Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, Don Radonja said:

Ili ipak nemaju pobednicki mentalitet kad do takvih zavrsnica dodje?

 

Napravili su pomak ove sezone, nije lako vraćati se dva puta od 2-0 iako se zna da je to najopasniji rezultat :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Zvezdinho said:

@Drakaris ko po tebi osvaja titulu, da znam na koga da se ne kladim :s_d:

Sve se poklopilo da Sansi osvoje. Mislim da se to više i ne dovodi u pitanje. Ko će ih zaustaviti? Milvoki ozbiljno osakaćen, Atlanta neiskusna. Klipersi teorije nemaju da okrenu...

 

 

Šteta je što se to dogodilo dečku kao Janis. Na putu do titule i onda ga zaustavi povreda. Sreća u nesreći može biti samo da nije ACL i da može igrati sledeće sezone bez problema.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Drakaris said:

Sve se poklopilo da Sansi osvoje. Mislim da se to više i ne dovodi u pitanje. Ko će ih zaustaviti? Milvoki ozbiljno osakaćen, Atlanta neiskusna. Klipersi teorije nemaju da okrenu...

 

 

Šteta je što se to dogodilo dečku kao Janis. Na putu do titule i onda ga zaustavi povreda. Sreća u nesreći može biti samo da nije ACL i da može igrati sledeće sezone bez problema.

A, tu si - je si našao novi smeštaj? :classic_biggrin:

 

Odakle znaš da nije ACL? 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Potcenjuje se Bogdanov pobednicki duh i kako to moze da ozraci ekipu. :default_coffee: Ako prodju Milvoki, on ce biti u prilici, da kao nekada vanamericki igraci, da se okiti NBA titulom pored evroligaske.

 

Pod uslovom da sa Trejom bude sve u redu.

 

Nakon prve runde, samo mi ne bi palo tesko ako bi Atlanta ili Fila dobila Sanse u PO seriji, sem prvih dan-dva jer je u pitanju NBA finale. Koja god ekipa dobije Sanse sa Zapada nakon prve runde, to je za mene havarija. 

 

 

Edited by Ta'veren
vanamericki>evropski
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Drakaris said:

Sve se poklopilo da Sansi osvoje. Mislim da se to više i ne dovodi u pitanje. Ko će ih zaustaviti? Milvoki ozbiljno osakaćen, Atlanta neiskusna. Klipersi teorije nemaju da okrenu...

 

 

Šteta je što se to dogodilo dečku kao Janis. Na putu do titule i onda ga zaustavi povreda. Sreća u nesreći može biti samo da nije ACL i da može igrati sledeće sezone bez problema.

 

Dakle, milvoki, atlanta ili klipersi osvajaju 😁

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Miki28 said:

Opaaa @delgado

 

 

 

au. ovo moze biti i kraj fransize, ako mu daju par sezona 

 

ne znam da li sam delio sa plebsom ovaj skorasnji biser 

 

Fizdale said he’s never felt happier coaching than he does now.

"I really haven’t, because I didn’t understand. I was always chasing this image that everybody else told us we had to be. I was always chasing to be [Gregg Popovich] or Pat [Riley]. Could I catch them in wins? Could I be a Hall of Famer? I was always chasing this invisible GOAT.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, oubrevo. said:

 

au. ovo moze biti i kraj fransize, ako mu daju par sezona 

 

ne znam da li sam delio sa plebsom ovaj skorasnji biser 

 

Fizdale said he’s never felt happier coaching than he does now.

"I really haven’t, because I didn’t understand. I was always chasing this image that everybody else told us we had to be. I was always chasing to be [Gregg Popovich] or Pat [Riley]. Could I catch them in wins? Could I be a Hall of Famer? I was always chasing this invisible GOAT.

Ma znam, zato i opaaa🤣🤣🤣 bolje da je Kidd ostao😁

Sad ce i Marca otjerat u penziju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Devil In My Pants said:

I corava koka zrno ubode..vise nije povredjen?

 

ja sam jednom prilikom mesecima igrao sa nekim žuljem na desnoj nozi i nervirao se kako to da ne mogu da ubacim qrca, jer na svakom doskoku imam iglu-osećanje koje me ubije na mestu.

 

onda sam jednom ubacio tipa 11-15, puštali su me da trpam kako mi volja

 

onda sam narednih metar dana opet sve promašivao.

 

nit sam bogdan nit mi je sjebano koleno bilo ali razumeo sam koliko ti malo fali da te nešto izbaci iz zone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drakaris said:

Sve se poklopilo da Sansi osvoje. Mislim da se to više i ne dovodi u pitanje. Ko će ih zaustaviti? Milvoki ozbiljno osakaćen, Atlanta neiskusna. Klipersi teorije nemaju da okrenu...

 

 

Šteta je što se to dogodilo dečku kao Janis. Na putu do titule i onda ga zaustavi povreda. Sreća u nesreći može biti samo da nije ACL i da može igrati sledeće sezone bez problema.

Znači Klipersi okreću i Atlanta prolazi. 😄 

 

Šalu na stranu, dokle više ta priča o neiskustvu Atlante kad imaju dosta iskusnih igrača u rosteru koji dobro balansiraju ove mlade + prilično iskusnog trenera. Ok ekipa kao ekipa je od ove sezone, ali eto stekli su iskustvo u ovom PO, gde ćeš veće od igranja protiv one izrazito "simpatične" ekipe Filadelfije. :)) Kao da treba da budeš starac Fočo od stotinu ljeta da bi osvojio NBA; uzeću za primer Portland koji tolike godine igra PO a ne mogu dalje od prve runde. Dodatno, ako se ne varam Stiv Ker je u svojoj trenerskoj "ruki" sezoni uzeo prvu titulu sa GSW-om, tako da iskustvo nekad zna da bude baš relativan pojam. 

 

Mislim da je suludo što mi očekujemo da treneri prilagođavaju igru na terenu, dok mi nismo u stanju da prilagodimo procene (ili ih barem svedemo na neki razumni minimum) u odnosu na stanje na parketu. A i Klipersi su pokazali priličan karakter.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U svetlu ovih silnih povreda samo dijabola može da kritikuje Jokaru što ne ide na OI. Bukvalno je tim potezom potencijalno izbegao povredu, tj.odbio je da igra ruski rulet.

P.S. svestan sam da je njegov stil igre takav da je manje podložan povredama, ali opet pametno sa njegove strane

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...