Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

27 minutes ago, Devil In My Pants said:

Govorim o tome sto je Ajton povukao Zubca, cist faul u napadu...😊

 

Promaklo ti je da je prvo Zubac njega vukao za dres. Nisi ti nista dobro video, samo ono sto tebi odgovara..

 

NBA newbie :default_coffee:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ta'veren said:

 

Promaklo ti je da je prvo Zubac njega vukao za dres. Nisi ti nista dobro video, samo ono sto tebi odgovara..

 

NBA newbie :default_coffee:

Ovaj pocetnik kad je gledao i pratio NBA, da ne idem na tu temu. To sto pises na ovoj temi ne znaci da si pokupio svu pamet. Lik ga vuce dva metra sa sobom i nabada na blok Bukera...Inac navijam u ovoj seriji za Sanse.. Ovo ako nije faul  u napadu ja ne znam sta je onda. 

 

Mogao bi za pocetak pravila da naucis pa onda da prozivas druge :))

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LordOfTerror said:

Bridges moze da se pojavi samo ako odu na +20 pa krene sve da upada onda se on aktivira sa nekim cutovima i pogodi po koji ovaj odvratan polomljeni sut.

 

Uzasno koristan sistemski igrac ali nedojeban skroz i streaky do bola, podseca me na Harrison Barnesa iz onih ranih radova u Warriorsima...

 

 

 

Ovo vec nije istina. Uzorak sa prethodnog meca. Bez Bridgesa bi bio izgubljen game 1. 

 

1:02-1:52. 

 

 

13 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ovaj pocetnik kad je gledao i pratio NBA, da ne idem na tu temu. To sto pises na ovoj temi ne znaci da si pokupio svu pamet. Lik ga vuce dva metra sa sobom i nabada na blok Bukera...Inac navijam u ovoj seriji za Sanse.. Ovo ako nije faul  u napadu ja ne znam sta je onda. 

 

Mogao bi za pocetak pravila da naucis pa onda da prozivas druge :))

 

Opet selektivno gledas, nisi video ko je prvi povukao i da je Zubac njega isto drzao. Znaci trebao je da se svira obostrani faul?:default_coffee:

 

Nema veze kada je krenulo da se gleda, pises kao newbie.:default_coffee:

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ta'veren said:

 

Ovo vec nije istina. Uzorak sa prethodnog meca. Bez Bridgesa bi bio izgubljen game 1. 

 

1:02-1:52. 

 

 

 

Opet selektivno gledas, nisi video ko je prvi povukao i da je Zubac njega isto drzao. Znaci trebao je da se svira obostrani faul?:default_coffee:

 

Nema veze kada je krenulo da se gleda, pises kao newbie.:default_coffee:

 

 

Priznajem da nisam video,  evo objasni mi ti kao old school :-))

Od 45sekunde do 47 sekunde ga vukao za dres do bloka...skolski primer faula na sve to sudija ima idealan pregled, za mene je ovo neverovatno mada i ne cudi.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Devil In My Pants said:

Priznajem da nisam video,  evo objasni mi ti kao old school :-))

Od 45sekunde do 47 sekunde ga vukao za dres do bloka...skolski primer faula na sve to sudija ima idealan pregled, za mene je ovo neverovatno mada i ne cudi.

To se svira samo partizanu. PO basketball, 0.9 do kraja budi muško i izdrži malo povlačenja. Bravo za Sanse. 

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, DameTime said:

😉

 

E sad moram da te upozorim da Klipani kreću da igraju na 0:2... ali svakako CP3 će biti tu na vreme (nadam se) da ovo fino privedete kraju. 😄 

Pa nisu Sunsi gubili glavu glavu na 1:2 protiv LAL i naredni 4. meč u Staplesu i skoro već prežaljeni. tako da čisto sumnjam da razmišljaju kako je ovo već riješeno. Ali nekako mi teško povjerovati da neće bar jednu uzeti u LA. A i ovakvi porazi bukvalno u zadnjoj sekundi se psihološki odraze na ekipu. Jedni se mentalno dignu a drugi padnu. No hajde da vidimo mogu li Klipani i po treći put uzastopno nadoknaditi zaostatak od 2:0

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, bodo said:

Pa nisu Sunsi gubili glavu glavu na 1:2 protiv LAL i naredni 4. meč u Staplesu i skoro već prežaljeni. tako da čisto sumnjam da razmišljaju kako je ovo već riješeno. Ali nekako mi teško povjerovati da neće bar jednu uzeti u LA. A i ovakvi porazi bukvalno u zadnjoj sekundi se psihološki odraze na ekipu. Jedni se mentalno dignu a drugi padnu. No hajde da vidimo mogu li Klipani i po treći put uzastopno nadoknaditi zaostatak od 2:0

Polako, nije rečeno ništa protiv Sansa. Evo mašem belom zastavicom. 😄

 

Prvo, gde sam ja nagovestila da će Finiks izgubiti glavu pri ovom vođstvu? Rekla sam da Klipersi kreću da igraju tek na 0:2, dakle moj komentar se odnosio na to da će oni sigurno igrati bolje od ovoga, nevezano ko je na suprotnoj strani. Drugo, to što si napisao bi mnogo više smisla imalo da pričamo o Klipersima od prošle sezone, ali više ta priča o psihološkom pritisku ne pije toliko vode - već u dve serije su se vraćali iz 0:2 i dobijali. Tako da samo lagano.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

The Cam Payne game. Sledeću rešava ETwaun Moore. Sunsi su našli neki mojo i sad već počinjem da verujem da mogu da odu do kraja. Booker igra kao besan pas, nisam očekivao da ima toliko vatre u sebi, sinoć samo što nije pregoreo. Fali tu stari namazanko Paul da se ovo uvede u neke mirnije vode, bolji su bili Sunsi celu veče i zamalo da prospu sve. Vrhunski pas Crowdera kod onog inbounda za Pumu.

 

Beverleya i Morrisa bi trebalo zakonski razdvojiti, previše ljomberizma na jednom mestu. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...