Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Idemo u G7, rastaviše ih Spida i Klarkson.

 

Sad sam pogledao statistiku, opet je Filadelfija čoukovala tvrdo u 4/4, samo 4 koša (4-18) iz igre. Ovog puta nije niko uskočio da pomogne Jangu kako bi ukrali pobedu, tako da ni kriv ni dužan, Dok ima šansu da popravi svoju statistiku u sedmim utakmicama.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da se Klipani mogu vratiti u mec. Nije bas mala razlika 72-50, a Klipersi povredom Kavaja i nemaju bas veliko napadacko naoruzanje.

 

3 polufinalne serije u 7 meceva, dok odmorni CP3 trlja ruke, mozda nece morati nijednu da propusti u WCF.

Link to comment
Share on other sites

Pretjeruješ, isto možeš onda reći i za Jokića, tj. njegovu defanzivu protiv Sunsa. Zajebana je ovo košarka za visoke momke. Nijesam znao da ovo Reggie ima u sebi, o Mannu ne vrijedi trošiti riječi. Nevjerovatno drugo poluvrijeme Klipana! 

Edited by Ječmendo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Ječmendo said:

Pretjeruješ, isto možeš onda reći i za Jokića, tj. njegovu defanzivu protiv Sunsa. Zajebana je ovo košarka za visoke momke. Nijesam znao da ovo Reggie ima u sebi, o Mannu ne vrijedi trošiti riječi. Nevjerovatno drugo poluvrijeme Klipana! 

Kakav li je to DPOY koji u eliminacionoj utakmici primi 80+ poena u drugom poluvremenu. Ovoliko ni Jokic ne bi primio. Ajde sto je bio inferioran u odbrani, nego sto je apsolutno beskoristan u napadu, bacanje ne zna da ubode, range ne postoji. Miljama je on iza Ejtona napadacki, koji ce svoj potencijal u narednim sezonama tek pokazati i to ne u regularnoj sezoni, vec u plej ofu!!!

 

Cestitke Klipersima i fanovima, ako uopste i ima simpatizera te fransize na ovom forumu. Prvo finale konferencije za 50 sezona, konacno su docekali. Terens Man je bio neverovatan, on je covek odluke i on je dobio seriju sa dobrom podrskom u vidu Dzeksona i Dzordza, a kasnije i veoma dobrom rolom Beverlija. Sticem utisak da bolje igraju kada su autsajderi, a cini mi se i da se na neki nacin Polu Dzordzu skida taj pritisak uspeha, izostancima Kavaja, pa daje odmah i bolje partije. U svakom slucaju, moje je misljenje, igrao Pol, ne igrao, Finiks je veliki favorit u WCF.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Clippersi igraju lepše kao tim bez Leonard-a. Za razliku od Drakarisa, ne mislim da je to zato što je "prevara od igrača" :lol_2: - zna se kakav je opak igrač Kawhi. Ali, mislim da Paul i Leonard nisu uopšte kompatibilni igrači - obojica su ball-dominant. 

 

Što se tiče Gobert-a, užasna utakmica. Baš su ga eksploatalisali, izvana a i iznenađujuće unutra. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ayton je bar upotrebljiv u napadu i bolji je u odbrani perimetra od Goberta. Svaka ozbiljnija ekipa je sposobna da izvuce Goberta napolje i da ga napravi minus igracem. Zdrav Denver sa Jokicem je to uradio prosle godine, LAC ponovo sada. Isto ce se desiti i svaki sledeci put u playoffu. Jazz bi imao sansu ovde da je Snyder imao muda da DPOY igraca ostavi na klupi.

Link to comment
Share on other sites

ja sam i prognozirao i priželjkivao pobjedu Clippersa. bez obzira što sa njima imamo 1:2 u RS a sa Jazzom 3:0 zadrzavamo HCA i to je jako važno ne i presudno naravno u trenutnom razvoju situacije. mislim čak da smo i blagi favoriti i da su Monty i njegov tim pomočnika dobro izanalizirali protivnika i da će adekvatno tome znati dobro postaviti Game plan i ne dopustiti si ovo što su Jazzeri učinili sebi.   

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Silvanus said:

Делгадо и Сектор имају право да славе пролазак Клипана.

Они су овде једини хвалили Лу-а.

Naravno, vjerujem da je ponosan na finale Sunsi-Klipani. 2 fransize za koje navija

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drakaris said:

Ne verujem da se Klipani mogu vratiti u mec. Nije bas mala razlika 72-50, a Klipersi povredom Kavaja i nemaju bas veliko napadacko naoruzanje.

 

3 polufinalne serije u 7 meceva, dok odmorni CP3 trlja ruke, mozda nece morati nijednu da propusti u WCF.

Znači, probudio sam se negde u ovom trenutku, bacio pogled na rezultate, pa na par postova i vratio se da balavim jastuk, slažući se u sebi sa kolegom. Malopre se budim i vidim čestitke Klipanima. ŠKK?

 

Juta da se samoukine i proda franšizu nekoj najvećoj vukojebini.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...