Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Just now, Luchifer89 said:

Bil mi ponovo objasnio zašto se to Randle iscimo zbog pobede Atlante?

Kontaš da mu je baš krivo što ga je Trejo izbacio, iako će zajedno bitke biti pod USA zastavom na OI?

Ne znam ni ko je taj Randle ni otkud on u prici 😁

Ne pratis na chasu.

Link to comment
Share on other sites

Pa bilo je 26 razlike, rekoh zašto da se mučim... ali sam zaboravila na Embiidovo standardno izduvavanje u 4/4 i Simonsovo bežanje od lopte u napadu. 😁

 

Sad krenuh da napišem pohvale za Wayoff P-a koji je ipak postao Playoff P, ja ga baš ne volim, ali fenomenalna partija noćas. Terens Man opasan prospekt.

Link to comment
Share on other sites

Kakav Doc Rivers specijal  :Hail::Hail::Hail:

 

Zaspao sam poluvremenu misleci da je stvarno gotovo ikao su polegli jaje i u onom drugom mecu na slican nacin.

 

Krenuo WayOff u misiju iskupljenja.

 

Sto vise prolazi vreme stvarno cu poceti da cenim Lua, obrni okreni na kraju serije covek ima uvek najboji moguci game plan i rotacije. I juce ih je stavio u poziciju da uspeju naravno poklopile su kockcie da PG, Morris i Djakson odigraju ovakve partije ali to je valjda poenta svega....

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Lu je potcenjen trener, prvenstveno jer ima takve zvezde kakve ima - Kavaj je maltene autističan tip, u svom svetu, PG ima problem u glavi da nestane kad je bitno; to je specifičan sklop glavnih igrača u timu. Pride je radio sa Lebronom, što mu maltene svi uzimaju kao minus jer misle da automatski nema pojma. Mnogo je bolje uklopio igrače nego Rivers, kog evo imamo priliku da gledamo kako upropaštava i Filadelfiju. 

 

Ja bih istakla koliko uspeh je Atlanta napravila, i koliki uspeh bi bio da sada izbace Filu iz plej ofa. Ubedljivo najveći iskorak u odnosu na prošlu sezonu. Janga su okružili pravim saigračima koji mu odgovaraju tako da se i on razvija jer je veliki potencijal. Prvo svi potpisi u off season su bili on point - dooobro su se isprsili da popune roster, onda trener otpušten u pravom trenutku da se spasi sezona i na njegovo mesto doveden Mekmilan. Čak se i trejd Ronda za Lu Vilijamsa ispostavio kao pun pogodak, jer su drugi igrači dobili više prostora u kreaciji igre. Ovo je čist primer koliko napreduje ekipa čija se uprava ne boji da povuče radikalnije poteze, plati više i sl. Višestruko im se isplatilo i tek će.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

E4DSwzLWEAcX-dj?format=jpg&name=900x900

 

osim curryja i embiida niko od sixersa nije dao kos iz igre u drugom poluvremenu. zaista cheke za anale. ben simmons je sramota i ne mogu ni ja vise da ga branim. bicu izuzetno iznenadjen ako ga morey ne trejduje do februara. lou williams +31 :cigar:

 

 

onda jazz izgubio od clippersa. opet, ni to nisam ocekivao na polvuremenu kada sam otisao na spavanje. dali su 10 trojki u prvoj cetvrtini, 15 u prvom poluvremenu i nisu pobedili. jeste da fali conley a rekao bih da ce faliti i za ostatak serije ali ovo je bas veliki debakl jazza. vidim da se gobert opet proslavio kao dpoy. evo tog luea kojeg ste pljuvali pre par dana. covek je pat riley za budenholzera i riversa. mnogo mnogo mnogo mi je drago zbog georgea. nadam se da ce nastaviti ovako bez obzira na rezultat na kraju. bas su postali uzasno iritantni njegovi hejteri.

ipak i dalje ocekujem da prodje utah. inace, bilo bi zanimljivo da ako bi prosli clippersi, sunsi bi opet igrali protiv ekipe kojem je jedan od dva igraca out za seriju.

 

 

bilo bi interesantno kada bi young i ayton stigli do finala konferencija pre nego sto bi doncic dobio jednu playoff seriju.

 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LordOfTerror said:

Kakav Doc Rivers specijal  :Hail::Hail::Hail:

 

Zaspao sam poluvremenu misleci da je stvarno gotovo ikao su polegli jaje i u onom drugom mecu na slican nacin

 

Ista stvar i kod mene. Znaci uopste se nisam nadao pobedi Atlante sinoc.

 

Kakav je igrac Jang, prva malo ozbiljnija ekipa i on je na korak da igra WCF. Ostavice taj decko veoma veliki trag u NBA.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bistru vodu mutim said:

 

Koliko se očekuje da će Leonard biti out?

 

jos se ne zna da li je pokidao ligamente ili samo istegao ili ostetio ili kako se vec kaze. verovatnije je ovo drugo, ali opet najverovatnije propusta ostatak playoffa. bilo bi samoubistvo da ga koriste cak i ako stignu do nekog velikog finala.

  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

 

jos se ne zna da li je pokidao ligamente ili samo istegao ili ostetio ili kako se vec kaze. verovatnije je ovo drugo, ali opet najverovatnije propusta ostatak playoffa. bilo bi samoubistvo da ga koriste cak i ako stignu do nekog velikog finala.

 

Ne sumnjam da ce igrati i na jednoj nozi u tom slucaju. On se steka samo kad nije zapelo.

 

Na Zapadu bukvalno nijedna preostala ekipa vise nije kompletna. I to sve povrede/izostanci po jednog od dva najvaznija igraca svakog tima.

 

Cp3 mi je najveca misterija. Sta se desilo, kako? Na koliko dugo? Ako je nesto sam tu zasrao, u momentumu koji PHO ima, u njegovim godinama, pri najvecoj prilici njegove karijere...onda stvarno nemam reci.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...