Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Mislim da je sve u vezi Denvera najbolje opisao Chaos onim da ''imaju malu marginu greške'' (tako nekako). Primera radi, to je tim u kome je 30+ minuta u prvom meču igrao lik koga su pre metar dana potpisali na 10 dana a posle produžili do kraja sezone, dakle, nikakvo pripremljeno rešenje, nego daj šta daš zbog razjebane spoljne linije. 

 

Plastično rešeno, oni moraju da šutiraju za tri 40+% a ne 30% kao u prvoj, Jokić mora da ubacuje 30+ uz 60% a ne 50% šuta, Porter, bez obzira na jako dobre sekvence i generalno odličan učinak u prvom meču ne sme sebi da dopusti 1/10 za tri... Surovo i prezahtevno, ali je tako, nemaju prostora da pobeđuju a da neko žestoko podbaci. Koliko god to bilo izlizano opšte mesto, bukvalno svako mora da da neki doprinos, a i Meloun mora da koristi sve što ima, nema mesta kalkulisanju.

 

Valjda će se i PJ vratiti u neko dogledno vreme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, gggggggg said:

https://streamable.com/fv8ksf

 

:roflmao:

 

ovaj je prejebo i vucica svega mi

 

 CP3 mala smrdljiva jajara pokusala da povredi Kinga kad se on vec sjebo. Nadam se da ce mu Alex/Vesli/Kiff/Trezz dokrajciti to rame i poslati smrdljivog, floperskog patuljka u penziju 

 

10 minutes ago, Milos 3.14 said:

Pitanje za LAL fanove , koga bi ste radije u timu, Šrudera ili Fakua i zašto Kampaca?

 

 Srudera naravno jer je duplo bolji igrac

 

 -------------

  

 

  King mozda nije od starog igraca senka,

  bice dovoljno da karamo Pumu i rumenka,

  zora svice, oslobadjamo se od tame,

  svi u boj da se Polu odsrafi rame,

  @estranged-e nema te, svoje si prodo,

  bice uplakani stoudemire, frensa i bodo ;

 kupio sam da isprzim jedan lagani stejk,

 u Arizoni veceras pada brejk 🙂  

  • Like 2
  • Love 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Barkley#34 said:

Mislim da je sve u vezi Denvera najbolje opisao Chaos onim da ''imaju malu marginu greške'' (tako nekako). Primera radi, to je tim u kome je 30+ minuta u prvom meču igrao lik koga su pre metar dana potpisali na 10 dana a posle produžili do kraja sezone, dakle, nikakvo pripremljeno rešenje, nego daj šta daš zbog razjebane spoljne linije. 

 

Plastično rešeno, oni moraju da šutiraju za tri 40+% a ne 30% kao u prvoj, Jokić mora da ubacuje 30+ uz 60% a ne 50% šuta, Porter, bez obzira na jako dobre sekvence i generalno odličan učinak u prvom meču ne sme sebi da dopusti 1/10 za tri... Surovo i prezahtevno, ali je tako, nemaju prostora da pobeđuju a da neko žestoko podbaci. Koliko god to bilo izlizano opšte mesto, bukvalno svako mora da da neki doprinos, a i Meloun mora da koristi sve što ima, nema mesta kalkulisanju.

 

Valjda će se i PJ vratiti u neko dogledno vreme.

 

 

Odbrana Denvera je bila sasvim ok u drugom poluvremenu. Sa takvim pristupom, mogu da dobiju i sa 30% šuta za tri. 

 

Videćemo kako će Meloun braniti Lilarda u sledećem meču, ali i šta će Stots i sam Dejm da urade povodom toga. Šek je dobro izgledao u toj odbrani, Gordon isto. Čak mislim da su Lilardu najviše smetale te promene, sa malog i prebrzog čuvara, na Gordona koji ga čuva neuporedivo drugačije.

 

 

 

9 minutes ago, delgado said:

 

 CP3 mala smrdljiva jajara pokusala da povredi Kinga kad se on vec sjebo. Nadam se da ce mu Alex/Vesli/Kiff/Trezz dokrajciti to rame i poslati smrdljivog, floperskog patuljka u penziju 

 

 

:lol_2:

 

Daj Delgado, ono je bio jedan od većih flopova ove godine.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

@delgado brate moj, sta se desilo? Ko te iznervirao od jutra?

 

 Ma nista specijalno, imao sam mali klinch sa koleginicom sa posla na viber grupi (nas sedmoro koji smo ostali sa iste trening grupe)

 Jedna od koleginica je poslala glasovnu, ja sam rekao da ima seksi glas, i onda se jedna javlja glasovnom u fazonu au (moje ime) kako se ponasas kao da nikad ribu nisi imao, kao napaljeni tinejdzer.... Moj decko kad bi procitao ove poruke sa vibera, ti bi najebo...

