki rezultati u oblasti ili ipak postignuće. Janisova karijera i razvoj me vuku ka tome da odaberem ovu drugu definiciju.

 

Kažu da je potrebno barem 10 000 sati vežbanja da biste postali ekspert u nečemu. Dakle utrošiti 10 000 sati života kako biste bili odličan šuter trojki i(li) slobodnih bacanja. Mogu misliti koliko je sati uložio Janisa kako bi doveo svoje % na pristojan nivo za superstara.

 

Volela bih da neko napravi rekapitulaciju hejt komentara na internetu koje ovaj dečko dobija godinama. Kamenjar. Gubitnik. Drvoseča. Netalentovan za košarku. Ima samo fizikalije. Operisan od košarke. Da nema fizičke predispozicije ne bi nikada igrao u NBA. Nestane kad je bitno. Nesposoban da odvede tim do titule. Itd itd. 

 

Nadam se da će se to sada promeniti.

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jbt metla za ove volusine iz pustinje.

 

Svaka cast Janisu pokazao da je trenutno najveca fizicka sila u ligi i najbolji centar.

 

Mada zaista neverovatno sta su mu sve dospustili, da celu seriju nisu u stanju bilo kakav zid da naprave? Bridgesa treba da bude sramota osim sto je defanizvno prezvakan i ispljunut u napadu posle drugog meca doziveo mentalni kolaps da mu Harison Barns pozavidi...

 

Cp3-u zaista nema sta da se zameri, ostavi matori kosti na terenu zadnja 2 meca...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Darko said:

E sada, šta će da uradi CP3? Da li će ići na duži kontrakt kod Suns-a ili će otići u Lejkerse za prsten? Ako mrzite Lejkerse sada ... :lol_2:

Ma jok, nema šanse da mu Lejkersi daju 100/3. Kris Pol je ušao u 37. godinu. Ne znam odakle je izvukao ovu sezonu, ali je samo pitanje vremena kada će nastupiti nagli pad.

 

Ostaće on u Sansima do kraja karijere.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drakaris said:

Ma jok, nema šanse da mu Lejkersi daju 100/3. Kris Pol je ušao u 37. godinu. Ne znam odakle je izvukao ovu sezonu, ali je samo pitanje vremena kada će nastupiti nagli pad.

 

Ostaće on u Sansima do kraja karijere.

Ufff, sada me plašiš. Kada zvučiš ovako samouvereno, uglavnom grešiš :classic_biggrin:.

 

4 minutes ago, oubrevo. said:

konačna goat lista za 2021.

 

1 đanluka 2 đanlukina bacanja 3 bobi portis

4 middleton 5 lopezovo kucanje. Horonable mention: Holiday.

Edited by Darko
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bobi Portis i Taker se najviše raduju kad znaju kakvi im ugovori slede ovo leto.

11 minutes ago, Darko said:

Ufff, sada me plašiš. Kada zvučiš ovako samouvereno, uglavnom grešiš :classic_biggrin:.

Jednostavno ne vidim zašto bi išao u LA. Ne verujem da je baš toliki seronja da napusti ovogodišnje finaliste.

 

Kada bi se odlučio za tako nešto, mogao bi samo putem sign and trade da dodje u LAL. U tom slučaju bi Šreder i Kuzma išli u Finiks, a realno, Finiks ne bi mogao naći boljeg pleja na FA. Možda bi i Finiks mogao da pojuri Lilarda u tom slučaju :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drakaris said:

Kada bi se odlučio za tako nešto, mogao bi samo putem sign and trade da dodje u LAL.

Koliko znam, Chris Paul ima player option za 2021-22 sezonu. Ako je odbaci, jel to isto kao unrestricted free agent? Sada ću malo da proguglam, i tačno je:

 

Quote

A player option grants the player the power to decide whether to stay for another year or become an unrestricted free agent.

 

Edited by Darko
Proguglao za player option
Link to comment
Share on other sites

cp3 ce da odbije player option da bi potpisao opet sa sunsima, takva je bar prica isla, ne vidim zasto bi se to promenilo kada su stigli do finala. 

 

kontam da ce potpisati za manju sumu po godini za mozda sezonu vise, pa da sunsi uzmu jos nekoga 

 

to ima smisla za sve, cini mi se 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...