Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 minutes ago, Barkley#34 said:

barkley_220_feature.jpg

 

Ovaj dres je čisto savršenstvo. I malo iznad toga.

 

iskreno u kojem god dresu je on igrao mene je oduševljavao ali crna varijanta tog dresa mi je nekako bila najdraža

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bodo said:

U tom dresu sam prvi put ugledao Barkleya 93/94 i on je u stvari najveći razlog zašto sam do dan danas die hard Suns' navijač.

 

prva runda playoffa 93. i sunsi protiv divca i lakersa.

 

everlasting love ever since, s tim sto sam ja vise gotivio kej-dzeja i majerlija.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, stoudemire said:

 

prva runda playoffa 93. i sunsi protiv divca i lakersa.

 

everlasting love ever since, s tim sto sam ja vise gotivio kej-dzeja i majerlija.

Znaš kako kažu there's no accounting for tastes 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/23/2021 at 1:46 AM, Squabbit said:

Bas lagana pobeda.. do poluvremena prava prvenstvena a onda po mod portlanda..

Odbrana ocaj pa 50% za 3 al nece to stalno..
Portera nosu toliko razvlacili u odbrani.. milsap je les, bolje javale da menja jokica

Portland sa 8 igraca i samo jako.. ovo je bas bilo dinge dange
Denver u 6 🙂

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk
 

 

 

s'o bi se reklo this aged well. 🙂

I o5 vs Pho

Den u 6 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, bodo said:

I ja fulao Portland ali i Knickse na koje sam baš ono navijački odigrao. Mislio sam da će Portlandov backcourt biti dovoljno jak za prolaz ali nije. Kapa dole za Denver.

 

I ja sam fulao ta dva, Portland jer me Grof uvjerio (a prethodno mislio na Denver i to baš 4-2 al reko' čovjek je dao dobru analizu a ja ionako ne pratim) a Knickse zbog Đubriva.

Uglavnom, drugi su mi krivi :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ja vise ne mogu da prognoziram, jer sam zaboravio sifru. Morao sam da da izbrisem sve sa history google chrome, sto ukljucuje i sifre, jer sam nosio laptop i zvucnike na zurku, pa da mi neko ne brljavi po mojim internet mestima. :57:

 

 

Bacicu ovde prognoze. 

 

Bruklin ce dobiti seriju i bez Hardena, bice malo teze, ali mislim da ce Netsi dobiti 4:2. Jednostavno oni i bez Hardena imaju opasnu prangijasku ekipu. Ako ne ide Irvinga ili Durenta sut za 3, tu je elitan suter u vidu Dzo Herisa, a i Grifina je veoma lose ostavljati samog na trojci. Sreca za Bruklin, pa Milvoki nema nekog dominantnog centra u reketu, jer Brukova igra se uglavnom sastoji na sirenju igre i sutiranju trojki, pa tako moze i Blejk da dobije gomilu minuta na centarskoj poziciji na racun Bruka i Takera. Milvoki igra sjajnu odbranu, ali tesko je igrati dobru odbranu nad svim igracima koji dobro sutiraju tricu, a ovamo u Milvokiju sem Midltona i rezerviste Forbsa nema stabilnog sutera.

 

Harden nije teze povredjen, ali ako slucajno prigusti, eto njega vrlo uskoro.

 

