Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 minutes ago, delgado said:

 

Sve je King lepo rekao - kratak ofsizn i mnoge krupne zveerke su se polomile kao vise nego ikad do sada.....

 

  Ja sam mislio da ce se i Kevin na kraju skrsiti od umora i svega, na kraju ispade dobro sve -> obojica idu na Olimpijadu da predstavljaju nasu zemlju

Živjela naša socijalistička federativna republika Amerika! Smrt fašizmu, sloboda narodu!

Edited by Betolingar Misdongard
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

moram priznati da mi je malo bljuc kako se navijaci sunsa trigeruju na konstataciju o povredama osakacenom PO

 

2 propustene utakmice paula = 2 propustene utakmice leonarda + 4 murraya + 2,5 davisa

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Sekta klasična. Nadam se barem da se Janis neće polomiti do finala i da će ih nalupati Baksi.

I onda opet se vračamo na priču o tome da se tu stalno čeka da nas netko nalupa a taj 'netko' nikako da dođe. Narativ kao da je Phoenix zlostavljao ligu godinama pa se svima zamjerio a ono i nama zasjalo sunce nakon 10 godina mraka . pa di će vam duša :classic_sad:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bodo said:

I onda opet se vračamo na priču o tome da se tu stalno čeka da nas netko nalupa a taj 'netko' nikako da dođe. Narativ kao da je Phoenix zlostavljao ligu godinama pa se svima zamjerio a ono i nama zasjalo sunce nakon 10 godina mraka . pa di će vam duša :classic_sad:

Uživajte braćo napaćena. Samo ne znam što se bunite i skačete i onda kad neko vas(Sanse) ne pominje.

Edited by Betolingar Misdongard
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

> obojica (I Kevin i Harden ) idu na Olimpijadu da predstavljaju nasu zemlju

Švajcarsku???

 

1 hour ago, Betolingar Misdongard said:

Nadam se barem da se Janis neće polomiti do finala i da će ih nalupati Hoksi:classic_sleep:

 

47 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Uživajte braćo napaćena. Samo ne znam što se bunite i skačete i onda kad neko vas(Sanse) ne pominje.

Možda baš zato. :05:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...