Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 hours ago, drperce said:

Ko se smejao za trejd Simons-Harden?

Ne mogu da se setim da iko na forumu gotivi kamenjarka, a imamo cak i ljubitelje Stefana Sinoveca

Ja gotivim Bena, covek ima svoju funkciju sto ce pokazati u Blazersima dogodine.
Ali nije 1)Po igrac 2)dovoljno dobar da bude 2 najbolji igrac u PO ekipi.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ja gotivim Bena, covek ima svoju funkciju sto ce pokazati u Blazersima dogodine.
Ali nije 1)Po igrac 2)dovoljno dobar da bude 2 najbolji igrac u PO ekipi.

Pa da li to vredi 177m na 5 godina? Po meni, uz Gobera, najgori max ugovor u ligi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jang 1 ECF

Ejton 1 WCF

Luka 0 WCF

 

Sta cemo sada?

 

Inace Atlanta ovde staje, Baksi ce u veliko finale. Pustice Dzrua sa lanca na Janga i Tre ce tek imati pravi ispit pred sobom. 

 

Izgleda da je finale Sansi-Baksi sasvim izvesno.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Referent said:

Pretvoriti hale u bolnice, staviti katanac na NBA, huligane u rudnik, oare uložiti u Kolarac.

 

Samo u Srbiji...

Eno i na Euru gadjaju flasama golmane, to mora da su neki nasi...

Sve bi to Tacerka dovela u red..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Napisao sam da je Atlanti u ovoj fazi puna kapa 2 pobede protiv File, i sad mi je jako drago sto sam omasio, svaka im cast!

Rugobica iako ima 63 kila i najgori je u odbrani ima taj nejebavajuci stav i gladan je pobede svaku tekmu, to je nesto sto se ne moze reci za mnoge mlade zvezde.

 

Posto mi Milvoki deluje kao glavni konkurent za titulu sada, izgleda da ce onaj WOJov shitposting da kosta Bogdana titule, ali i finale konferencije je ogroman uspeh za njega. 

 

Sto s Embiida tice, evo mu je MVP titula sada, ako ga nije sramota. Mada nije sve do njega, prvo svog drugara nek nasutira negde. Blejzeri su jos i delimicno pobednicka ekipa, nek ga trejduju u SAC za Foksa i Hilda, to je taj zbir plata. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Da, jer Simons, Tajbul i Deni Grin (doduse samo u par tekmi) sa Embidom unutra nisu bili pravi ispit.

Dzru je trenutno najbolji defanzivni bek i ima defanzivu u malom prstu, plus je samo 6 cm visi od Janga. Takodje i celokupna ekipa Milvoki igra bolju odbranu od Filadelfije. Janis i Bruk su bolji kao help defenderi od Embida, tako da Jang i da prodje prvi red odbrane, ceka ga bedem ispod kosa. Ben Simons nije bio pravi matchup za Janga zbog visine, 26 cm uopste nije malo, pa ga je malo zato i cuvao, plus sto je njegova glavna osobina odbrana na perimetru. Simons pokazuje dosta bolje karakteristike protiv visokih igraca. Matis je super, ali je jos uvek zelen, plus sto nije mnogo ni igrao i kada igra, tu nije Tre Jang, bar sto se tice poslednjih utakmica, lose je rotirao to sve Dok Rivers.

Edited by Drakaris
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gotivim i poštujem Janga jer sa jednakim žarom ulazi u svaku utakmicu, ima veliku glad i želju za pobedom i ne boji se nikoga i ničega. Kao na primer noćas negde u 4/4 vodi loptu, Simons ga brani i umalo izgubi loptu, ali opet krene da dribla, levo desno, prođe i nekako umuva loptu u koš. Njegova srčanost se takođe videla kad je u G6 Embiid krenuo na Kolinsa, Trae uskače da gura Embiida iako je ovaj više nego duplo teži od njega, nema problem da uleti u frku zbog saigrača. Ne kažu džabe da se otrov drži u malim bočicama. 😄 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka čast Treju i Atlanti ali uz dužno poštovanje realno oni nisu kalibar ekipe koja bi trebala da igra finale konferencije. Dakle, ovo je imho pre svega poraz Sixersa i možda do sada najjači udarac za njih sa PO realnošću jer ovde nije bilo dileme niti izgovora, bili su debeli favorit protiv Hawksa. Na kraju ispade da nisu mogli da nadomeste nedostatak jednog Danny Greena. Simmons mora da dobije tretman koji zaslužuje jer ako ti je max igrač beskoristan u PO, za šta ti onda treba? Embiidovi problemi sa kondicijom su već opevani, nekakav blagi progres postoji ali i dalje je užasan na tom polju. Ako ništa, jasno je da je on ipak igračina i stub ekipe, kakav god karakter bio. Poraz od Hawksa koji i sami imaju probleme sa povredama i još su imali jednu sasvim prosečnu partiju Younga je zaista sramota za Sixerse i Riversa.

 

Iako i Bucksi imaju svojih felera, mislim da će pregaziti Atlantu vrlo lako sad kad su skinuli Duranta i Netse nekako. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

Svaka čast Treju i Atlanti ali uz dužno poštovanje realno oni nisu kalibar ekipe koja bi trebala da igra finale konferencije. Dakle, ovo je imho pre svega poraz Sixersa i možda do sada najjači udarac za njih sa PO realnošću jer ovde nije bilo dileme niti izgovora, bili su debeli favorit protiv Hawksa. Na kraju ispade da nisu mogli da nadomeste nedostatak jednog Danny Greena. Simmons mora da dobije tretman koji zaslužuje jer ako ti je max igrač beskoristan u PO, za šta ti onda treba? Embiidovi problemi sa kondicijom su već opevani, nekakav blagi progres postoji ali i dalje je užasan na tom polju. Ako ništa, jasno je da je on ipak igračina i stub ekipe, kakav god karakter bio. Poraz od Hawksa koji i sami imaju probleme sa povredama i još su imali jednu sasvim prosečnu partiju Younga je zaista sramota za Sixerse i Riversa.

 

Iako i Bucksi imaju svojih felera, mislim da će pregaziti Atlantu vrlo lako sad kad su skinuli Duranta i Netse nekako. 

Kojom logikom su Siksersi sa Simonsom bez šuta i kilavim Embiidom uopšte bili favorit protiv Atlante? Osim što smo mi smatrali da imaju neku granitnu odbranu.

 

Kalibar ekipe koja treba da igra ECF je ona koja ga osvoji na terenu, a to je Atlanta. Što su Embiid-Simons kilav duo a Rivars prevara od trenera, to ne treba da umanji značaj Atlantinog podviga, pogotovo što je 100% timski, a Filadelfija je tokom regularnog dela bila plasirana bolje što znači da jesu imali neki kvalitet.

 

Ja sve vreme smatram da Baksi uzimaju prsten, ali otpisivati ponovo ATL unapred nakon svega ovoga nije pametno.

Edited by DameTime
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...