Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

22 minutes ago, delgado said:

Eutanazije nema u Srbiji, tako da sam poceo da odvajam pare za suicidni fond.

Zna li neko gde mogu da kupim pistolj i 1 metak ilegalno, da se ne cimam dzabe sa legalnim papirima i sranjima posto mi treba za jednokratnu upotrebu i koliko bi to kostalo otprilike ?

I got you👍

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, LordOfTerror said:

Griffin apsolutni X factor, posrao se i zvanicno na sve one koji su ismevali njegov potpis. 

Nema likova da se jave nakon ovih sjajnih izdanja Blejka.

 

Veoma ozbiljan igrac koji je uspevao sam da dovuce panjeve u plej of, nakon toga ga zadesila povreda u plej ofu i u narednu sezonu je usao u katastrofalnom stanju, plus je ekipa bila i slabija, Redzi Dzekson se povredio na pocetku sezone i bio odsutan na dva meseca, druga najozbljnija podrska je bila u vidu orahovine Dramonda, sto dovoljno govori koliko je bila jadna ekipa. Shodno tome su i zauzimali dosta nisku poziciju koja je bila daleko od plej ofa, pa su tada resili da potpuno razruse tim i krenu u borbu za bolji pik, tako sto su otpustili Redzija Dzeksona, a Dramonda trejdovali za kikiriki. Kasnije u ofsezoni se uveliko pricalo o tome kako ce Detroit ovu sezonu da provede u tank modu, zatim je Grifin davao izjave kako ce biti dobar mentor rukijima, ali nije ocekivao da ce biti trejdovan zbog velikog ugovora, a niti otpusten, zbog toga je usao u sezonu potpuno van forme, nije se trudio, jer ekipi nisu bile u interesu pobede, pa zato nije imalo smisla da radi na svom telu i ulazi u svoju prepoznatljivu formu. Sto bi dzabe znojao guzicu, kada to ekipi to nije u interesu, a parice svakako lezu na racun.

 

I onda je osvanulo u vestima da je Grifin otpusten i da potpisuje za minimalac u Bruklinu. Toliko je bio nespreman kako su oni procenili, da se moralo cekati 3 nedelje na njegov prvi nastup u Netsima. Danas je on x faktor najverovatnije i cheat code u osvajanju titule.

 

Ako liga ne resi problem sa ovim igracima koji su otpusteni pod maksimalnim ugovorima, sve ce se cesce desavati situacija da ce njihov prelazak u velikoj meri odrediti sampiona.

 

Za sledecu sezonu cete imati na Blejkovom mestu, Dzona Vola, Rasela Vestbruka i Kevina Lava. Zamislite da oni odu neku ekipu koja je favorit za titulu za samo milion dolara.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

Eutanazije nema u Srbiji, tako da sam poceo da odvajam pare za suicidni fond.

Zna li neko gde mogu da kupim pistolj i 1 metak ilegalno, da se ne cimam dzabe sa legalnim papirima i sranjima posto mi treba za jednokratnu upotrebu i koliko bi to kostalo otprilike ?


Brate pa valjda mozes (i bos) do brankovog mosta?

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Baksi ne mogu gore da odigraju od ovoga. Midlton se raspao, klupa bez doprinosa. Očekujem da će druga utakmica biti dosta neizvjesnija.

 

Mogu itekako da odigraju gore, ko zna koliko godina u nizu nisu u stanju da sastave bilo kakav plan b kad ne upadaju trojke.

 

Ove godine su dosta bolji jer je Jrue svemirski brod za Bledsoa ali opet do izrazaja dolaze isti problemi koje da bi prevazisao ili maskirao mora da imas trenera a ne budaka koji izgleda kao da usro u gace.

Link to comment
Share on other sites

dobro rece jedan podcaster pre neki dan, nek phila da sansu embiidu da zaigra i ako moze da igra dobro i da dominira nek nastavi da igra ali ako se muci i ne pravi razliku neka ga vade i posalju na operaciju ili odmor jer sa njim rovitim svakako nemaju sansi. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...