Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

LeBron je od prvog finala 2007 svake godine bio najbolji igrac u ligi, nalupao je Kobija gde je stigao sa duplo gorim timovima, Steph je dobio finale jer su pali i Irving i Lav, Kawhi je osvojio titulu kad plejof ovaj nije ni igrao i dobio ono finale sa 3x boljim timom gde je prakticno bio sidekick, KD nikad nije bio bolji, tako da Miki ono ne zajebavaj, covek je sve vreme suvereni vladar i no1, svi ovi igraci su sijali vise u pojedinim momentima ali jedina prava konstanta, sila, od koje liga drhti, koja pomera migracije lige je King. Ovo sto pises je stvarno neozbiljno, nadam se da to stvarno ne mislis, nego malo se i sprdas

 

  Mislim stavljas Janisa i Hardena ispred njega koje je svaki put polupao gde god je video, stvarno blasfemija. Bolje idi reci ovom tvom umesto sto nabacuje tetovaze da malo jaca svoje telo nekim vezbama ili da kupi za milione i on ovo sto King ima od opreme pa da ne bude jebeni staklenjak i da se lomi svake druge sezone. Dobio si privilegiju da gledas GOATa u dresu Lakersa i tako si nezahvalan. 

Link to comment
Share on other sites

joe legenda će imati na početku sezone 34 godine i zadnju sezonu ugovora. možda bi takav potez značio neki tihi rebuild, bez previše drame

pogotovo ako ne potpišu conleyja

 

nisu jazzeri u nešto manjem problemu od blazersa, iako igraju proper basket. nemaju previše opcija da se apgrejduju a ova ekipa je očigledno regular season bound, za plej of fali nešto. a naći to nešto na FA za jutu je skoro pa sci-fi.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, delgado said:

LeBron je od prvog finala 2007 svake godine bio najbolji igrac u ligi, nalupao je Kobija gde je stigao sa duplo gorim timovima, Steph je dobio finale jer su pali i Irving i Lav, Kawhi je osvojio titulu kad plejof ovaj nije ni igrao i dobio ono finale sa 3x boljim timom gde je prakticno bio sidekick, KD nikad nije bio bolji, tako da Miki ono ne zajebavaj, covek je sve vreme suvereni vladar i no1, svi ovi igraci su sijali vise u pojedinim momentima ali jedina prava konstanta, sila, od koje liga drhti, koja pomera migracije lige je King. Ovo sto pises je stvarno neozbiljno, nadam se da to stvarno ne mislis, nego malo se i sprdas

 

  Mislim stavljas Janisa i Hardena ispred njega koje je svaki put polupao gde god je video, stvarno blasfemija. Bolje idi reci ovom tvom umesto sto nabacuje tetovaze da malo jaca svoje telo nekim vezbama ili da kupi za milione i on ovo sto King ima od opreme pa da ne bude jebeni staklenjak i da se lomi svake druge sezone. Dobio si privilegiju da gledas GOATa u dresu Lakersa i tako si nezahvalan. 

Opravdanja, opravdanja, opravdanja🤣🤣🤣

Kobi, KD, Steph i Kawhi su igrali/igraju ovu igru zvanu kosarka.

Naravno da vise nije top 2 igrac lige, ima mladjih, boljih. Tu oko 5 mjesta je sasvim ok s obzirom na igru, godine.

 

Eh da jos Kobe, Magic, Shaq, Kareem i jos mnogo allstar igraca nisu igrali u dresu Lejkersa pa i da se ne nasmijem na ovu tvoju poslednju recenicu🤣🤣🤣🤣

 

Ae sad nek GM Lebron radi svoj posao, fali allstarova da se prodje 1 runda. Nek se mane filmova, to moze i u peMziju kad ode.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

joe legenda će imati na početku sezone 34 godine i zadnju sezonu ugovora. možda bi takav potez značio neki tihi rebuild, bez previše drame

pogotovo ako ne potpišu conleyja

 

nisu jazzeri u nešto manjem problemu od blazersa, iako igraju proper basket. nemaju previše opcija da se apgrejduju a ova ekipa je očigledno regular season bound, za plej of fali nešto. a naći to nešto na FA za jutu je skoro pa sci-fi.

Moguće da si u pravu, teško da mogu da dodaju nekog all Star igrača, a sa ovom ekipom sledeće godine ne mogu ništa, možda im je ove godine bila prilika

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Milos 3.14 said:

Moguće da si u pravu, teško da mogu da dodaju nekog all Star igrača, a sa ovom ekipom sledeće godine ne mogu ništa, možda im je ove godine bila prilika

Propustili su ove sezone bas veliku priliku, jos Klipani bez Kawhija.

Ne zbam koliko mogu i sta mogu, Konliju istice ugovor a Fejvors na 10 miliona ne pomaze situaciji. Goberu krece novi ugovor po 35+ miliona po sezoni.

Ne znam ni sta mogu dobiti dobro za Bojana i Inglesa

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Kako nije? 0 koristi od njega imaju, posebno u plejofu.

