Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Lillard moze da prenese svoju kompletnu igru u brojke u Lejkerse i da se implementira savrseno sa Kingom i AD. LBJ ce da smanji svoje poene i poveca asistencije, Obrva ce isto smanjiti poene zarad vise skokova i hustla statsa, komotno moze da ima 26-7PPG u LAkersima i bude prvi strelac. Bukvalno da igra ono sto je Irving igrao sa Kingom....

a Sruder po meni ima smisla u PTB neki s&t jer Portland ima slicna 2 plejera u vidu Lilike i CJ-a, Sreder bolje napada obruc od Lilarda i bolji je defanzivac.+ dobiju Kuzmu da menja Mela kao 6th player, a Melo kod nas za vetmin, i evo im i Trezz pa mogu da se oslobode Kantera npr...  

 

 Lilard ima izbor da ispada do kraja karijere u prvom kolu ili da udje u besmrtnost. Na njemu je.. (a i Portlandu)

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno mislim da je Sruder (s&t, oni mogu lepo da ga plate ako Lili ode) + Kuzma + Harrell + eventualno THT kao mlad prospekt najbolji moguci paket koji PTB moze da dobije. Dobijaju ipak 2 igraca koji su ono najbolji 6ti igraci bili, iznadprosecne starter klase i  kuzmasin kao solidan trpac s klupe za regularnu. U Portlandu ovakvi igraci tek dobijaju na smislu .... Svakako ne mogu nesto sebi da dignu plafon i da Lilard ostane niti bilo koji drugi paket da uzmu.

 

  @Miki28 Kako zivis brate moj ? 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, delgado said:

Ja stvarno mislim da je Sruder (s&t, oni mogu lepo da ga plate ako Lili ode) + Kuzma + Harrell + eventualno THT kao mlad prospekt najbolji moguci paket koji PTB moze da dobije. Dobijaju ipak 2 igraca koji su ono najbolji 6ti igraci bili, iznadprosecne starter klase i  kuzmasin kao solidan trpac s klupe za regularnu. U Portlandu ovakvi igraci tek dobijaju na smislu .... Svakako ne mogu nesto sebi da dignu plafon i da Lilard ostane niti bilo koji drugi paket da uzmu.

 

  @Miki28 Kako zivis brate moj ? 

 

jel bi trejdovao davisa za powella, anthonyja i kantera?

  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Sruder i Harrell su daleko od prosecnih igraca, nisu all-star klase, ali su svakako top50 igraci ove lige

Kuzma jeste prosecan, mozda cak i ispodprosecan, al u pitanju su mladi igraci/u najboljim godinama igraci koji nisu ne znam koliko placeni i s kojima moze kasnije da se kombinuje u capu

 

1 minute ago, gggggggg said:

 

jel bi trejdovao davisa za powella, anthonyja i kantera?

 

Davis nece da ide iz tima hehe

 

edit : Za sta je otisao Harden  ?  To ti je bilo ok #doubleStandards

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

Paket sa tri prosečna igrača i jednim (potencijalnom) prospektom je sigurno paket vredan superstara, i k tome najbolji koji mogu dobiti...

Nego da se da Lebron/AD pride za igraca koji nije zadovoljan. Ma da👍

Jedan Harden ode za neke levate, ko da je Hjuston dobio KD i Irvinga za njega  a ne Oladipa i koga bi vec, totalno nebitne😁

 

Dacemo vam pikova do 2040 ako treba

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, delgado said:

Ma to je bio posten trejd, Spenser Dinvidi mocni koji sad moli timove da ga uzmu i Jarrett Allen za jednog od najboljih igraca lige

Ali mi kada radimo trejd, to je onda pljacka i prevara

Ostao im je Dinvidi. Otisao je Levert i to u Indijanu a Allen u Klivlend. Bravo za Hjuston jos jednom, kakvi majstori svog posla😁 e da tas na vagi je bio ovaj pulen sto ke zavrsio sad u Partizanu, jbt i on je bio dio tog trejda. Koja kradja.

 

Znas koga bi ja doveo iako je u pm povrijedjen? Kleja haubicu. On sa Lebronom i AD jujuju

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, delgado said:

Lillard moze da prenese svoju kompletnu igru u brojke u Lejkerse i da se implementira savrseno sa Kingom i AD. LBJ ce da smanji svoje poene i poveca asistencije, Obrva ce isto smanjiti poene zarad vise skokova i hustla statsa, komotno moze da ima 26-7PPG u LAkersima i bude prvi strelac. Bukvalno da igra ono sto je Irving igrao sa Kingom....

a Sruder po meni ima smisla u PTB neki s&t jer Portland ima slicna 2 plejera u vidu Lilike i CJ-a, Sreder bolje napada obruc od Lilarda i bolji je defanzivac.+ dobiju Kuzmu da menja Mela kao 6th player, a Melo kod nas za vetmin, i evo im i Trezz pa mogu da se oslobode Kantera npr...  

