Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Ja stvarno ne znam po kojem osnovu iko ziv vidi ove Buckse kao nekog kontendera ispred ekipa poput Sunsa ili Utaha. Ovo sto igraju je smijesno, nekakva divlja igra sa milion suteva bez ikakvog smisla. Na Giannisov desetoboj ne vrijedi rijeci trositi. 

Ako su u finalu automatski su kontederi. E sad da li će ekipa koja izađe sa zapada biti favorit zavisi ko i protiv koga.

Kako sad stvari stoje nije isključeno da 3 od 4 polufinala odu u G7

Link to comment
Share on other sites

Uopšte ne spadam u njegove hejtere, čak se ne bih bunio da osvoje, ali ovo je katastrofa. Nešto treba uraditi po tom pitanju, bukvalno menjati pravila zbog njega.

 

Ono nameštanja zgloba pre nego što uzme loptu - bolest. Sudija treba jednostavno odmah da mu doda loptu i da krene odbrojavanje vremena.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Ja stvarno ne znam po kojem osnovu iko ziv vidi ove Buckse kao nekog kontendera ispred ekipa poput Sunsa ili Utaha. Ovo sto igraju je smijesno, nekakva divlja igra sa milion suteva bez ikakvog smisla. Na Giannisov desetoboj ne vrijedi rijeci trositi. 

 

Bucksi su jako fizikalna ekipa i po tom aspektu malo ko može da im parira u ligi. Imaju 2 all-D defanzivca u petorci, jednog spolja (Holiday) i jednog unutra (Janis) a i ostali u PO rotaciji su im svi redom plus defanzivci osim Forbesa. Janis je još uvek problem celoj ligi, iako stilom tera na povraćanje. Middleton je napadačka all star klasa. Imaju i nešto šutera okolo. Sve u svemu, sasvim dovoljno da završe posao, posebno ako izbace Netse.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Da imaju boljeg trenera, Baksi bi mi u ovom momentu bili prvi kandidat za titulu. Slicno bih mozda rekao i za Filu 🙂

Bukvalno nema favorita, ni za jednu ekipu ne bih mogao da kazem da je bolja od neke druge.

 

Bice interesantno i finale Zapada, pogotovo ako CP3 izadje iz protokola.

Link to comment
Share on other sites

Ma koliko ne podnosim Doca i tvrdim da je izvikan. 

 

Njima su problemi isti kao i prethodnih godina - javoli Simmons koji ne sluzi nicemu kad se lomi i Embid koji se spusti na kolona da ne umre zbog ocajnog fitnesa.

 

Ajde kao Embid je i povredjen ali generalno je miljama daleko od toga da izdominira 3-4 serije u svom ritmu.

 

Naravno i Harriss po ko zna koji kup dokazuje koliko jaje, ne zato sto igra ocajno nego sto kad stane Embid kao prva opcija nikad ne moze da ti povuce malo u tim trenucima...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Malo mi je smešno što se pitamo da li su neke ekipe kontenderi samo zato što se nama eto ne dopada košarka koju igraju. @Chaos Is Meje lepo objasnio, odbrana je ključ Milvokija, i s obzirom na redovan lament nad nepostojanjem odbrane u ligi, čudo ne navijaju svi za Bakse... Aha, Janis. Meni su oni uvek bili simpatični (sem Budenholzera koji ekipu konstantno vuče nazad), Janis ima užasno ružan stil igre ali ima ga i Lebron, a ako ću da budem realna mom oku prija možda 5 košarkaša u ligi a takmiči ih se 600-700. Tako da je to argument samo za neke naše lične preferencije, ne i kvalitet igrača. Ono što cenim kod Janisa je što konstantno radi na sebi i napreduje, ali kada su u pitanju šut za tri i slobodna bacanja, ja se bojim da on i ne može mnogo bolje od ovoga... 

 

Bruklin mi je daleko odvratnija ekipa od Milvokija, sve i da lepršaju sva trojica po terenu u triangle offense. Milvoki u 7. 😛

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, realno *w said:

Uopšte ne spadam u njegove hejtere, čak se ne bih bunio da osvoje, ali ovo je katastrofa. Nešto treba uraditi po tom pitanju, bukvalno menjati pravila zbog njega.

 

Ono nameštanja zgloba pre nego što uzme loptu - bolest. Sudija treba jednostavno odmah da mu doda loptu i da krene odbrojavanje vremena.

 

verovatno ce biti price o tome u offsezoni, kao sto ce biti i o ovim suterima koji uskacu u defanzivca koji je bajtovao na fejk. liga je tu javno isprozivala younga i hardena.

 

2 hours ago, LordOfTerror said:

 

Njima su problemi isti kao i prethodnih godina - javoli Simmons koji ne sluzi nicemu kad se lomi i Embid koji se spusti na kolona da ne umre zbog ocajnog fitnesa.

 

Ajde kao Embid je i povredjen ali generalno je miljama daleko od toga da izdominira 3-4 serije u svom ritmu.

 

 

jedan od razloga zasto je embiid skoro uvek mrtav na kraju utakmica je simmons koji kao da ne postoji u napadu kada nema loptu i kada ne forsira bar malo. juce sam procitao podatak da je u poslednjih sest cetvrtina imao pet suta na kos. covek poceo kao kosarkas koji odbija da sutira trojke i stigao dotle da uopste ne uzima bilo kakav sut.

 

 

2 hours ago, Manu said:

Sto neko rece, kako ocekivati od Janisa da bolje sutira bacanja kad bi mu na treningu trebalo 4 sata da ih sutne 100 komada

 

poslusaj poslednji podcast lowea o dallasu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, delgado said:

Jebes ovaj Finix i ljigavca CP3, prelazim u Coach Lue / LAC bandwagon. Kawhi se sjebo i ako osvoje PG osvaja svoj prvi prsten i MVP Finals, Kawhi nema nikakve zasluge za taj prsten, primice ga, al ono nema veze... A Tajron je zasluzio svima da se dokaze ko je i sta je

Sto bi Kawhi rekao they are two different people za Lua i Doca, ne da su different nego jedan je dokazani luzer i prosipac, a jedan pobednik i preokretac!!!

 

  Updateovacu avatar uskoro!

 

c66bWny.png

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Veliki yikes za Mavse.

 

Cim kvalitetan trener popur Karlajla odustaje od treniranja Luke Doncica, znaci da tu nesto opasno smrdi unutar organizacije. Solidan meltdown.

 

izgleda da tamo svi zele baciti pod bus nekoga. pomalo komicna situacija a doncic krece lebronovim stopama. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Harden je u rasulu, vidi se da nije skroz fit zbog povrede. Durent bi morao da ponovi jos jedno epsko vece da bi Bruklin prosao dalje. 

 

Za Finiks bi bilo vrlo idealno kada bi Juta izjednacila i tako dobili jos koji dan vise za Krisa Pola...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...