 

miki, ne može svako kao lejkersi da dovede 5 solidnih igrača za minimalac. 10 milki je sasvim razumna cena za takvog igrača od 15ak minuta per game

 

mislim, gobert bi po tom gledanju troškova trebalo da je veći problem ali kada znaš da juta ima tačno 0% šanse da dovede nekog top igrača kroz free agency, onda ti je jasno zašto moraju da plate realnu cenu ili višu oid realne

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, oubrevo. said:

 

miki, ne može svako kao lejkersi da dovede 5 solidnih igrača za minimalac. 10 milki je sasvim razumna cena za takvog igrača od 15ak minuta per game

 

mislim, gobert bi po tom gledanju troškova trebalo da je veći problem ali kada znaš da juta ima tačno 0% šanse da dovede nekog top igrača kroz free agency, onda ti je jasno zašto moraju da plate realnu cenu ili višu oid realne

Nema ovo veze sa Lejkersima. 

Mogu ti nabronati bar 10 backup centara koje bi Juta mogla dovesti za upola manje love, ako ne i za minimalac

Link to comment
Share on other sites

to treba da vidiš sa skauting službom jute ali ja sam samo hteo da kažem da je favorsovih 10milki razumna cena za njega

7 minutes ago, realno *w said:

10 milki za 5p+5s, koji su se u plejofu pretvorili u 3+4.

 

Baš beda.

 

igra 15 minuta u reg sezoni i 11 i 15 minuta u dva duela plej ofa. šta očekuješ od igrača koji nije skorer za to vreme

 

malo je smešno kako se to meri. on valjda treba da igra više minuta da bi se isplatio. pogledamo statse i kao e sad vredi 10 milki

juta je znala kakvog igrača uzima, nema tu neke misterije oko njega i franšize

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, oubrevo. said:

to treba da vidiš sa skauting službom jute ali ja sam samo hteo da kažem da je favorsovih 10milki razumna cena za njega

 

igra 15 minuta u reg sezoni i 11 i 15 minuta u dva duela plej ofa. šta očekuješ od igrača koji nije skorer za to vreme

 

malo je smešno kako se to meri. on valjda treba da igra više minuta da bi se isplatio. pogledamo statse i kao e sad vredi 10 milki

juta je znala kakvog igrača uzima, nema tu neke misterije oko njega i franšize

 

 

Pazi ovo, Favors ima 30 godina a na terenu izgleda kao da ima 40+. Nije to toliko u statsima koliko uzasno djeluje na terenu, bukvalno igrac manje.

Haslem ima isti impact na terenu kao i Favors a on uopste i ne ulazi na teren😁 ali dobro, to je Heat culture i za 4x manje para

Link to comment
Share on other sites

Zamislite da npr Sunsi imaju Favorsa da malo odmeni Aytona kao back up. Slažem se sa Uinijem, Favors je solidan igrač za klupu, a to košta taman oko 10 milja.

 

Btw, meni ne ide u glavu ako Juta hoće da raspusti ekipu. U ovakvoj ligi gde nemaš jasno izražene favorite (osim zdravih Netsa, za Lakerse sumnjam da mogu opet da budu kompletni i pri vrhu potencijala), možda se baš njima poklopi dogodine da budu zdravi i urade ovo što su Sunsi uradili ove sezone. Treba im neko osveženje a svakako da su sudbinski do daljnjeg vezani za Mitchell-Gobert kombo. Njihova greška je što su možda regularnu sezonu igrali sa papučicom za gas stisnutom do kraja, bili su nekako potrošeni na kraju. Znaju oni da zaigraju i korektnu odbranu za razliku od Blazersa i takvih ekipa koje deluju atraktivno samo na papiru. Osim toga, tom malom tržištu trebaju pobede a ne neko čekanje, i Mitchell je zaslužio da ima konkurentan tim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Pazi ovo, Favors ima 30 godina a na terenu izgleda kao da ima 40+. Nije to toliko u statsima koliko uzasno djeluje na terenu, bukvalno igrac manje.

Haslem ima isti impact na terenu kao i Favors a on uopste i ne ulazi na teren😁 ali dobro, to je Heat culture i za 4x manje para

 

ma nemoj da zezaš. to je stvar konstrukcije rostera. gobert, jokić, embiid, towns i ko već ko igra na 5 su toliko dominantni, da pored njih i bolji igrači od favorsa ne mogu da dobiju više od 15 minuta, tj 10-15 u plej ofu. u nekim drugim plej of ekipama bi igrao 20-25

 

pri tome, ja ne kažem da je favors neki opak igrač, čak nije ni moja šolja čaja, već da je ta cifra sasvim primerena njegovom umeću i stažu u ligi (12 sezona)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

Zamislite da npr Sunsi imaju Favorsa da malo odmeni Aytona kao back up. Slažem se sa Uinijem, Favors je solidan igrač za klupu, a to košta taman oko 10 milja.

