Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

8 minutes ago, Drakaris said:

Skoro svaka ekipa sada svom najboljem igracu skandira MVP. Kao sto su Klipersi Lenardu, moglo je i jutros da se vidi kako Dzezeri skandiraju Micelu da je MVP.

 

A sto se tice jadnosti, koga briga, oni misle da je i Embid generalno bolji igrac od Jokica. Danas nikoga ne interesuju cinjenice.

Mislis da bi ovo tweetovali da je Lebron, Steph ili KD MVP? Ma vazi.

Boli, i treba da ih boli sto je Jokic MVP. 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Kao neko ko je izuzetno kriticki bio nastrojen prema Jokicu i njegovoj odbrani ja iskreno ne vidim vise da je on minus igrac na tom delu terena cak sta vise, on je fundamentalno odlican. 

 

Sad koliko je tu do samog sistema ili njegovog individualnog napretka ne znam...

 

Sa druge Embid se vodi kao neka defanzivna zver, jeste njegovo prisustvo i blokade fascinantno ali on toliko pliva kad ga napadaju iz p'n'r da je to strasno, cesto je aljkav jer mislim da sve moze da odradi na fizikalije...

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HAMMER said:

dobar je konjojeb, dobar. ali za besmtnost treba da napravi jos jedan korak, muski, nejveci i da istrci u stejplsu u zutom dresu i ureze svoje mesto medju banerima seka, medzika, karima, divca (NOT).

 

To će teško da se desi, mada ovde su dali neke dobre argumente za to  :classic_biggrin:

 

https://www.silverscreenandroll.com/2020/8/15/21369759/vlade-divac-steps-down-kings-lakers-jersey-retirement-retired-kobe-bryant-trade-luka-doncic

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Los Angeles Lakers Balkan

7tSgponcfsohrhed  · 

BREAKING: LeBron James će od sljedeće sezone na dresu nositi broj 6.

Anthony Davis će ipak zadržati broj 3.

 

 

Od bitnijih stvari,, LeBron oblaci 6icu... Hm, zanimljivo. Taman sam mislio da sebi za rodjendan porucim LA #23 da upotpunim kolekciju, ali ipak cu sacekati na 6icu. 

 

PS. GLedam Finix-Denver dokle izdrzim, dok kuvam makarone a posle treba da przim neke cevape TAG LAJF braco

 

Lets go SUNS.

Link to comment
Share on other sites

Koliko srljaju igraci Denvera, ovo je negledljivo...

 

Umesto da Jokicu daju loptu Ejton ima 2 licne Gordon ide cost to cost i baci ciglu, MPJ siluje a 0-4, sve mi se cini da ovo ide na 2-0 i to poprilicno lako.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mr clutch said:

Nzm. Probaj na  sportsurge

fala

6 minutes ago, Oštricom brijača said:

Meni ovo radi odlicno
http://bfstrs.xyz/watch/nba/?sport=basketball

3 puta gori pocetak nego u prvoj, ocajna selekcija suta, ali evo iznudio MVP vec 2 faula Ejtonu u prvih 5 minuta.
Mozda sve bude kontra veceras. 🙂

je li more, kako da odem na home page ovog sajta?
bejashe ovo buffstream nekad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...