Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Уручивање до изнемоглости триа Милвокија, па ко добије бољи мисмеч. 

 

Не умире се у љепоти али даје резултате. 

 

Опасан покушај Пола приликом закуцавања Јаниса. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

boli cinjenica da smo se upucali u nogu dve utakmice za redom. paulov turnover u prosloj i bookerovo zakucavanje u protivnicku odbranu u kljucnom napadu u ovoj tekmi. jbg. I sad treba kao odspavati.

 

idemo da dobijemo naredne dve i da vidimo da li su ovi momci sampioni. cestitke bucksima na pobedi but it ain't over till it's over.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

U stilu Skip Bejlisa: bice Janis FMVP, ako Woki dobije 6 naravno, ali pravi Betmen i closer ovog tima je Mid. Janis je tu u ulozi Rudija Gobera, da postavi blok i da ode na kucanje posle pika.

A Butler ne Jimmy nego Alfred je Jrue.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Budha said:

Ako uzmemo u obzir i obranu, Giannis je najbolji euro igrač? 

 

 

ne znam, možda sam ja biased jer ne volim kamenjare koji idu svojim masivnim ramenom na ulaz ali meni su i luka i jokić za klasu bolji igrači.

malo je nezahvalno sad to tvrditi kada bucksi vode 3-2 u finalu ali nekako sam siguran da bi bucksi ovakvi kakvi su u sastavu, bolje igrali sa jokićem u sastavu umesto giannisa. čak bih i jruea, luku i middletona mogao da zamislim zajedno, iako nisu najsjajniji fit.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, oubrevo. said:

 

ne znam, možda sam ja biased jer ne volim kamenjare koji idu svojim masivnim ramenom na ulaz ali meni su i luka i jokić za klasu bolji igrači.

malo je nezahvalno sad to tvrditi kada bucksi vode 3-2 u finalu ali nekako sam siguran da bi bucksi ovakvi kakvi su u sastavu, bolje igrali sa jokićem u sastavu umesto giannisa. čak bih i jruea, luku i middletona mogao da zamislim zajedno, iako nisu najsjajniji fit.

 

 

A obrana ništa? Pričamo, bar po mom mišljenju o jednom od najboljih defanzivaca ikad... uz to, estetiku na stranu, radi se o igraču koji stavlja 30 uz 56% šuta i solidan je kreator.

 

/ Da nije nedjelja potkrijepio bi ove tvrdnje i naprednim brojkama /

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...