Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 minutes ago, Luchifer89 said:

Jel se to uvodi i Playoff MIP nagrada, pa aludiraš da bi BB mogao da je dobije?
Nisam deo NBA čaršije jbg, edukuj me malo

Totalno ne pratis 😁

Bilo je nekoliko Bogijevih fanboyeva koji su izjavljivali da je Bogi napravio atomski skok u odnosu na proslu sezonu,pa sam im ja napisao da je coek, manje-vise, gotov sa ozbiljnom kosarkom. Na sta su oni opet poceli pricom o nikada ranije vidjenom napretku, na sta im je Kosta podastro Bogijevu statistiku iz prosle i ove godine,koja je, sem nekih sitnih razlika u procentima,bila gotovo identicna. Onda je Kosta rekao da nije napredak ako ne podigne ppg prosjek barem za 5. Na sta su neki ostali sokirani 😄

Ukratko,sprdam se sa Bogijevim fanboyevima.

Edited by Kosta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Luchifer89 said:

Jel se to uvodi i Playoff MIP nagrada, pa aludiraš da bi BB mogao da je dobije?
Nisam deo NBA čaršije jbg, edukuj me malo

 

daj nemoj ga hraniti vise. 

 

dfs je ladno drugi najbolji igrac dallasa u ovoj seriji

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Totalno ne pratis [emoji16]
Bilo je nekoliko Bogijevih fanboyeva koji su izjavljivali da je Bogi napravio atomski skok u odnosu na proslu sezonu,pa sam im ja napisao da je coek, manje-vise, gotov sa ozbiljnom kosarkom. Na sta su oni opet poceli pricom o nikada ranije vidjenom napretku, na sta im je Kosta podastro Bogijevu statistiku iz prosle i ove godine,koja je, sem nekih sitnih razlika u procentima,bila gotovo identicna. Onda je Kosta rekao da nije napredak ako ne podigne ppg prosjek barem za 5. Na sta su neki ostali sokirani [emoji1]
Ukratko,sprdam se sa Bogijevim fanboyevima.
Hvala na opširnom odgovoru.
Sigurno nije za MIP ali moraš da priznaš da nije isto 15 ppg u playoff Atlanti i 15ppg u mrtvom Sakrementu.
Ako je ona konjina Nick Wright predlagao Chris Paula za MVPa sa 16ppg i 8ast , onda je valjda i 15ppg dovoljno za MIP ukoliko poboljšava igru ekipe
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Luchifer89 said:

Hvala na opširnom odgovoru.
Sigurno nije za MIP ali moraš da priznaš da nije isto 15 ppg u playoff Atlanti i 15ppg u mrtvom Sakrementu.
Ako je ona konjina Nick Wright predlagao Chris Paula za MVPa sa 16ppg i 8ast , onda je valjda i 15ppg dovoljno za MIP ukoliko poboljšava igru ekipe

Ne mozes biti MIP ako imas istu statistiku kao prosle godine,i to jos u slabijoj konferenciji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Porzingis sa svojih tri metra najbolje da stoji na pola terena. :classic_blink:

 

Da Luka ima kvalitetnu ekipu imao bi i bolju selekciju poteza i manje grešaka. Ume da nervira povremeno, ali se brzo setim koliki je majstor.

 

Još i sreće sa odbicima imaju Klipani.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Luchifer89 said:
11 minutes ago, Kosta said:
Ne mozes biti MIP ako imas istu statistiku kao prosle godine,i to jos u slabijoj konferenciji.

Naravno da ne možeš biti MIP, ali nije isto 15p u playoff ekipi i 15p u 25oj ekipi lige bez obzira koja konferencija je u pitanju

Dodatak na Kostinu teoremu:

*jedino ako tu statistiku imas u Minesoti, pa sljedece godine ponovis u Lejkersima.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...