Jeste gledali Favorsa na sta lici na terenu? I sad hocete da mi kazete da bi on imao neku ulogu da je backup Aytonu i to u trenutku kad je Janis na centru i da to kosta 10 miliona?

Dwight, Noel, Marc, McGee, Len, Robin Lopez, Birch, Deadmon, Biyombo pa eto mislim da bi i Tristan mogao za te pare

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Njihova greška je što su možda regularnu sezonu igrali sa papučicom za gas stisnutom do kraja, bili su nekako potrošeni na kraju. 

 

i jesu i nisu. sticajem fantazi-okolnosti, znam koliko su bili pažljivi sa conleyjem čim je imao prvi hamstring strain. nije igrao dugo, onda su ga u 99% b2b tekmi odmarali ali na kraju je ipak otpao u plej ofu. ipak je conley za njih jako važan igrač, pogotovo što je igrao i jednu od boljih sezona, borderline allstar takoreći.

Link to comment
Share on other sites

Favors je timski igrač, orijentisan na odbranu tako da ne treba gledati striktno statistiku. Igra pored dominantnog startera na centru i ne koristi te svoje minute da nabija ličnu statistiku (Portis, Kanter i tako taj tip besramnika) nego da bude od koristi ekipi. Jeste nekako "naglo ostario" iako ima tek 30 godina, ali može još ponešto da pruži u kompetetivnoj ekipi. U Pelicansima je bio odličan npr, držao im odbranu sam. Jbga, to u NBA košta koliko košta, i mnogo veći bezveznjaci imaju takve i veće pare.

5 minutes ago, Miki28 said:

Jeste gledali Favorsa na sta lici na terenu? I sad hocete da mi kazete da bi on imao neku ulogu da je backup Aytonu i to u trenutku kad je Janis na centru i da to kosta 10 miliona?

Dwight, Noel, Marc, McGee, Len, Robin Lopez, Birch, Deadmon, Biyombo pa eto mislim da bi i Tristan mogao za te pare

 

Radije bih imao Favorsa kao back upa nego Lena, Biyomba (najgori centar u ligi verovatno), Dedmona a možda i ovog klovna Howarda. Od nabrojanih jedino bih radije imao Noela, Tristaća i Marca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nerlens noel je recimo bio super ove sezone, pogotovo što je bio prisiljen da igra prvog centra veći deo iste.

ipak, ko je gledao knickse koliko i ja, zna kako ga je svaki masivniji centar unosio u koš a da su mu ruke kao one gumene mede bombone (pitati matića, on je pratio sigurno)

 

pri tome, nerlens noel je igrao svesno ispod cene i isplatilo mu se. neće on ove sezone igrati za tih bednih 5 milki, bilo u knicksima ili kojekude.

 

inače, ako bi gledali prosto statse kao realni kod favorsa = 24 minuta, 6.4 rebsa, 5.1 pts, 2.2 blk (!) i jedna ukradena

u plej ofu 18.8 minuta kao prvi centar kojem je zamena taj mahal = 4 skoka, 4.6 pts, 0.6 blk, 0.8stl

Link to comment
Share on other sites

Da Dwight nije klovn, mogao bi i u ovim godinama da bude lagano starter solidne ekipe, ali jbga prevelika je to promaja između ušiju, bukvalno mi se zgadio koliki je balvan. Svaka čast Lebronu kako je uspeo da ga koliko toliko unormali za onu sezonu u kojoj su uzeli titulu, to ni tim vrhunskih terapeuta ne bi mogao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, oubrevo. said:

inače, ako bi gledali prosto statse kao realni kod favorsa = 24 minuta, 6.4 rebsa, 5.1 pts, 2.2 blk (!) i jedna ukradena

u plej ofu 18.8 minuta kao prvi centar kojem je zamena taj mahal = 4 skoka, 4.6 pts, 0.6 blk, 0.8stl

Razumem šta hoćeš da kažem ali moram da se složim sa @Miki28 ovde. Od ovoga što sam gledao Utah - La Clippers, Favors je bio užasan. Stalno su njega napadali i preko njega poentirali, a treba da bude neki defanzivni specijalista. Ništa od toga nisam video i moram da priznam da sam stvarno iznenađen pošto je bio baš dobar defanzivac, koliko se sećam. Ako je bio povređen ili tek izašao iz povrede - onda imam razumevanja. Ovako, radije

bi potrošio 10 milki na Dwight-a ili neke igrače koje je Miki spomenuo gore. Džezerima trebaju igrači koji mogu da doprinesu nešto u playoff-u.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Chaos Is Me said:

Da Dwight nije klovn, mogao bi i u ovim godinama da bude lagano starter solidne ekipe, ali jbga prevelika je to promaja između ušiju, bukvalno mi se zgadio koliki je balvan. Svaka čast Lebronu kako je uspeo da ga koliko toliko unormali za onu sezonu u kojoj su uzeli titulu, to ni tim vrhunskih terapeuta ne bi mogao.

 

Ona frizura bi sama po sebi trebala biti krivicno delo

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...