Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

On 1/1/2021 at 1:22 AM, SteveFrancis#3 said:

Sto se mene tice, da pozelim da nam se u novoj godini pridruzi ovde jos neka forumasica, da nam zoe nije sama.  

 

Vama, bagri koja redovno zalazi po bespucima ovog foruma naravno sve najbolje. Ne bih zaboravio ni sve koji su nas iz bilo kog razloga do sad napustili, gde god da su, neka im je srecna Nova, a mi svi ovde zajedno napred, u nove anksioznosti i depresije!

 

 

Dobrodoslica, prizvao sam te...

  • Thanks 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Dobrodoslica, prizvao sam te...

 

Haha razmišljala sam i ja da li da bude nova godina - nova ja i da se registrujem, ali ipak nisam jer se ne uklapam lako. Dosta sam oštra pa sam iskreno malo zazirala. 😅  Ali sad sam bezopasna jer su moji favoriti ili ispali ili su pred ispadanjem. 😂

 

Hvala na dobrodošlici svakako. ☺️  Nadajmo se da će biti više devojaka u budućnosti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, gggggggg said:

alright, kome je dosadno pa je napravio novi profil cisto da se zajebava

Meni, logično. 😁 Šalu na stranu, da odmah raščistimo da vas niko sa topica ne zajebava. Bar ne sa ovog profila, je l'. 😁

 

Uvek je dobro napisati nepopularna mišljenja kad si negde nov, jer onda svi znaju na čemu su sa tobom. A ja nisam rekla i u kom smislu gotivim Janisa...

Link to comment
Share on other sites

Uvek me iznova iznenadi koliko se ne može imati poverenja u ovu ekipu Klipersa. S druge strane, Klarkson baš ume da klepi...

 

Edit: Juta fino prangija, mislim da su već ispalili bar 15 trojki.

 

 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gggggggg said:

alright, kome je dosadno pa je napravio novi profil cisto da se zajebava

Razmilsljao sam i ja da napravim neki profil da pitam Malkolma i Kostu da objasne pojam decenije.

 

Ili da mi nick bude Stivenka Frensis i gotivim Finiks.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kavaj i PG imaju nešto zajedničko - obojici se na osnovu regularnog dela zaboravlja ko su i šta su u plej ofu. Međutim, PG je noćas bome rešio da zaigra. Tako da trebalo bi da dobiju ovo Klipersi + nije razlika u kvalitetu rostera baš tolika da bude laganih 3:0.

Link to comment
Share on other sites

Koliko low IQ košarke u posljednjem minutu. Prvo Donovan nepotrebno uzima šut sa 10 metara preko ruke, zatim PG uz mogućnost igre do isteka vremena ispaljuje i promašuje trojku na 12 sekundi do kraja, a onda Beverley pravi faul na pola terena 6 sekundi do kraja, iako su u bonusu. :ajme: Malo koncentracije i mentalne prisutnosti na meču ne bi falilo... :s_d:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...