 

  Naravno, ja se javljam odmah na private, ajde evo posalji sve sto sam ikad napisao decku, dacu ti obe adrese BG/VA, da popricamo ako treba, sve cemo resimo nije problem, na sta je ona rekla EEe pa sta ti je zajebavam se blablablalbla znas i sam brate moj kako to vec ide procedura 🙂  Resili smo to, al ono, uzdrmalo me je malo to, gde si posla mala na hood da se kurcis...

 

  

Edited by delgado
  • Like 9
  • Love 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Delgi, daj joj samo adresu BG-a, na neku kafu i da se poprica malo vise o nesporazumu

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Pitanje za LAL fanove , koga bi ste radije u timu, Šrudera ili Fakua i zašto Kampaca?

Sreder, bez ikakve dileme.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Majamijeva igra u prvom poluvremenu me naterala da odmah odem na spavanje. Jrue je neviđen dodatak za Buckse, lagano čuva šta treba od 1 do 3. Neće se ovakve šuterske rapsodije baš ponoviti ali željni su Bucksi da očukaju ove i vrate im za prošlu godinu.

 

Den - POR uvek u najgorim terminima za gledanje, a gleda mi se ta serija.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, delgado said:

 

 Ma nista specijalno, imao sam mali klinch sa koleginicom sa posla na viber grupi (nas sedmoro koji smo ostali sa iste trening grupe)

 Jedna od koleginica je poslala glasovnu, ja sam rekao da ima seksi glas, i onda se jedna javlja glasovnom u fazonu au (moje ime) kako se ponasas kao da nikad ribu nisi imao, kao napaljeni tinejdzer.... Moj decko kad bi procitao ove poruke sa vibera, ti bi najebo...

 

  Naravno, ja se javljam odmah na private, ajde evo posalji sve sto sam ikad napisao decku, dacu ti obe adrese BG/VA, da popricamo ako treba, sve cemo resimo nije problem, na sta je ona rekla EEe pa sta ti je zajebavam se blablablalbla znas i sam brate moj kako to vec ide procedura 🙂  Resili smo to, al ono, uzdrmalo me je malo to, gde si posla mala na hood da se kurcis...

 

  

nastavljamo vesti iz enbea posle lustracionog bloka :Hail:

Link to comment
Share on other sites

Prvo poluvrijeme Baksa je jedan od najboljih PO nastupa koje sam pogledao u životu. Jeste da su oni % za tri teško ponovljivi, ali to su u većini slučajeva bile fino izgrađene pozicije. Bilo je tu i dobrih pick and roll akcija za Janisa. Baksi igraju dosta raznovrsnije u odnosu na neke prethodne sezone. Ovi dodaci sa klupe izgledaju dovoljno dobro. Mislim da će serija između Baksa i Netsa biti mnogo zanimljiva. 

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

 

7 hours ago, Drakaris said:

Sto se nisi javio posle game 1, nego ga sada siljis. Portland je uzeo brejk i sada ide kuci gde dobija naredne dve.

 

jer nisam gledao, pa mi bezveze da komentarisem. ali vidim po statistici nisu ni tada bili nesto preterano bolji. ovo sto su uradili u game 2 je vec zalicilo na ono iz sezone. 

portland po malo i u zajebanoj situaciji jer ako prodju denver, mozda im stotts i ostane trener i naredne sezone, sto bih sada vec rekao bila greska. a ako ne prodju onda ce to biti bas ponizavajuce, pogoto za taj klimav legacy lillarda. mada kakve su glasine mozda bi stotts dobio otakz i ako prodju u drugu rundu.

 

bas je razocaranje kako igraju, kako bar nesto ne mogu da odbrane u reketu. dali su dva picka prve runde za covingtona, platili jones jr., da bi opet kanter i melo igrali u playoffu. dobra je bila ideja da se zbog tog nedostatka bekova dovedu provereni dobri igraci u odbrani ali nema nista od toga. naravno, pomoglo bi kada bi bar jedan od dvojice bekova nesto uradilo u odbrani. a stottsu ostaje da se moli da lillard ubacuje 8-10 trojki po utakmici i da ce na taj nacin pobediti.

Link to comment
Share on other sites

Mozda i najbitnija utakmica u seriji je 3 utakmica gde je malo veci pritisak na Portlandu da dobije, trenutno Portland ima kljuc serije zato sto su uzeli brejk ali cini mi se da polako Denver "provaljuje" kako da brani Lilarda i kako da igraju protiv Portlanda.

 

Ako Denver vrati brejk ima lepe sanse da dobije Portland ali morace Jokic da sutira u svakoj 60% iz igre, MPJ da pogadja suteve i da odbrana bude na vrhunskom nivou sto je malo verovatno ali videcemo, svakako odlicna utakmica jutros.

 

Jokic prve dve utakmice 35 i 31 minut, kao da su ga cuvali za gostujuce utakmice, videcemo postoje informacije da bi Barton mogao da se vrati u 3 utakmici ali je pravo pitanje da li je to trenutno plus ili minus za Denver.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...