Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, LordOfTerror said:

Inace ako Lillard gleda ovu seriju nadam se da moze da shvati da je mnogo bitnije malo vise liderstva i odbrane nego pokazivanja na sat i neka kvazi herojstva zadnjih par minuta...

objasnice mu lebron sledece godine. nece morati da lupa glavu i razmislja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Drakaris said:

Otpada i sledeca Denverova sezona, koji igrac je igrac kada se vratio posle ACL-a odmah bio na istom nivou. Trebace dosta sezona za tako nesto

 

KD?

 

Osim ako nisam pobrkao povrede.

9 minutes ago, Miki28 said:

Sta moze Portland da ponudi za Lebrona?

 

Buduceg Hall of Famera, iz iste generacije

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

KD?

 

Osim ako nisam pobrkao povrede.

On je imao povredu Ahilove tetive koja se smatra i tezom povredom, ali on je imao i mnogo vise vremena da se oporavi, on se povredio, evo proslo je pune dve godine, ocekivati da Dzamal odmah bude na nivou sledece godine nije realno, plus, to je ipak Durent, najbolji skorer ikada, on ce biti uvek efikasan u napadu, ali se i pored toga moze primetiti da nije ni blizu defanzivac kakav je recimo bio u GS-u.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

JM je skoro celu sezonu igrao povređen. Biće on top this time next year.

Sad je na FO da se napravi dobar tim i da se tokom leta uradi dobar posao. Imaju MVP, imaju pozitivna iskustva igrača koji su dolazili i igrali sa Nikolom, ostaje još "samo" da se Krenke otvori malo. Mi koji gotivimo Arsenal znamo šta to znači...

Edited by Milos 3.14
Typo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

durant uopste ne igra losu odbranu niti mnogo losiji iz doba dubsa. inace cesto su ga ovih dana uporedjivali sa jordanom i pricali kako je najbolji napadac sa jordanom u poslednjih xx godina. pa me to navelo da zamislim koliko bi jordan tek sada bio efikasan u ovo doba strebera™ i analitike. verovatno nesto kao leonard ali jos jednu klasu iznad.

 

zivo me zanima na sta ce liciti bucksi veceras. ocekujem dve pobede ali da vidimo da li ce biti nekih promena ili ce nastaviti po starome i ubaciti vise poena i poboljsati odbranu taman toliko da se dobiju utakmice.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Milos 3.14 said:

JM je skoro celu sezonu igrao povređen. Biće on top this time next year.

Sad je na FO da se napravi dobar tim i da se tokom leta uradi dobar posao. Imaju MVP, imaju pozitivna iskustva igrača koji su dolazili i igrali sa Nikolom, ostaje još "samo" da se Krenke otvori malo. Mi koji gotivimo Arsenal znamo šta to znači...

Baš sam o tome pričao sa burazerom danas. Pustili Granta, Plumlee-a, i Craig-a a nisu doveli adekvatna pojačanja. Razumem da Granta nisu mogli da zadrže pošto je hteo da bude glavni, ali Craig-a su pustili ubud zašta. Pa sam mu spomenuo da je Krenke vlasnik Arsenala i kako nije trošio na pojačanja i veće plate dugi niz godina.

 

Al ajde, mogli ste i gore. Bar niste Tottenham :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Milos 3.14 said:

JM je skoro celu sezonu igrao povređen. Biće on top this time next year.

Sad je na FO da se napravi dobar tim i da se tokom leta uradi dobar posao. Imaju MVP, imaju pozitivna iskustva igrača koji su dolazili i igrali sa Nikolom, ostaje još "samo" da se Krenke otvori malo. Mi koji gotivimo Arsenal znamo šta to znači...

 

Meni su najjace ovo price da preko leta odrade dobar posao???

 

Koji posao bokte kad su dali 300 miliona Murrayu, Jokicu i ceka se MPJ...

 

Ili ono Milvoki menadzment lupam radi los posao, a to so ovaj balvan kao balrog zauzima 80% salary capa sa mega/ulta/sega super maxom...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gggggggg said:

ne igra uopste rs minute, nego su oba puta bili blowouti pa ne igra kada je vec reseno. 

 

Kako ne igra? 

 

U prvoj utakmici je izasao posle 5-6 minuta, rotacije iz regularne sezone.

 

U drugoj se Budak ''prilagodio'' pa ga je pustio celih 10 minuta u kontinuitetu, ali opet je igrao 18/24 minuta prvo poluvreme...

 

Ne znam kad ce samo prihvatiti da Durant nije njegov nivo, treba da igra 48 minuta i koristi periode kada su Shamet i slicni na terenu da nametne svoju igru...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Postavlja se pitanje koja je realna verzija Murraya. Onaj bubble je suviše mali uzorak, pokazao je njegov jako visok plafon ali ceo ostatak njegove karijere kao i cela ova sezona pre povrede je toplo-hladno sistem. Murray nije all star, fali mu konstanta za tako nešto, pa mi malo glupo tvrditi da bi Nugetlije pregazile sve sa njim. Al da im fali mnogo, naravno.

 

Moguce da je najrealnija varijanta Mareja ova sto je igrala posle Februara, kada se konacno resio povreda sa pocetka sezone i isporucivao 20+ poena, 5+ skokova i 5+ asistencija.

 

Babl Marej je verovatno njegov maksimum, ovo sto je igrao pre povrede je neki granicni all star nivo, sto bi morao da isporucuje konstantno. 

 

Nevezano za Denver, kad je Cam Payne naucio ovako da igra? Ranije je bio predmet sprdnje po ligi, par godina je bio u Kini/g league, a sada izgleda kao legitiman igrac u PO. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LordOfTerror said:

 

Meni su najjace ovo price da preko leta odrade dobar posao???

 

Koji posao bokte kad su dali 300 miliona Murrayu, Jokicu i ceka se MPJ...

 

Ili ono Milvoki menadzment lupam radi los posao, a to so ovaj balvan kao balrog zauzima 80% salary capa sa mega/ulta/sega super maxom...

Pa da odu preko kapa, da vlasnik da pare, da se reše čančara i ostalih šabana.

To se naravno neće desiti jer Krenke...

Bukvalno imaju isti modus operandi kao Arsenal. Razvijaju mlade igrače i furaju neku igru koju ne igra niko drugi na plećima trenera/igrača vizionara

2 hours ago, Darko said:

Baš sam o tome pričao sa burazerom danas. Pustili Granta, Plumlee-a, i Craig-a a nisu doveli adekvatna pojačanja. Razumem da Granta nisu mogli da zadrže pošto je hteo da bude glavni, ali Craig-a su pustili ubud zašta. Pa sam mu spomenuo da je Krenke vlasnik Arsenala i kako nije trošio na pojačanja i veće plate dugi niz godina.

 

Al ajde, mogli ste i gore. Bar niste Tottenham :classic_biggrin:

Nije lepo smejati se tuđoj nesreći 😀😀😀

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...