Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Nadskače ih Milvoki opasno ispod oba koša, previše drugih prilika, ali ne čudi s obzirom na to da su Kapela i Kolins već dugo out. Evo ih nazad pa će poboljšati taj segment igre, nadam se. 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno se nema šta zameriti Hoksima u ovom prvom poluvremenu, sem kontrole skoka. Da su to bolje odradili u jednom delu druge četvrtine kad im je Milvoki pokupio više skokova potpuno bespotrebno, imali bi još veću prednost. U napadu dele loptu (većinom Bogdan kontroliše ritam), u odbrani grizu kao besni psi. Sweet Lue na 100% šuta, a Kapela pogađa slobodna bacanja. 😄 

 

Ja zaista moram još jednom da pohvalim Mekmilana, kakav tim je sklopio i koliki pobednički mentalitet je usadio ovim momcima. Trae je povređen, ali oni izlaze na teren i samo im je pobeda na pameti. Svi su 100% u utakmici i apsolutno svi donose hustle u odbrani. Pritom imaju jako dubok tim i jasno je da kad Janga nema ima ko da istupi i preuzme odgovornost. Čak i Rediš doprinosi uprkos mesecima neigranja.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Bucksi izašli s parolom ''nema Treja, lako ćemo'' i ispušili... :s_d: Bukvalno ne liče ni na šta! Hawksi daju sve od sebe, ali moraju ovako do kraja ako žele uspjeh. Ne znam zašto je Bogdan izgubio povjerenje u svoj šut, sve ostalo večeras odlično - ima čak 4 ukradene lopte. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Pomislila sam kako je Janis za Atlantu apgrejdovani Embiid - stena pod košem koja ih teroriše i dominira reketom, samo nije toliko sklon povredama kao on. I 10 sekundi nakon toga se ovako sjebe... 😞 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gggggggg said:

pa embiid je propustio nekoliko nedelja sa tom ekstenzijom

 

Jeste, ali računam da je Janis daleko fizički spremniji i lakši pa će i oporavak biti brži. Takođe, uzimam u obzir i značaj mečeva koji je neuporediv sa RS

 

Konačno Bogdan vezuje dva šuta, evo i trećeg! :Hail:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...