Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 hours ago, Barkley#34 said:

Švajcarsku???

 

 Hehe 😄 

 

 Situacija je zanimljiva. Ovde sam se prijavio u #Suns bandwagon i nemam nista protiv ljudi, sklopili su opasan tim i prevazisli sva ocekivanja, pa jebeni Pejn igra kao prime Rasel Vestbruk, Crowder igra ozbiljan PO basket, Kal je takodje solidan do odlican, Cam Johnson je svakako dobar 3PTS trpac i ima solidne fizikalije, dok su CP3, Booker i Ayton iznadprosecne all star klase, gde Ejton cak pokazuje najozbiljniju konstantnost i unistavanje rivala , Booker je kao novi Kobe Bryant, objasnjava midrange i taj nacin trpanja, dok su mi i trojka i ulaz na zavidnom nivou, CP je floor-general koji drzi sve pod kontrolom i dozira se ---> kad jos tu dodas likove koji mogu da ubace nesto vatre -> Sharke, Etaun Mur, KreG....... Finixu se pise dobro

 

 

   Atlanta -> Rodjeni brat mog buduceg kuma je stavio 100$ na ATL na kvotu 200 i dobitak mu je 20k$, mom kumari je obecano 5k$ a ono je meni obecao 100$. pa kao lozimo se

 

 Za Kee i Giannisa navijam onako istinski, a u Clippersima je Lue.

 

  Cepanja imam braco moja (i ti sestro #DameTime) -> CEPANJA

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, John Dies at the End said:

Jos jedan udarac za LAL i planove za povratak titule "sledece sezone(TM):

 

 

 

 

:wink2:

 

 

kad' smo kod Lejkersa, meni je i  sama ideja dovodjenja Russ-a  suluda  ( citam ovih dana)  .

sta nam rade...

 

5 hours ago, AgroLaki said:

Kad ce Kingsi nekad da zabodu prvog pika, dosta vise Minesota, Klivlenda i Filadelfija. Dobili su prvog pika '89 a pre toga 1960. 

Kako su raspali Kingsi dobili tek 9. pika. 

 

Nadam se da Marvin Bagli Treći (put bog pomaze), gleda kako su igrali Luka, Deandrija i Tre ovog plejofa, pa da isto tako zasija u sezoni 2024/2025 kad se Sijetl Kingsi plasiraju u PO. 

ovo sam ja neki dan razmisljao. dokle ce ovi bezveznjaci kao filadelfija, finiks, klivlend da biraju prvi i satro grade ekipe tako sto obitavaju u besmislu godinama??? kad cemo mi da dobijemo prvog pika? ja se ne secam da su lejkersi birali sa prve pozicije . strasno sta se radi kako bi se nekako uzdigli ovi vasar timovi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, HAMMER said:

 

 

ovo sam ja neki dan razmisljao. dokle ce ovi bezveznjaci kao filadelfija, finiks, klivlend da biraju prvi i satro grade ekipe tako sto obitavaju u besmislu godinama??? kad cemo mi da dobijemo prvog pika? ja se ne secam da su lejkersi birali sa prve pozicije . strasno sta se radi kako bi se nekako uzdigli ovi vasar timovi.

 

Pa pazi, vi ste makar imali 3 druga pika, sad sto ste birali Diandjela i Lonzija, a nemate vise ni Ingrama, jbg. Makar ste uzeli jednu titulu jer ste doveli ADa za njih. Vi ste big market tim, mozete i bez pikova na nabudzite tim, ali prvi pik mora malo da sara i slabijim marketima.

Ok, pojeo je Vlada govno jer je imao Luku pred nosem, ali opet, u poslednjih 30 godina SAC je imao 5 puta top 5 pikove, a samo 2 puta top 3 pika. Sa druge strane, Minesota je u 5 godina imala 2 puta prvog pika, Filadelfija je imala Simonsa i Fulca, Klivlend je samo od 2000. godine imao Dzejmsa, Kajrija, Beneta i Viginsa. 

Mogao je SAC bolje sa Demarkusom, mozda da je Vlada gradio tim oko njega, i da su posle uzeli Luku, ali brale, mnogo je manje prostora za gresku imao SAC od ovih gore timova.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Budha said:

Šta ne može da se poredi?

 

Pa sta moze da se poredi sa covekom od 210 cm koji ima raspon ruku kao kondor i pri tom je jedan od najboljih sutera ikada u ligi? 

 

3/4 lige ne moze uopste da mu zasmeta na skok sutu...

 

Jordanov sut u odnosu na njega deluje kao MKG.

 

Mislim da se ''gifted'' odnosilo na to, sto naravno ne znaci da ni da je blizu MJ overall...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Stvarno je nekad bilo dosta lakše gotiviti Sunse na ovom forumu, maltene ih je čovjek morao simpatisati i stajati im u odbranu od depresivnog @SFa...sad ih mrko pogledaš, odmah te dvojica drže, treći te bije...

[emoji14]

Samo jako bratjo, ako Bogi ne izađe sa istoka, a vi izađete sa zapada, pišite me za vagon.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Shonewizard said:

Stvarno je nekad bilo dosta lakše gotiviti Sunse na ovom forumu, maltene ih je čovjek morao simpatisati i stajati im u odbranu od depresivnog @SFa...sad ih mrko pogledaš, odmah te dvojica drže, treći te bije...

emoji14.png

Samo jako bratjo, ako Bogi ne izađe sa istoka, a vi izađete sa zapada, pišite me za vagon.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 

 

Udarila im ova vrućina u glavu definitivno. To nervozno, to ujeda. 

Makar bi oni kao Arizonćani to trebalo lakše da podnose.

Link to comment
Share on other sites

Bogami se Trejo ne šali, i pored slabe pomoći od saigrača Atlantiđani vode. On je vrlo netipičan igrač, nije lak za čuvanje ni najboljim defanzivcima. Hawksi su najprijatnije iznenađenje plej-ofa, ali čini se da mogu i više od toga... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ovo što radi Trae je skoro pa neviđeno! :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail:

Protiv File je definitivno bilo znatno teže, jer su Simmons i Thybulle osim što su sjajni fizikalci i vrlo dugački - ovdje takvih defanzivaca na njemu nema.

Me'š čini Jastrebovi favoriti za prolaz. :s_d:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...