Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 hours ago, Green23 said:

Majica je još bolja sa zadnje strane 😁

 

 

 

Steta sto majca moze samo u USA da se kupi.

 

https://teechip.com/hahakila?name=apparel-classic-tshirt-lifestyle-front-187&retailProductCode=638D8F84A2E4F7-D7D210EB1BD1-GS0-TC6-BLK

 

Ipak moze.

 

https://viralstyle.com/samera-saied/michael-malones-shirt#pid=1&cid=230

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, normalno da je razocaran kad je sam sebe ubedio davno da je maltene najbolji igrac lige. 

 

Bas neprijatna persona, fotorobot osobe koju bih izbegavao u svakoj prilici. Ante je uskurcena abominacija kosarke, dok je Embiid nekako paprikas ega, nekakvih licnih frustracija, sitnih kompleksa i potreba da stalno skrece paznju na sebe i generalno se dopadne svima (u formi nekakvog laznog zajebanta i shereta).

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Sedmo MVP priznanje koje nije otislo americkom kosarkasu, peti strani igrac koji je dosao do MVPa, treci Evropljanin koji je dosao do te nagrade i treci osvajac MVP titule koji nije prosao kroz americki koledz sistem ili barem igrao u srednoj skoli. Roknucu se kako sam ovo srocio. Jasno je da ce i Luka kad-tad da upadne u ove liste.

 

Jos jedna zanimljiva stvar, ponovo se desilo da je MVP priznanje zaobislo ''domace'' igrace tri godine zaredom. Prethodni put se desilo u period 05-07, dva puta Nes i jednom Dirk.

Edited by Ta'veren
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meloun je sigurno jedan od najboljih NBA trenera danasnjice jer od usrane fransize napravio jedan od najboljih timova u NBA. Od drugog pika u koga nije verovao bas niko od njegovih ljubitelja danas, sem Melouna, on je podredio ceo tim ''debelom'' Somborcu. Naravno danas tog istog trenera obezvredjuju ti isti i to je problem. Svaka cast Jokicu i Melounu i ako mislim da je Embid bolji igrac i nezaustavljiv. Samo sam misljenja da oba igraca nece dugo trajati, posebno ne Embid jer cim se malo uspore gotovi su.

 

Nisu njih dvojica ni u prvih 10 u ligi, ali slabom konkurencijom na mestu centra prosto dominiraju sto je jako tesko u danasjoj modernoj kosarci gde ce ubrzo centri biti raritet.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni uopste ne izgleda kao da su Sixersi bolja ekipa od Hawksa. Juce je Atlanta izgubila utakmicu jer je primila mnogo poena iz kontre. Curry je tako postigao vecinu trojki, Harris trcao dobro, Simmons delio dobre pasove. Ali u pozicionom napadu manje vise se sve svodi na Embiida i mislim da Hawksima nije problem ni njegovih 40 poena, vec samo da ne daju ovima da trce. Capeli treba neki konopac da ga obavije oko Embiida i da tako proba da ga srusi, ovako je to totalna nemoc.

 

Young je dobro cuvan sinoc, videcemo kako ce se prilagoditi. Njegova mana je da nema previse strpljenja i da ce radije da isforsira neki sut nego da se vrati i ponovo postavi napad.

 

edit - Simmons je sraman lik, da 4 poena i nikome to nije iznenadjenje. Jebes takvog allstara.

Edited by Del Piero
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Devil In My Pants said:

Meloun je sigurno jedan od najboljih NBA trenera danasnjice jer od usrane fransize napravio jedan od najboljih timova u NBA. Od drugog pika u koga nije verovao bas niko od njegovih ljubitelja danas, sem Melouna, on je podredio ceo tim ''debelom'' Somborcu. Naravno danas tog istog trenera obezvredjuju ti isti i to je problem. Svaka cast Jokicu i Melounu i ako mislim da je Embid bolji igrac i nezaustavljiv. Samo sam misljenja da oba igraca nece dugo trajati, posebno ne Embid jer cim se malo uspore gotovi su.

 

Nisu njih dvojica ni u prvih 10 u ligi, ali slabom konkurencijom na mestu centra prosto dominiraju sto je jako tesko u danasjoj modernoj kosarci gde ce ubrzo centri biti raritet.

 

 

 

MV5BOGMyMmFiNzctZWMyMi00NjhlLTk0YmQtMjU4

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Veliki je majstor Jokara, nema sta.

 

Mislim da smo dobili najboljeg ex-Yu kosarkasa svih vremena, jer ovo nisu ostvarili ni Drazen ni Kukoc ni Peja ni Vlada. Drzace Jokic ovi titulu relativno kratko vreme, jer ce u nekom momentu predati stafetu Luki, ali treba imati u vidu da je Luka bio treci pik, dok je Jokic dosao kao apsolutni underdog, a mislim da ce moci duze od Luke da igra na visokom nivou. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Del Piero said:

Meni uopste ne izgleda kao da su Sixersi bolja ekipa od Hawksa. Juce je Atlanta izgubila utakmicu jer je primila mnogo poena iz kontre. Curry je tako postigao vecinu trojki, Harris trcao dobro, Simmons delio dobre pasove. Ali u pozicionom napadu manje vise se sve svodi na Embiida i mislim da Hawksima nije problem ni njegovih 40 poena, vec samo da ne daju ovima da trce. Capeli treba neki konopac da ga obavije oko Embiida i da tako proba da ga srusi, ovako je to totalna nemoc.

 

Young je dobro cuvan sinoc, videcemo kako ce se prilagoditi. Njegova mana je da nema previse strpljenja i da ce radije da isforsira neki sut nego da se vrati i ponovo postavi napad.

 

edit - Simmons je sraman lik, da 4 poena i nikome to nije iznenadjenje. Jebes takvog allstara.

Mnogo su bolja ekipa...sto ce i pokazati.  Mislim da nisi objektivan jer je Atlanta ubacivala ves masine prvi mec...morasmalo sire gledati :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...