 

 Lilard ima izbor da ispada do kraja karijere u prvom kolu ili da udje u besmrtnost. Na njemu je.. (a i Portlandu)

Mozete da zapakujete sve sto imate sem Lebrona i Davisa, sve pikove, sve igrace i nemate dovoljno da dobijete CJ-a a kamoli Lillarda.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 said:

Nego da se da Lebron/AD pride za igraca koji nije zadovoljan. Ma da👍

Jedan Harden ode za neke levate, ko da je Hjuston dobio KD i Irvinga za njega  a ne Oladipa i koga bi vec, totalno nebitne😁

 

Dacemo vam pikova do 2040 ako treba

Dejm je nezadovoljan nekim stvarima koje Olshey radi, ali bukvalno je poslednja opcija trejd u situaciji kada franšiza zna da su ništa kad on ode + igrač ima načelnu želju da ostane. 

 

Harden je forsirao trejd, kopao nogama i rukama da ide u Bruklin, situacija je posve drugačija.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Radalek said:

Mozete da zapakujete sve sto imate sem Lebrona i Davisa, sve pikove, sve igrace i nemate dovoljno da dobijete CJ-a a kamoli Lillarda.

Ma za CJ ne bi dali Kuzmu a da dodaju Trezza ili Srodera, Portland bi skakao od srece. Ispade CJ neka igracina

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Radalek said:

Mozete da zapakujete sve sto imate sem Lebrona i Davisa, sve pikove, sve igrace i nemate dovoljno da dobijete CJ-a a kamoli Lillarda.

Zapanjuje nerealnost navijača LAL, čast izuzecima...

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

Dejm je nezadovoljan nekim stvarima koje Olshey radi, ali bukvalno je poslednja opcija trejd u situaciji kada franšiza zna da su ništa kad on ode + igrač ima načelnu želju da ostane. 

 

Harden je forsirao trejd, kopao nogama i rukama da ide u Bruklin, situacija je posve drugačija.

Kopace i on, eno ga Lilika sa Lebronom gleda LA Sparks😁 

 

Ma zezam se, treba bas nesto drasticno da se desi da bi on otisao jer je jedan od poslednjih igraca koji ce provesti cijelu karijeru u jednom timu. Ogroman uticaj ima tamo

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@Miki28Prepadaš me ovim upisima, nemoj molim te 😄  Nije isključeno da ode, ali ekipe koje baš imaju paket za njega nisu ništa bolje od Portlanda. Mislim da će sledeće sezone ozbiljnije razmišljati o odlasku, ukoliko ponovo ne bude adekvatnih rezultata. Kao što si sam rekao, veliki uticaj ima u POR, neke stvari su tu "više od košarke".

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

@Miki28Prepadaš me ovim upisima, nemoj molim te 😄  Nije isključeno da ode, ali ekipe koje baš imaju paket za njega nisu ništa bolje od Portlanda. Mislim da će sledeće sezone ozbiljnije razmišljati o odlasku, ukoliko ponovo ne bude adekvatnih rezultata. Kao što si sam rekao, veliki uticaj ima u POR, neke stvari su tu "više od košarke".

Lilika ako odluci da ode, fransiza ce ga ispostovati jer vjerujem da FO ima toliki respect prema njemu da mu udovolji i to tako sto ce ga poslati tamo gdje on zeli pa makar to bio i losiji paket. To je neko moje vidjenje te situacije iako mislim da mema trika da ode, i nadam se da nece. Isto kao recimo Steph sto ne bih volio da ode iz GS. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Ja stvarno mislim da je Sruder + Kuzma + Harrell + eventualno THT kao mlad prospekt najbolji moguci paket koji PTB moze da dobije. Dobijaju ipak 2 igraca koji su ono najbolji 6ti igraci bili, iznadprosecne starter klase i  kuzmasin kao solidan trpac s klupe za regularnu. U Portlandu ovakvi igraci tek dobijaju na smislu ....

 

Slažem se, sasvim je to ok paket za Mekaluma.

Edited by realno *w
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Pa prihvatio bih i McColluma iskreno za taj paket, sto da ne, treba nam jak suter i prangijas, a on moze da kreira i za sebe i za druge pomalo

Ionako Lilliku nikad nisam cenio preteranu i ne smatram da je nesto mnogo bolji igrac od CJ-a.

 

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, delgado said:

Pa prihvatio bih i McColluma iskreno za taj paket, sto da ne, treba nam jak suter i prangijas, a on moze da kreira i za sebe i za druge pomalo

Ionako Lilliku nikad nisam cenio preteranu i ne smatram da je nesto mnogo bolji igrac od CJ-a.

 

Slatki limun i kiselo grožđe 😄 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

Harden je forsirao trejd, kopao nogama i rukama da ide u Bruklin, situacija je posve drugačija.

 

polako, nije nemoguce da ce i lillard stici do toga. 

 

a situacija je drugacija samo zato sto je hardenu ostao samo godinu dana ugovora a lillardu tri. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...