Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

harden i haris šutirali jedan od petnaest trojke, znači da protivnik iskoristi samo pola od tih napada, daje petnaestak koševa, i sve je to durant pokrpio, naskakao se i sve protiv vremena koje je otkucavalo, ajte molim vas...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sta reci za KD-a sto vec nije receno, nemam sta da dodam.

 

Ono sto bih sa druge strane istakao je da se u ovoj seriji vidi koliko znaci domaci teren i publika. Dva potpuno razlicita kriterijuma se pustaju u Milvokiju i Bruklinu i za sad mi deluje da ovo ide u 7 meceva i da tu prolaze Netsi, a ubedjen sam da bi ishod bio drugaciji da je obrnut HCA. Durant nek se spremi za jos jedno prebijanje u g6.

Link to comment
Share on other sites

Sad sam odgledao snimak i vracao neke KDove suteve, koja je ono sportska elegancija, milina gledati.

Harden 1-10 u sutu, ali opet igrao 46 minuta, tako da ili je zalecen a nije zagrejao ruku, ili su bas bas rizikovali da se lepo sjebe. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Baksi su najgluplja ekipa koju sam skoro gledao, na celu sa trenerom. Prosecan ABA trener bi bolje spremio utakmicu.

 

Imali su pokaznu vezbu pre nedelju-dve sta raditi kada se protivnicki tim kocka sa rovitim superstarom (Phoenix i AD) i umesto da iskoriste sto je Harden na jednoj nozi i igra 46 jebenih minuta, oni jok.

 

Najjaci momenat utakmice - dva minuta pre kraja, Janis napada Hardena, Harden mase saigracima da se ne udvaja Janis, a Janisa to inspirise da uzme fejdavej preko copavog i istrosenog Hardena i naravno izciglari kao da hoce Vavilon da sagradi.

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Nema reči za ono što je KD sinoć uradio, Tucker mu je sve vreme u dresu i u kontaktu, a ovaj opet trpa kako stigne. Bio je i Janis u nekim posedima na njemu, čak i mučeni Tanasis koji makar ima fizikalije i motor. Ne vredi. Videla se sinoć dobro razlika između KD-a i KD-a made in China (Middleton), taman razlika između superstara i all stara. Janis je odigrao korektno, uz standardne boljke, nemogućnost da u clutchu doprinese i ovnovsko zaletanje i laktanje, dobro su ga čitali za charge. Treba pomenuti svakako i Jeff Greena sa šuterskom partijom sezone, nadoknadio je cigle Hardena i Harrisa.

 

Daleko je ova serija od rešene, osim ako ne vidimo pravog Hardena u game 6.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast Durantu, rekoh jos protiv Bostona da mi deluje kao da je u drugoj stratostosferi u odnosu na Lebrona i ostale. 

 

Jos bolji je nakon povrede iz prostog razloga sto je popravio ball handling jer je imao toliko vremena da radi na tako nekim ''sitnicama'', ALI

 

Ovakav bes gledajuci ovaj Milvoki nisam osecao jos od one serije Majami-Oklahoma kada je Brooks odbijao da izbaci Perkinsa i pustao da ga Bosh trpa iznova i iznova.

 

Cak i ne navijam za Milvoki ali jednostavno je strasno iritantno koliko iovako limitirana ekipa ima dodatno bukagije oko nogu koje postavlja onaj blavor sa govnetom u gacama na klupi.

 

1) Krenuo je Tuckerom na Durantu, dalo je rezultata u utakmicama kod kod kuce. Kada vidis da ne ide zasto izbegava da stavi Janisa na maltene jedinu sigurnu napadacku opciju protvinika???

 

2) Smanjiti minutazu Reptilomongoloidu Lopezu, drzanjem njega na terenu otprilike maksimalizuje ucinke Grffina i Greena koji kampuju na trojci i izvlace ga iz reketa, pri ih jos i napune kao budaletine.

 

3) Kada bi zaigrali taj small ball samo prebace Janisa na Duranta, Holiday ostaje strikno na Hardenu i Tuckera koristi kao centra na Griffinu/Greenu.

 

4) Kamo srece da mu se bacac koplja izmori cuvajuci Duranta, valjda mu ne bi ostalo snage da kreira i ispaljuje trojke i duge dvojke, kada ce prihvatiti da jednostavno lik nije Lebron,Kawhi,Durant???? 

 

Nije taj kalibar niti ce ikad biti ali verovatno moze biti bolji prasinar od sve trojice zajedno, neka ih barem anulira kao defanzivac a u napadu je dovoljno na strpa efektivnih 15-20 poena iz tranzicije i guranja oko oburca...

 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Green23 said:

Ali da sisica Janis jedan napad ne uzme da čuva Durenta, makar i kada se lomila utakmica

 

Ali ovo je staro pitanje, nije samo do Janisa. Još kao klinac sam pitao neke iskusnije NBA fanove - zašto taj i taj ne čuva tog i tog, između sebe te najveće zvezde i to nikad niko nije znao da odgovori.

 

Ako postoji promil šanse da se izbegnu, tako će i biti.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, realno *w said:

 

Ali ovo je staro pitanje, nije samo do Janisa. Još kao klinac sam pitao neke iskusnije NBA fanove - zašto taj i taj ne čuva tog i tog, između sebe te najveće zvezde i to nikad niko nije znao da odgovori.

 

Ako postoji promil šanse da se izbegnu, tako će i biti.

Meni je to okej, ali kada je 2:2 u seriji, i lomi se rezultat na kraju, i jedan igrač vas userava ceo meč, a ti si kao najbolji defanzivac u ligi, ili među najboljima, i ti čuvaš jebenog Šemeta. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LordOfTerror said:

Cak i ne navijam za Milvoki ali jednostavno je strasno iritantno koliko iovako limitirana ekipa ima dodatno bukagije oko nogu koje postavlja onaj blavor sa govnetom u gacama na klupi.

:lol_2::lol_2::lol_2::Hail:

5 minutes ago, Miki28 said:

Jel realno ovo?

 

 

Dobro je da su sweep-ovali. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Green23 said:

Meni je to okej, ali kada je 2:2 u seriji, i lomi se rezultat na kraju, i jedan igrač vas userava ceo meč, a ti si kao najbolji defanzivac u ligi, ili među najboljima, i ti čuvaš jebenog Šemeta. 

 

Ma nije ok. Imaš životinju kao što je Janis, a KD kojem ako nešto fali u odnosu na period pre povrede je upravo brzina. 

 

Ne mogu da zamislim boljeg čuvara za KDa. 

 

Pa i nek ispašta napad Janisa, eto rešiće se ostatak Milvokija vs ostatak Bruklina i to sa rovitim Hardenom i bez Irviga...  Al džabe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

Ali ovo je staro pitanje, nije samo do Janisa. Još kao klinac sam pitao neke iskusnije NBA fanove - zašto taj i taj ne čuva tog i tog, između sebe te najveće zvezde i to nikad niko nije znao da odgovori.

 

Ako postoji promil šanse da se izbegnu, tako će i biti.

Ovo je fora koja se ustalila u regularnoj sezoni.

 

Da bi mogli da ispune svoje kvote brojki, lakse je kad nekom Takeru svirnu i fantomski faul ako zatreba. Ovako bi Durant i lupam Kawhi imali po 3 faula u 1/4.

 

Sad sto su neke budale to prenele i na PO to je svojesvsan skandal.

 

Kapiram i da malo stedis par meceva Lebrona,Kawhia,Duranta jer ti treba da isporuce u napadu ali ovog Balvana koji ionako ne moze da pogodi nista...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...