Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

7 hours ago, oubrevo. said:

 

sama ta zelja za sejom sextonom nije toliki problem, cak je i navodni otkup dzabaka (obi, verovatno 21. pik, knox) ali je problem davanje ugovora na 4-5 godina. 

 

ne znam da li mogu da zamislim gori outcome od ove thibsove sezone upiranja u plej of, od gubitka prilike za top 5 pik na ovom draftu & davanja 5ogodisnjih ugovora randleu i sextonu. to je neki visi mediocre level. 

 

jel obi vec propo, nema tu nekog potencijala?

 

pa logicno je da dobije taj novi ugovor ako ga dovedete. meni on nikada nije bio nesto posebno, mada iskreno, nisam previse gledao cavalierse. bice bas underwhelming dati ovaj prostor na njega. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, gggggggg said:

 

jel obi vec propo, nema tu nekog potencijala?

 

pa logicno je da dobije taj novi ugovor ako ga dovedete. meni on nikada nije bio nesto posebno, mada iskreno, nisam previse gledao cavalierse. bice bas underwhelming dati ovaj prostor na njega. 

 

napredovao je obadaja, samo je u startu taj pik nerezonski. 

 

jeste, logicno je da mu das ugovor ako ga dovedes, zato i kazem da bi to bio novi nivo mediokritetstva, bivo rendl i sejo sekston udarne igle tima koji se bori da dohvati ili izbegne plej aut, da bi se onda borili za jednu pobedu u prvoj rundi.

 

mislim da su se knicksi usrali bruklina i da su krenuli u neprirodni allin. trebalo je zatankovati jos ovu sezonu, probati da izaberes vrj igraca u top5 a ne ovako. sve cega sam se plasio se desava and than some.

edit

usrali se bruklina u smislu da bi im jos jedna trash sezona otela poziciju city darlingsa

Link to comment
Share on other sites

Najpametniji su oni koji su svesni kada su overachieve-ovali i da je to samo lep izuzetak, pa se pripremaju za realnost. Nažalost, oni su u manjini, a češći su oni koji ne daju Herroa za Hardena jer je ovaj prvi odigrao jedan dobar plejof. I Knicksi mi deluju kao da ih je uspeh ove sezone malo ošamutio i odvojio od realnosti a ta je da nemaju nijedan kamen temeljac za neke buduće uspehe.

Link to comment
Share on other sites

pa nije ih ošamutio uspeh, već su bili ošamućeni kada su rešili da cepaju da pobede svaku

 

thibs je trener koji može i sa većim đubretom od igrača da uzme sličan broj pobeda u regularnoj sezoni, stvarno ne kapiram šta su morali da se dokazuju. odnosno kapiram, nyc se naložio k'o grobari i cigani zajedno

 

a onda kada je randle krenuo da delje, to je reka bez povratka. ne možeš da tankuješ ako imaš lika koji igra na borderline mvp nivou. bar su ga videli u plej ofu, pa ako su pametni, možda hahahaah

Link to comment
Share on other sites

Quote

The Lakers may consider exploring ways to re-acquire Lonzo Ball, according to NBA reporter Marc Stein.

 

:lol_2:

 

Quote

The Knicks are the "most aggressive trade suitor" for Collin Sexton, according to Shams Charania of The Athletic

 

Ako se ovo desi sa Tibsovih skoro 40 minuta po utakmici sledece sezone u top 5 strelaca. 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, oubrevo. said:

pa nije ih ošamutio uspeh, već su bili ošamućeni kada su rešili da cepaju da pobede svaku

 

thibs je trener koji može i sa većim đubretom od igrača da uzme sličan broj pobeda u regularnoj sezoni, stvarno ne kapiram šta su morali da se dokazuju. odnosno kapiram, nyc se naložio k'o grobari i cigani zajedno

 

a onda kada je randle krenuo da delje, to je reka bez povratka. ne možeš da tankuješ ako imaš lika koji igra na borderline mvp nivou. bar su ga videli u plej ofu, pa ako su pametni, možda hahahaah

Njujorčanima draft očigledno ne ide...mislim topin ...od toliko igrača izaberu lika zaglavljenog na 4-5 koji je ime stekao u specifičnom sistemu.

Za NY je bolje da se okrene tradeu i FA. Sa te strane ovo guranje na max obrtaja i povećavanje vrednosti nekih realno polovnjaka nije loš izbor. 

Sad samo mudar trade i još mudriji FA

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

Čuo sam priče kako Klivlend ne namerava im Sekston bude lider franšize, pa da ga utope za nešto dobro, ali nisam znao da ga tako nisko vrednuju. Neko ko pegla 57.3 TS na 25 ppg u žabokrečini od franšize je i više nego sjajno. Pritom je liku ovo treća sezona, dečko se ne povređuje, ne smem ni da mislim šta će li biti kroz par sezona. Bilo bi dobro i Lejkersi da se uključe za njega, ako je ikako moguće.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

Čuo sam priče kako Klivlend ne namerava im Sekston bude lider franšize, pa da ga utope za nešto dobro, ali nisam znao da ga tako nisko vrednuju. Neko ko pegla 57.3 TS na 25 ppg u žabokrečini od franšize je i više nego sjajno. Pritom je liku ovo treća sezona, dečko se ne povređuje, ne smem ni da mislim šta će li biti kroz par sezona. Bilo bi dobro i Lejkersi da se uključe za njega, ako je ikako moguće.

Za njega idu vec poodavno price da je los u svlacionici i da ne da nikome loptu na terenu.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, realno *w said:

Ja razumem da se Sekstonu može naći dosta mana. Ali ipak, pričamo o fakin Klivlendu, nije da imamo redove superstrarova koji jedva čekaju da dođu kod njih.

 

Ma problem je navodno u tome sto je "Sexland" duo isto sto i Lilard&Makoluma tandem, ali za sirotinjsku raju.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...