Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 minutes ago, Miki28 said:

 

 

 

Neverovatno, uspeli su Horforda uvaliti za dobar pik i Kembu Vokera...  Voker nema toliko negativan ugovor, garantujem da ce i njega uvaliti za pikove. Ostalo mu je jos 73/2, sto i nije bas tako mnogo...

 

Drugi pik runde i Braun su nebitni.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, mr clutch said:

@gggggggg mogao bi dati kratak rezime Lowe-ovog podcatsta o Mavsima. Ako ti nije tesko

 

-niko ne gotivi boba previse. od igraca, trenera do strucnog staba. jedino cuban izgleda. inace i njemu istice ugovor sada, pa cemo videti sta ce biti s njim

 

-problemi na relaciji carlisle-doncic. u jednom trenutku doncic pitao jel on vodi tim ili bob. mejri je bio dobar doncicev drugar ali ga carlisle nije previse fermao. carlisle je i pre ovoga bio poznat kao krut i nezgodan tip. 

 

-nedostatak lidera u ekipi

 

-porzingis i njegova uloga i sve sto ide uz njega. losa forma, los matchup protiv upravo clippersa. nepokretnost/povrede. negativan trejd asset. i njegova indeferentnost prema ekipi/fransizi. 

 

-doncic i porzingis se ne gotive

 

-nema pravog, dobrog drugog, treceg igraca u ekipi uprkos dobrim i korisnim role-playerima. 

 

-serija losih draftova i trejdova. richardson, barnes, crowder npr. porzingis na kraju ok trejd, ali upitan ugovor koji je potpisao bez da je zaigrao i minut za mavse. nikakvog injury protectiona nije imao u ugovoru. 

 

-lose fo akvizicije tokom godina...na kraju svega, sve ide preko cubana i odlucuje o stvarima u zavisnosti koliko kome kome u organizaciji. 

 

-diva ponasanje doncica. 

 

-generalna nespremnost da se odgovori doncicevim prebrzim rastom kao igraca. preveliki apetiti odjednom. 

 

to je to otprilike. nesto sam jos sigurno zaboravio. podcast je inace izasao par sati pre nego sto je carlisle otisao, pa je iz te prizme gledano na sve. 

 

 

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Drakaris said:

Neverovatno, uspeli su Horforda uvaliti za dobar pik i Kembu Vokera...  Voker nema toliko negativan ugovor, garantujem da ce i njega uvaliti za pikove. Ostalo mu je jos 73/2, sto i nije bas tako mnogo...

 

Drugi pik runde i Braun su nebitni.

 

s ozirom da su dali mladog i obecavajuceg igraca, browna, za njega, ne bi me cudilo da ga zadrze. ako bude trejdovan, verujem da ce lakersi biti prvi u redu za njega. 

 

bice zanmljivo videti sta ce i boston raditi sa ovim silnim centrima. williams, brown, horford, thompson... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Neverovatno, uspeli su Horforda uvaliti za dobar pik i Kembu Vokera...  Voker nema toliko negativan ugovor, garantujem da ce i njega uvaliti za pikove. Ostalo mu je jos 73/2, sto i nije bas tako mnogo...

 

Drugi pik runde i Braun su nebitni.

 

 

Ispravite me, al zar nije ovaj Brown pokazao neke znake barem solidnih mogućnosti?

 

Znam da je loše suditi po zadnjoj trećini sezone, a u ekipama koje tankuju, al opet.

 

Takođe, apsolutno razumem želju Bostona da se po svaku cenu reše Kembe.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, realno *w said:

 

 

Ispravite me, al zar nije ovaj Brown pokazao neke znake bareom solidnih mogućnosti?

 

Znam da je loše suditi po zadnjoj trećini sezone, a u ekipama koje tankuju, al opet.

 

Takođe, apsolutno razumem želju Bostona da se po svaku cenu reše Kembe.

Dobar je prospekt, ali samo to, da bi on dobio nesto vise i da bi se razvio, potrebna je minutaza, a tek je u Bostonu nece imati pored Horforda i gospodara vremena. Gospodar vremena je recimo pokazao dosta bolji potencijal  u odnosu na Brauna koji ce imati veoma slabu minutazu, kao i visoki pikovi, Okongvu u Atlanti i Bamba u Orlandu. Kada se na vreme ne zaliva biljka, propada.

 

Eo, Gaford dok nije otisao u Vasington, on nije mogao pokazati koliko on ume zapravo biti koristan back up centar i ako dodje do rasprodaje ekipe, Gaford bi mogao biti vrlo pozitivan asset.

 

Ovaj trejd Bostona govori i da su spremni da produze Furnijea na duzi ugovor. On im prekopotreban kao stabilan trojkas i skorer sa klupe.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vasilije bi mogao u Boston, sada im nedostaje neki jeftin, a proveren plej! Sada kada su nagomilali centre, verovatno ce da trejduju TT-a za pleja. Mozda uzmu Kori Dzozefa na expiring contract 12.6 miliona, istresu pik druge runde. Dzozef-Smart-Braun-Tejtum-Horford i Furnije 6th man. Dosta kompatibilnija ekipa za razliku od prosle sezone i sa dosta boljom odbranom.

Link to comment
Share on other sites

Boston čisti cap space. Savrseno razuman trejd za njih. E sad, jbg, oces da uvalis Kembin mamutski ugovor ekipi koja je u ribildu - moras da joj pomognes u istom. Hence, 1st rounder.

 

A OKC sada zvanicno ima prava na sve pikove, na svakom draftu, do kraja postojanja NBA lige.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma Horford je tu nebitan skroz. Uzeo se Brown koji ce biti relevantan zajedno sa TimeLord-om, a s obzirom koliko se ovaj drugi povredjuje, Mo ce imati sasvim dovoljno minuta. Horf ce ja tu mislim biti tek treci centar, ali imace i on minuta iz istog razloga kao Brown. Tako da to vidim kao ok trejd. TT ce time leteti najverovatnije i to nece biti neki gubitak. 

 

Sad se samo molim da ne daju Furnijeu neku bolestinu od ugovora jer cemo se time zakopati. 

 

Drugo ne znam koliko ce Smart moci kao prvi plej, a ne vidim ni koga bismo mogli da dovedemo. Neki Micic i jos neki pristojan plej, pa da se vrte. 

 

Doduse da sam GM, sad bi mi Calisle bio top priority. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

 

 

Ispravite me, al zar nije ovaj Brown pokazao neke znake barem solidnih mogućnosti?

 

 

 Ima manji range od Janisa i Simmonsa zajedno i ruke od kamena. Mozda bude solidan backup za koju godinu.

Link to comment
Share on other sites

Mislim na cirkus da 10 ljudi iz njegovog okruženja daje potpuno različite izjave na ovu temu, traže se različiti izgovori umesto da se kaže istina. Jer je to, kao što kažeš, njegovo pravo. Ne znam čemu onda skrivanje. I te kako postoje objektivni razlozi za prozivanje, ali pošto ovo nije baš topic za to, neću širiti priču u tom pravcu. 😄

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...