Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Kao da su Netsi nešto bolji. Bukvalno igraju s dva igrača manje: Joe ''useless'' Harris i Brada ''injured'' Harden. Zapravo su treneri najgori dio ovog plej-ofa, čast izuzecima. Jednostavno zvijezde su iznad njih i kad je lova i kad je marketing u pitanju, otuda toliko nelogičnosti, čudnih odluka, nestabilne igre, ogromnih preokreta itd... Jbg. superstarovi moraju da igraju bez obzira na sve! :thumbdown:

Edited by Ječmendo
Link to comment
Share on other sites

Tesko je Hardena gledati ovako rovitog. Prespor, ali zato makar ciglari. Joe takodje totalni kanal.
 
Srecom po Netse, KD je jebeni vanzemaljac. Ovako ni MJ ne bi mogao da vuce Bulse sam.
Bolje da orodju Netsi jer bar imaju kosarke u rukama. Meni je Milwoki jedna od najantipaticnijih ekipa ikada. Sa Netsima je spektakl u finalu zagarantovan. Bas me zanima recimo duel Simons Durent.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Barkley#34 said:

Je l' to važi i za Filu od pre neko veče? :classic_biggrin:

 

Hawksi nijesu stigli do +37 za poluvrijeme, već samo do +29 (sa -26 do +3), tako da Fila možda ima šanse. :s_d: Šalim se, ali generalno je igra s povećanim pace-om i pretežnom orijentacijom na šut za tri, koji je iz razloga čiste fizike mnogo nepouzdaniji, tj. sa većom standardnom devijacijom, postala super nestabilna - preokreti koji su nekad u bitnim i tvrdim utakmicama bili nemogući ipak se dešavaju. Da li je to budućnost košarke ili slučajnost vidjećemo... Ja i dalje mislim da šampionski tim ne može da ''ispuši'' 30 razlike za poluvrijeme ni pod kakvim okolnostima. Ipak ne isključujem mogućnost da me ovaj plej-of demantuje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dade Holidej vaznu trojku, 3/18 iz igre sa njom 😄 

Nepostojeci faul mu sad sviran na Durantu, poklon 2 bacanja

 

edit - auuu kakva userka Hardena od tablu. Malo sudije, malo individualni kvalitet i na pragu su pobede

 

Edited by delgado
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...