Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Strogo statistički gledano Bucksi su defanzivno gledano najbolja ekipa u play-offu a za njima slijede Sunsi. Ali Atlanta ima itekako firepowera da ako ništa ono barem zapapri malo ovu seriju. Možda su Bucksi i veliki favoriti tu ali i Atlanta je pokazala da može igrati lijep i smislen basket. Ne bih imao ništa protiv finala Sunsi i Hawksi. Tu ne bi falilo asistencija i trojki i ulaza. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Džukačka je ova Embiidova izjava, ali je džukački i sve što je Simons radio tokom serije. Međutim, prljav veš se drži u svlačionici, ne istresa se pred svet pogotovo jer znamo da Embiid ovom izjavom zapravo pere samog sebe od odgovornosti. Njegove izgubljene lopte, flopovanje, silovanje u prvom poluvremenu svih 7 utakmica iako zna da će verovatno da crkne do kraja, umesto da dozira snagu - sve je to jednako doprinelo porazu ekipe kao Simonsovo skrivanje u napadu. E sad, ako Embiid kao nesumnjivo prvi igrač tog tima nema autoriteta da našamara Simonsa u svlačionici na poluvremenu, ili između utakmica, onda ne treba ni da laje niz vetar na ovaj način.

 

Nego drugo mene zanima, uporediti Simonsa i Janisa, omraženi Janis je za Bena izmislio i šut i košarku. Sličnih fizikalija, Greak freak je verovatno koje kilo teži, sličnih mana i prednosti u igri, ali se razlikuju u mentalitetu: Janis konstantno radi na sebi dok je ovaj zreo za psihoterapeuta. Mislim da bi mu sportski psiholog pomogao.

Potpisujem sve ovdje. I zaista moram jednostavno da napisem koliko mi je drago da su samoprozvani DPOY i MVP ispali iz trke.
Kao sto je DameTime napisala...prljave stvari ostavljas i rjesavas u svlacionici. Ovo pranje pred publikom je tako papanski nacin...jos mi je antipaticniji JE poslije ovoga.
Atlanti prosto odgovara underdog pozicija i do sada su bili otpisani u svakom duelu. Sad ce biti jako tesko, ali ne nemoguce.
Bilo bi fino Feniks-Atlanta u finalu. 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Atlanta ne da nije bila otpisana protiv Knicksa nego su bili blatantni favorit u toj seriji. Sa Sixersima već druga priča i svaka im čast uprkos meltdownu Sixersa.

Dobro, pretjerao sam da su bili bas otpisani. Ali ipak je veliki broj ljudi dao prednost NYK.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, cabke said:

Potpisujem sve ovdje. I zaista moram jednostavno da napisem koliko mi je drago da su samoprozvani DPOY i MVP ispali iz trke.
Kao sto je DameTime napisala...prljave stvari ostavljas i rjesavas u svlacionici. Ovo pranje pred publikom je tako papanski nacin...jos mi je antipaticniji JE poslije ovoga.
Atlanti prosto odgovara underdog pozicija i do sada su bili otpisani u svakom duelu. Sad ce biti jako tesko, ali ne nemoguce.
Bilo bi fino Feniks-Atlanta u finalu. 🙂

Prvljave stvari ostavljas u svalcionici 1 put. 

 

Kada se desava 3 godine ne da bih ga bacio pod kamion nego bih postavio ultimatum menadzmentu da ne zelim vise da vidim tog blavora na pocetku trening kampa...

Link to comment
Share on other sites

Iz postovanja prema mom omiljenom kosarkasu svih vremena, navijam da Sansi uzmu prsten, uprkos tome sto izuzetno ne simpatisem Pola.

 

Sir Charles je do sada najveca legenda Sansa u istoriji fransize, a Sunca su meni u maldosti zbog toga uvek bila (dalek, ali) drugi omiljeni NBA tim.

 

Jedino da nekim cudom Atlanta prodje u veliko finale, onda bih mozda vise simpatisao njih, zbog uloge autsajdera i Bogija.

 

Ali svakako navijam da obriju Klipane i Jelene na suvo.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Alex_Serbia said:

Iz postovanja prema mom omiljenom kosarkasu svih vremena, navijam da Sansi uzmu prsten, uprkos tome sto izuzetno ne simpatisem Pola.

