Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

11 hours ago, gggggggg said:

dezurne saljivdzije na aparatima. 

 

lue bi ekspresno dobio mesto u hof ako bi preokrenuo i ovu seriju. 

 

Лу ће се доказати као велемајстор за преокрете.

За HoF ваља још да се надограђује.

Мене импресионира како води Клиперсе, заиста проналази добра решења.

Edited by Silvanus
Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio da onaj potez sa Zubcem nije los, mada kad sam gledao juce onaj small ball na pocetku Ayton mi je delovao izgubljenije cak i od Goberta.

 

Bas je zajebano jer nema nikoga da cuva pod kosem, kad izadje spolja nemaju vise ni zastitu reketa ni skok ( mislim da je prvi uhvatio u 13',14' min).

 

U napadu je tek problem jer ga niko ne ferma ni 2% a ako probaju nesto da mu spustaju na silu skroz ubiju flow...

 

Nekako mi sve mirise na game 7, noting izi bejbe...

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Večeras je najbitnije da se napravi brejk u Atlanti za mirnu završnicu u Milvokiju. Jang će biti rovit, jer je nagazio sudijinu nogu, Zaza stajl. Kasnije kada je ušao u poslednjoj četrvtini, veoma je slabo igrao, dao je samo jednu trojku i uopšte nije puno tražio loptu, nego je gurao Bogdanu u ruke, a i kad je imao, donosio je loše odluke i promašaje. Kasnije se videlo i lošije hodanje nakon meča.

 

Ko želi da se obogati i da ne mora više nikad da ustaje ujutru u 6 na posao, neka stavi kuću na Milvoki pod kvotom 1.40

Edited by Drakaris
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Na stranu što mislim da grešiš u proceni, ne znam odakle bias ka tim paušalnim procenama da će ekipe sigurno izgubiti ako se povredi glavni igrač ekipe. Kako tokom sezone tako i u ovom PO smo videli da to nikako ne mora biti slučaj, a Atlanta je tim koji ima dobro povezane redove.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

Na stranu što mislim da grešiš u proceni, ne znam odakle bias ka tim paušalnim procenama da će ekipe sigurno izgubiti ako se povredi glavni igrač ekipe. Kako tokom sezone tako i u ovom PO smo videli da to nikako ne mora biti slučaj, a Atlanta je tim koji ima dobro povezane redove.

Redove koje vežu roviti Jang i Bogdan.

 

Oslanjam se na iskustvo gledanja plej ofova. Teško je bez glavnog igrača.

 

Ovaj plej of je drugačiji od svih, ali opet malo koja ekipa je igrala sjajno i bez TOP2 igrača ako ne uključujemo Kliperse.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Redove Atlante veže trener, ne Trae ili Bogi individualno. Iako, naravno da verovatno jesu najbitniji šrafovi, tj. Trae sigurno da jeste. Da, biće teško ali ne i nemoguće dobiti Milvoki, pogotovo kod kuće. Ima Atlanta dosta igrača koji mogu "iskočiti" kad je potrebno, u tom smislu Milvoki bi recimo bio mnogo više hendikepiran bez Janisa nego što je Atlanta sada.

Edited by DameTime
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam malo out of the loop, ali da probam da rezimiram.

Billups je pre četvrt veka nekog silovao, al je to plaćeno za ćutanje. (nadam se da silovanje ne zastareva, ianal).

Dame rekao javno da bi Billups-a za trenera.

Billups izabran za trenera Blazers-a.

Retardi fenovi napusavali Dame-a zbog toga.

Priča se da Dame hoće sad iz Blazers-a.

Apropo Billups-a, sve najgore i brz otkaz. Platio si ćutanje, postoji valjda neka karma.

Apropo Dame-a, beži u picku materinu od Olshey-a. Ne može 10 sezona days ti složiti kršten roster, [emoji809] ovi retardi što su osuli drvlje i kamenje po njemu.

Apropo uinija, podrška druže. Falio si.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Koja postava Atlante na terenu, ali ne predaju se. 😄  Izgleda će Bogdan guliti ozbiljnu minutažu noćas.

 

Edit: Kažem ja, Galinari je džoker Atlante...

 

Edit 2: Bez Janga, odbrana je mnogo utegnutija i više igrača kreira. Bogdan-Okungvu kombinacija odlično funkcioniše. 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...