Evo jednog hot tejka, pod utiskom sinocne veceri, ali mislim da bih i pre toga odigrao navijacki za Hokse. Jang mi je od najmladjih igraca, najuzbudljiviji za gledanje i uzivam u njegovim utakmicama, sada kada je tu i Bogdan u nikad boljoj formi, ne smem ni da pomislim da propustim neku njihovu utakmicu u plej ofu, nakon ispadanja Brona iz plej ofa, ovo je tim za koji navijam. Prognoziram 4:2 za Hokse. Svaka cast Benu na svemu, fizikalijama, jako dobrom pregledu igre, verovatno ce biti i DPOY, ali ako nema sut, to je preveliki problem koji ne mogu eliminisati ni Embidove i Tobajasove najsjajnije partije kao sinoc. Ovo je 2021. godina i ekipa ako zeli neki veci uspeh u plej ofu, ne moze da igra bez spejsinga, pritom je jos i plej koji kvari spejsing, vreme 90-ih je davno proslo vreme, a i statsi kazu da je sinoc imao najslabiji +/- iz startne postave.. Bolje da ubace Matisa, on isto specijalac za odbranu, a makar moze da metne i koju trojku, kao sinoc dve.

 

Finiks dobija 4:1. Necu prognozirati metlu, jer ce Jokic sigurno MVP-ovski da odigra jednu 40+ partiju sa nerealnim procentima.

Sve je tu manje vise jasno, Jokic je i sam rekao da je Ejton jedan od centara koji ga najbolje cuva (Kakvi Goberi, kurci i palci), Buker ce da rastimuje njihovu odbranu i Finiks ima daleekoo ozbiljniju odbranu nego Blejzersi, nece biti otvorenih trojki za razne Riverse. Sansima je sigurno odgovarao koji dan vise da odmore Krisa Pola i zalece sto vise povredu. Sreca njihova, pa im ovo i najlaksi moguci protivnik za drugu rundu, mislim da u vecini utakmica nece moci ni da cede puno CP3.

 

Juta dobija sa 4:3, pod pretpostavkom da ce Konli biti spreman otpocetka. Moje je misljenje da bi prosle sezone isto Juta prosla Kliperse, da su kojim slucajem prosli Nagetse, a bili su dosta blizu. Sada su jaci i za jednog Bojana Bogdanovica, koji ce predstavljati nemali faktor u ovom duelu, plus ekipa dosta uigranija i zasluzeno zauzimaju prvo mesto zapada. Micel je imao dodatnog vremena za ovih 6 dana da se oporavi od povrede koja ga je zadesila i bice dosta odmoran za duel protiv umornih Klipersa koji su klali sa Doncicem u 7 utakmica. Deluje mi da ce Juta od starta da poceti da grize u odbrani, to je njihov najjaci adut, uz napadacku masinu Micela i opasne prangijase iza linije za 3 poena u vidu Konlija, Inglsa i Bojana. Ovde racunam i na wayoff PG, koji ce opet pogadjati tablu iz ugla kada mu se na gacama pojave mrlje braon boje,

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bistru vodu mutim said:

 

I ja sam fulao ta dva, Portland jer me Grof uvjerio (a prethodno mislio na Denver i to baš 4-2 al reko' čovjek je dao dobru analizu a ja ionako ne pratim) a Knickse zbog Đubriva.

Ja za Knickse baš navijam na istoku i gledao sam ih dosta ovu sezonu i mislio sam ali iskreno onako pristrano da mogu dobit ali na kraju moram priznat da su me neugodno iznenadili. A što se tiče Denvera, nisam čitao Grofovu analizu mada vjerujem da je to što je napisao imalo osnove. Kao što rekoh mislio sam da će Portlandov backcourt biti prevaga u odnosu na Denverov bolji frontcourt. Ali na našu žalost nije bio ali nije da nisam dobro rezonirao s obzirom da si ti ipak u zadnji tren promijenio mišljenje.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Manu said:

 

:classic_sad:

LOL

 

Meni je ovo apsolutno ista Mogucuga kao kad se i pojavio u ligi.

 

Fali malo odbrane iz tih ranih radova ali uvek mi je sve to delovalo neodrizivo ofanzivno, deluje mi da je vise procitan nego sto je propao. On i danas pogadja ovu poludistancu i trojke i da se uzmu sutevi iz ove sezone i naprave highlightsi mislim da bi to slicno izgledalo... 