 

Sir Charles je do sada najveca legenda Sansa u istoriji fransize, a Sunca su meni u maldosti zbog toga uvek bila (dalek, ali) drugi omiljeni NBA tim.

 

Jedino da nekim cudom Atlanta prodje u veliko finale, onda bih mozda vise simpatisao njih, zbog uloge autsajdera i Bogija.

 

Ali svakako navijam da obriju Klipane i Jelene na suvo.

Onda moram navijati za Buckse (iako jako,jako teška srca skoro pa nemoguće) da nas bude sto više koji će navijati za Sunse u potencijalnom finalu, sve opet po uslovom da Sunsi prođu LAC 🙂

Link to comment
Share on other sites

Simons je dosta elegantniji, tehnički potkovaniji i sa većim bbiq od Janisa.

Njegov problem je glava, on nema volje ni da eksploatiše očigledne fizičke prednosti, a da ne pričam o napretku u šutu.

Njega će sad hteti neka ekipa u rebildu da bi imala prisustvo zvezde zbog publike dok rebild traje ili neka granična po ekipa da ih dovuče do doigravanja jer je regularci dosta bolji jer su odbrane opuštenije i dopušta se više tranzicije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Milos 3.14 said:

Njega će sad hteti neka ekipa u rebildu da bi imala prisustvo zvezde zbog publike dok rebild traje ili neka granična po ekipa da ih dovuče do doigravanja jer je regularci dosta bolji jer su odbrane opuštenije i dopušta se više tranzicije

 

trejdovati ga za fultza :shake:

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

I koja je korist od toga što je Simons elegantniji, potkovaniji i sa većim BBIQ-om od Janisa? Mada i taj BBIQ je upitan, čovek je noćas 20x dodao saigračima u potpuno sumanutim situacijama. Ako je to proigravanje i plejmejking, ok. Uzela bih Janisa uvek pre Simonsa, iako je i meni inicijalno ovaj drugi simpatičniji, jer se čovek ne plaši. Janis zna da šutira loše, svestan je da bacanja ne izvodi kako treba, ali je vidljiv konstantan napredak. Vidi se da radi na sebi u off sezoni i na tom šutu, ok baci kamena s ramena tri puta ali ga to neće sprečiti da šutne četvrti put i pogodi.

 

Sve mi je više nejasan hejt prema igračima koji "nisu elegantni" nauštrb ovih elegantnijih, a koji igraju jednako loše. Ne treba mi jbn balerina već koristan igrač koji ima herca da rešava i koji igra sa voljom i željom.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Miki28 said:

@delgado sta je ovo brate moj?

 

 

 

Bez obzira sto je Skip jebe Kinga za show on je dobar, duhovit lik, harizmitacan i dosta dobro poznaje NBA i realan je -> za njega je King second goat.

 

 

6 hours ago, Miki28 said:

Sad bez zajebancije, dje je bio tokom sezone da prica nego prica kad su Lejkersi ispali? Ili pricaj kad je vrijeme ili nemoj uopste. Nema potrebe za tim.

 

Jel ga ko cerao puskom da igra ko klinja sve one minute na pocetku sezone? Ne sjecam se tacno kad je bilo ali negdje kraj januara, pocetak februara je batica odigrao 3 vezana meca sa 40+ minuta protiv Detroita i 2x Okc. Cemu to? Jurcao MVP umesto da mu se ogranici minutaza na 30 minuta max. Nije ni cudo da se skrsio kad je bilo najpotrebnije. 

 

Daj brate ne brukaj se, pa ovaj tvoj polomljen sve vreme, a i dok je bio zdrav nista spec nije igrao za njegove standarde, bili smo #2 i borili se za no1 seed overall lige dok je King bio zdrav, poceo da pali masinu i jbg skrsi se... I nista to ne bi imalo uticaj jer se vratio spreman, da se ovaj tvoj nije polomio protiv Sunsa (vidmo kako guraju) u situaciji gde smo imali 2-1 i egal na svom terenu u G4. Stvarno nemoj se vise zajebavati, ceni kinga sto je tu, ovaj tvoj je samo ispomoc... 

