Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 hours ago, stoudemire said:

idemo da dobijemo naredne dve i da vidimo da li su ovi momci sampioni. cestitke bucksima na pobedi but it ain't over till it's over.

Pa ukoliko dobiju naredne dve, sigurno su šampioni 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Budha said:

A obrana ništa? Pričamo, bar po mom mišljenju o jednom od najboljih defanzivaca ikad... uz to, estetiku na stranu, radi se o igraču koji stavlja 30 uz 56% šuta i solidan je kreator.

 

/ Da nije nedjelja potkrijepio bi ove tvrdnje i naprednim brojkama /

 

ma jasne su meni i odbrana i brojke, samo mislim da su ova dvojica ipak bolji igrači

 

ali to je moja percepcija. giannis je sada tu gde jeste ali ima nešto i do spleta okolnosti

 

edit sad kapiram da pričaš sveukupno, ja mislim samo na ove aktivne igrače

Edited by oubrevo.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast Janisu...i ako je Nigerijac ,njemu je Grcka druga majka i tako se odnosi prema njoj. Dok ona nasa meshina nesto filozofira, da mu nije Srbije,  taj bi mogao u Americi samo da vozi kamion za srpsku crkvu iz Cikaga... 🙂 a toliko je nezahvalan i samoziv.

 

Sledece sezone se nadam, The Last dance za GSW u pokusaju da ih bogovi ove igre nagrade za najlepsu igru od kada ju je Dzejms Nejsmit izmislio...Bogovi kosarke bi tim cinom bili siti...

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bravo Milvoki, fear the deer! 🦌

 

@oubrevo.Iskreno, pristrasan si do bola (što je skroz ok, svi gajimo neki bias, ljudi smo a ljudi teško da su racionalni), pogotovo jer ti je kriterijum lepota igre. To je vrlo subjektivna stvar za procenu, nekom nisu simpatični ni Jokić ni Luka jer recimo Jokić je bio bucko koji ne zakucava i više se gega po terenu nego što trči, a ni Luka nije neki atleta. Pa ipak dominiraju u NBA. Suština je - Janis, Jokić, Luka, sva trojica su zapravo specifični igrači kod kojih će se publika teško složiti oko lepote igre kao što bi se složila oko Kobija na primer, ali im ne može poreći talenat. E sad, može nama do sutra da bude lepše da gledamo lucidne asistencije ove dvojice i druga kreativna rešenja u napadu, oni nikad neće igrati odbranu na Janisovom nivou. Za mene je to prevaga i nikako ih ne mogu staviti ispred Greak freak-a. Imaju i Nikola i Luka još mnogo da gule kako bi dostigli Janisa, o nekim legendama od evropskih igrača u NBA poput Dirka, Parkera da ne govorim. Imam utisak da ljudi suviše lako nazivaju njih dvojicu već najboljim Evropljanima ikada dok Janisu izbegavaju da dodele tako hiperboličan epitet, iako ga rezultatima daleko više zaslužuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LordOfTerror said:

Slusaje lepo sta vam Dame prica, ko je gledao Lillarda i Mekoluma toliko sigurno zna dosta o kraterima...

Naravno da znam da su krateri u odbrani, ali ja njih zato i ne uzdižem da su najbolji igrači u NBA. Jedno je šta ja simpatišem, drugo je objektivno stanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

O Janisu ako uzmu Bucksi titulu se mora pricati kao jednim od najboljih Evropljanina ikada. Decko ima 2MVP, DPOY, ukoliko uzmu titulu tu ce ici i FMVP, zatim ima nekoliko priznanja za najbolju petorku lige kao i u najbolju defanzivnu petorku lige, vec 4 ili 5 puta Allstar, Allstar MVP i to je fantasticna karijera a on ima tek 26 godina i nesumnjivo da bi u tom nekom pogledu karijera bio ispred Jokica i Doncica u ovom trenutku. Mozda ta kosarka nije lijepa na oko ali daje rezultate.

Edited by Miki28
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

O Janisu ako uzmu Buvksi titulu se mora pricati kao jednim od najboljih Evropljanina ikada. Decko ima 2MVP, DPOY, ukoliko uzmu titulu tu ce ici i FMVP, zatim ima nekoliko priznanja za najbolju petorku lige kao i u najbolju defanzivnu petorku lige, vec 4 ili 5 puta Allstar, Allstar MVP i to je fantasticna karijera a on ima tek 26 godina i nesumnjivo da bi u tom nekom pogledu karijera bio ispred Jokica i Doncica u ovom trenutku. Mozda ta kosarka nije lijepa na oko ali daje rezultate.

Upravo tako. Inače, stalno zaboravljam koliko je Janis u stvari mlad... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Bravo Milvoki, fear the deer! 🦌

 

@oubrevo.Iskreno, pristrasan si do bola (što je skroz ok, svi gajimo neki bias, ljudi smo a ljudi teško da su racionalni), pogotovo jer ti je kriterijum lepota igre. 

 

 

nije mi kriterijum lepota igre, već to što su đanini timovi ispadali u prvim kolima a on bio rešavan nekakvim zonama

najjiskrenije nisam ubeđen da je on među najboljim nba igračima. imao je julius randle ove godine statistiku sličnu jokiću pa ga ljudi ne uzimaju za izbiljno

 

okej, možda sad i postane prvak kao jedan od par najbitnijih igrača tima. videćemo kako će to dalje ići

Edited by oubrevo.
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, oubrevo. said:

okej, možda sad i postane prvak kao jedan od par najbitnijih igrača tima. videćemo kako će to dalje ići

Ovo je bas nipodaštavajuce prema Janisu. Niko me prica da je MJ, Kobi, Lebron, KD nivo superstara ali opet se olako prelazi preko cinjenice koliko dobrih stvari odradjuje i na drugom dijelu parketa za tim.

Link to comment
Share on other sites

takoreći radilica milvoki baksa

 

ma vidi, ja ne krijem da ga ne volim i nemam problem sa tim da je jedan od 10ak igrača u nba koji, svako na svoj način pravi razliku

samo ne mogu kad vidim to nabrajanje mvp titula allstar nastupa i reg season statistike

 

opasan je djana ali videćemo da li će u narednim sezonama opravdati ovaj novi hajp prouzrokovan finalom i vođstvom bucksa od 3:2

 

odgovorno tvrdim da je đanis imao istu ovu statistiku a da sunsi vode, niko ne bi danas ili bilo gde na netu ovo pisao.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, oubrevo. said:

odgovorno tvrdim da je đanis imao istu ovu statistiku a da sunsi vode, niko ne bi danas ili bilo gde na netu ovo pisao.

32/13/5.6 na 60 FG% u finalu je lose👍

Uzmu Bucksi titulu, decko ce imati 2 alltime highlighta u finalu lige koja ce se vrtjetit godinama i godinama. Ona monstruozna blokada za sva vremena i ovo kucanje jutros.

 

Ja za decka imam samo respect, od lika kojeg je prelako bilo rijesiti u plejofu, gradio je malo po malo svoju igru, napredovao i dosao na 1 utakmicu do titule sa svojim timom a prostora za napredak ima itekako jos.

Od lika za kojeg sam mislio da ce biti out na duze vrijeme do ovakvih partija u finalu. Respect iako nije moj tip igraca.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...