Edited by LordOfTerror
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, LordOfTerror said:

LOL

 

Meni je ovo apsolutno ista Mogucuga kao kad se i pojavio u ligi.

 

Fali malo odbrane iz tih ranih radova ali uvek mi je sve to delovalo neodrizivo ofanzivno, deluje mi da je vise procitan nego sto je propao. On i danas pogadja ovu poludistancu i trojke i da se uzmu sutevi iz ove sezone i naprave highlightsi mislim da bi to slicno izgledalo... 

 

Ta odbrana i lateralne kretnje su ono sto pravi razliku. Porzingis koji uspeva da isprati bekove i koji ima 2.5blk je plus u odbrani, ovaj sadasnji je Bobijev klon.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice trejda Porzingisa, meni Klivlend deluje kao ekipa koja bi se upustila u posao s njim, dajuci im Kevina Lava na manjem ugovoru, ali isto stetnom, ali makar godinu dana kracem , plus neki pikovi. Sexland duo je sazreo i nema vise sta da se ceka, mora da se krece sa pojacanjima ili opet tank mod, ali kako se govori o velikom ugovoru Alena, mislim da nemaju nameru da prolaze opet kroz isto.

 

Golden Stejt je isto jedna od ekipa koja mogla primiti Kristapsa, Razmena Vigins-Porzingis, druga solucija ne postoji sa tim timom.

 

Mozda ce na stolu Dalasa stigne i ponuda u vidu Kembe Vokera. Boston vec neko vreme trazi trejd partnera, a verujem i da bi se dogovorili, ovo mi deluje i najidealniji trejd.

 

Cikago je isto jedna od ekipa koja bi mogla zeleti Kristapsa. Trejd za Vucevica je jasan znak da zele nesto konkretno u narednim sezonama, Porzingis je svakako veliki apgrejd u odnosu na Markanena koji nije zadovoljio svojim nastupima.

 

Sarlot takodje, dosta su pojacali ekipu, ali me uopste ne bi cudilo da i oni pozele Kristapsa u svojim redovima kako bi konacno napali plej of. Rozir u poslednjoj godini ugovora, verujem da bi on bio ukljucen u trejd, nisam siguran da su oni spremni da plate koliko bi on hteo.

 

Mozda Prestija zainteresuje Porzingis i pozeli da mu da sansu i da ga upari sa Kaningemom sa drafta. Ne verujem da ce Oklahoma tankovati jos jednu sezonu. U tom slucaju bi isao niko drugi, nego Al Horford i neki pik u Dalas.

 

Ovo je trenutno 6 klubova gde bih ja mogao da vidim Porzingisa u sledecoj sezoni.

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Manu said:

 

Ta odbrana i lateralne kretnje su ono sto pravi razliku. Porzingis koji uspeva da isprati bekove i koji ima 2.5blk je plus u odbrani, ovaj sadasnji je Bobijev klon.

 

Pa za te latelarne kretnje bih sacekao sledecu sezonu, tek je izgurao jednu relativno zdrav.

 

Ali ono dobio si ga za kusur, sad niko ih nije udarao po usima da mu daju tolike novce za produzenje ugovora....

 

Edit: Obrni okreni mislim da je on daleko od nekog negativnog asseta i da ce im biti kamen spoticanja u buducnosti, ako bas rese da ga trejduju mislim da za pola sezone mogu da ga nasminkaju da izgleda kao avion...

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

Ozbiljno rasturanje u Bruklinu. Netsi opet pozitivno iznenađuju, ako su ovako jaki bez Hardena - čini se da je titula odlučena. Jedino što može bitnije promijeniti stvari je neka nova povreda.

Posebno mi je drago zbog KD-a, ne znam da li je zabilježen ovakav povratak poslije kidanja Ahila? Svakako jedan od nekoliko najboljih ''trpača'' u istoriji ove igre. :Hail::Hail::Hail:

Edited by Ječmendo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...