 

 

I da, Janis je jedini koji je do 27me godine uspeo da ostvari nesto sto bi ga jedne godine moglo svrstati u top igrace, do svoje 27me ima vec b2b mvp titule (slicno kao King 08/09 i 09/10) i sada ako osvoji svoj prvi prsten, bice to njegov prsten u istim godinama kao Kingov. Ima odlicno poslozen tim, igrace u najboljim godinama jos neko vreme dok ostatak lige trpi razne promene, sklapa se... Nije nerealno da decko do kraja karijere dodje do 2-3 prstena i onda ce bez sumnje za mene biti bolji igrac od npr Kawhija i Duranta. Jer ima vec sad vise MVP trofeja nego njih dvojica zajedno, mladji je i ima bolju situaciju da ih prestigne legasijem 🙂

 

Nemojte porediti smecara Simmonsa sa njim, i ulaz je ogroman skill i niko jebeno nema taj ulaz kao King, Djanis je tu najblizi ... A tu se daje mnostvo poena, jebes sve asiste i skokove ovog sveta kad Simmons i sa kobajagi dobrim ulazim ne moze cesto da bude dvocifren.

 

#TEAM_GIANNIS

 

updateovacu avatar uskoro.

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

POzzz svima, vidim da se mnogi od vas zlopate sa stream-ovima i resio sam da malo pomognem.

ovako, imam privatne IPTV liste koje bih delio free stalnim clanovima ovog foruma i istinskim ljubiteljima sporta. Ide WImbldon, u toku je EU prvenstvo u fudbalu i NBA, posle ide OI, znaci bice zaista puno sporta za gledanje ove godine. U pitanju su MAC adrese sa URL adresom portala. Znaci potreban je player koji podrzava gledanje preko MAC adrese. Nije nista komplikovano, u par koraka sve se svodi , tj da se ubace ove dve stavke u player.

 

Potrebno je imati neki uredjaj koji podrzava neki od mnogobrojnih playera sa gledanjem preko MAC-a. Recimo android TV-ovi, android BOX-ovi. LG i samsung televizori imaju neke svoje playere ali koliko znam tu je potrebno minimalno ulaganje, tj da se kupi taj player, a to kosta 5-6EUR lifetime sto je smesno. Mogu se gledati ove liste i na windows-u preko sfvip playera...

U pitanju su kingbox liste koje nisu toliko jeftine kada se kupuju legalno, ali ja sam uz pomoc  kolege sa jednog tehnickog foruma uspeo da za nas sa vox-a obezbedim 20-tak tih listi. Molio bih one koji nemaju uslova da prate sport usled nedostatka neke placene televizije da mi se obrate, svako ce dobijati po 2 liste tako da ako jedna ne radi radice ova druga. Kingbox lista ima sve moguce svetske sportske kanale. Ima NBA pass, TNT.... ima i informativne, filmske dokumentarne, ako se ne varam u pitanju je nekih 4-5000 kanala.

Saljite na PP poruke kome treba, naravno prednost imaju forumasi dsa dugim stazom i brojem postova. Pomagacu koliko mogu ko s ene snadje oko ubacivanja, ponavljam potrebno je imati neki uredjaj koji podrzava gledanje ovih MAC lista.

Edited by Helmet
  • Like 9
  • Love 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

I MJ i Bron su svoje prve titule osvojili sa po 28. godina, ima vremena za Janisa, sada je svakako u veoma dobroj poziciji da uzme titulu sa 27. godina.

 

Sto se tice Lavina za Simonsa, on je svakako mnogo bolji izbor, nego CJ. Dosta efikasniji i plus je mladji cak i od Embida.

 

Ben Simons ima vise snage da povuce ekipu u plej of od Zeka. Simons-Vucko bi sigurno isli u plej of, dok za Lavin i Vucko i ne tako bas. 

 

Kome je bitan plasman u plej of taj ce juriti Simonsa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, threepwood said:

 

Ne bih preziveo to

 

nije nemoguce ako bullsi dobiju signal od lavinea da ne zeli produziti ugovor i/ili ako on sazna da postoji interesovanje sixersa za njega. nije lud da igra sa vucevicem kada moze sa embiidom.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...