Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 hours ago, Alex_Serbia said:

Hoce li drevni Fenicani zavrsiti posao vcrs?

 

Mislim da je Lue nasao dobitnu kombinaciju -> niska petorka i sto vise Morrisa i Batketa na 5, i da se pomalo insertuje Bugi ako ima vece. Beverli igra opasnu odbranu i izlozen je, tu su uvek Kennard, Mann da iskoce sa suterskim partijama, imaju Clippsi municije samo da sto vise snize petorku

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, oubrevo. said:

 

au. ovo moze biti i kraj fransize, ako mu daju par sezona 

 

ne znam da li sam delio sa plebsom ovaj skorasnji biser 

 

Fizdale said he’s never felt happier coaching than he does now.

"I really haven’t, because I didn’t understand. I was always chasing this image that everybody else told us we had to be. I was always chasing to be [Gregg Popovich] or Pat [Riley]. Could I catch them in wins? Could I be a Hall of Famer? I was always chasing this invisible GOAT.

 

Nema veze i onako malo ljdi navijaju za Lejkerse. Samo nek mu zenche bude u prvim redovima.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Finale jebote

 

svaka čast.

 

činjenica je da su sunsi najzdravija ekipa fizički ali je takođe činjenica i da je to ekipa koja je pokazala najkompletniji arsenal za igru i koja cepa plej of sa najmanje amplituda odnosno najviše kontinuiteta u kvalitetnim performansima.

 

šut i distribucija lopte koja dovodi do dobrog šuta je jedna stvar ali mene lično je još više impresionirala odbrana sunsa i skoro-pa-vrhunska tranzicija iz te odbrane. makar na tekmama koje sam gledao a gledao sam ih više nego ikad jer su do skoro bili oni zgodni jutarnji termini.

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...