Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Interesantno je da su Clippersi ubacili 20 trojki , znači 7 više od Paul less Sunsa (21 poen više) i opet nisu uspjeli pobjedit. I zaista jesu procentualno  najbolji u tom segmentu ne i po uzetim šutevima za tri ali su zato Sunsi  more versatile po pitanju postizanja poena i na druge načine a naročito su bolji u tranziciji.

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Terens Man je otkrice sezone za Kliperse, imaju ga jos dve sezone na smesnom ugovoru. Taj decko je dobio bas malo prostora protiv Sansa u G1 iako je imao trojke 3/3. 

 

Ja i dalje ne verujem kako igra Redzi Dzekson, korisniji od Sredera u plej ofu milion puta. Ima super brojeve sa odigranih 14 utakmica. 17 ppg, FG51%, 3.1/7.4 trojke, tj 42%...veoma efikasan igrac. Kako ce ovo leto da zabode masan ugovor.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Alex_Serbia said:

Nadam se da ce Bogi vise doprineti u ECF. Znam da ga zeza koleno, ali oni promasaji za 3 u sedmoj su zaista skandalozni.

Kao što se i komentarisalo tokom utakmice, jednostavno je prespor i predugo se namešta za šut (upravo zbog tog kolena), čuvar ga na vreme zatvori. Najpametnije je da ima restrikcije u minutaži za G1, dok vide sa kojom taktikom će Baksi izaći, pa nek za to vreme gleda da bude što korisniji (odbrana, poludistanca). 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

Nadam se da ce Bogi vise doprineti u ECF. Znam da ga zeza koleno, ali oni promasaji za 3 u sedmoj su zaista skandalozni.

 

Ma to mu je najvise od kolena, kao Hardena sto je zezalo u prvoj utakmici. Ako ne moze da se oporavi kako treba, vise ce da steti timu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Referent said:

Bruce Bowen on ESPN San Antonio 1250 AM/94.5 FM:

"I know Pop very well and I assure you they would trade anyone on the Spurs roster for Ben Simmons"

 

Odakle tom prokletom smradu hrabrost da bilo sta izjavljuje bilo kojim povodom... Gnjida usljiva...

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...